Skip to content

Najlepsze aplikacje do rozmycia, rozmycia lub zniekształcenia zdjęć, aby były rozmyte na moim telefonie komórkowym

23 de listopad de 2022

Jeśli chcesz zadbać o swoją prywatność, prawdopodobnie zainteresuje Cię poznanie niektórych z nich najlepsze aplikacje do rozmazywania lub zamazywać zdjęcia, usuwając w ten sposób ważne informacje, takie jak dane, twarze osób nieletnich lub inne elementy, których nie chcesz, aby inni widzieli. Bardzo przydatne jest również ukrywanie między innymi rzeczy, które nam się nie podobają w tle naszej ulubionej fotografii.

Oczywiście Photoshop jest dla wielu najlepszą aplikacją w tego typu przypadkach, chociaż ponieważ istnieje wiele innych, chcemy zaoferować Ci lista aplikacji do rozmywania zdjęć których nie należy lekceważyć.

Więc jeśli chcesz mieć zdjęcie, które wygląda tak, jak było zrobione lub zredagowane przez profesjonalistę, ale ukrywając jego elementy. Tutaj podamy najlepszą listę aplikacji, które doskonale spełniają to zadanie.

Jakie są najlepsze aplikacje do rozmycia, rozmycia lub zniekształcenia zdjęć?

Po Focusie

Zaczynamy od aplikacji dostępnej zarówno na iOS, jak i na Androida, takiej, która Ma bardzo specyficzne funkcje. które są używane do zadań takich jak te wymienione, w takim stopniu, że można tworzyć maski, które powodują, że zdjęcia są nieostre lub rozmyte.

Ponadto jest to usługa, która możemy skonfigurować według własnego uznania aby w pełni go wykorzystać. Należy jednak pamiętać, że chociaż kosztuje tylko 0,99 euro, nie jest darmowy na iOS.

Tadaa HD Pro

Przechodzimy do innej aplikacji, z której w tym przypadku można korzystać tylko w Urządzenia mobilne z linii Apple, mając zarówno wersje bezpłatne, jak i płatne. Wadą darmowej wersji jest to, że drukuje znak wodny na obrazach, co w niektórych przypadkach może być denerwujące.

Z drugiej strony pozwala nie tylko na rozmycie istotnych elementów na zdjęciach, ale także ich tła, a także oferuje różne atrakcyjne filtry.

FaceTune

Wracamy do dostępnych usług zarówno na iOS, jak i Androidzie. W tym przypadku z jedną z najbardziej kompletnych propozycji w segmencie, dzięki której będziesz mógł nie tylko edytować tradycyjne zdjęcia, ale także modyfikować selfie, znacznie poprawiając ich wyniki.

Pomiędzy elementy, które można retuszować są takie, jak między innymi kolor skóry, kolor włosów, kolor oczu, zmarszczki.

Bez wątpienia jest to jeden z tzw najbardziej kompletne aplikacje, jakie mamy na tej liście, więc gorąco polecamy.

Ekspres Pixlr

Pixlr Express to kolejny z znane aplikacje w ramach tej kategorii. Jest całkowicie darmowy, a najbardziej przydała nam się jego funkcja udostępniania naszych najlepszych zdjęć bezpośrednio w głównych sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy Instagram. Oczywiście są też opcje tworzenia kolaży, modyfikowania kolorów, między innymi.

osoba trzymająca obiektyw aparatu

Zdjęcia z przodu

I wreszcie mamy Fore Photos, usługę, którą można znaleźć tylko dostępne dla urządzeń Apple iPhone. Jedną z jego głównych zalet w porównaniu z innymi jest to, że jest kompatybilny nawet z najnowszymi wersjami iPhone’ów i ich większymi ekranami. Dzięki niemu będziesz w stanie osiągnąć efekty na poziomie profesjonalistów, więc koniecznie wypróbuj.

Zalecenia dotyczące poprawnej edycji fotografii

Zacznijmy od skupienia się między innymi na rozmyciu obiektów, tła, twarzy. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby dobrze przeanalizować zdjęcie, jest to Polecam Ci Zooma na nim, aby zobaczyć szczegółowo przestrzenie, które chcesz zniekształcić.

Gdy to zrobisz, musisz przejść do wyboru narzędzia do rozmazywania dostarczonego przez wybraną aplikację.

Następnie przechodzi do nakładaj efekt bardzo ostrożnie na wybranym terenie. Bardzo ważne jest, abyś był skrupulatny, ponieważ jeśli zrobisz to źle, możesz uszkodzić ogólną estetykę zdjęcia.

Odnosząc się teraz do edycja oświetlenia, musimy powiedzieć, że bardzo ważne jest, aby zacząć od dobrej bazy. W tym celu niezbędne jest wykonanie zdjęcia aparatem dobrej jakości, biorąc pod uwagę światło w miejscu, w którym zdecydujemy się je wykonać.

Z drugiej strony to, co powinieneś najbardziej retuszować na zdjęciu, to tzw efekty nasycenia, oświetlenia i ekspozycji. Dodatkowo dopasuj jego czarno-białą kolorystykę do swoich upodobań, tak aby wyglądał jak edytowany przez prawdziwego profesjonalistę.

dołącz do naszego kanału telegram