Skip to content

Najlepsze aplikacje do rootowania lub rootowania mojego telefonu komórkowego z Androidem

21 de grudzień de 2022

Jeśli masz wątpliwości, czy powinieneś zrootować swój telefon komórkowy, czy nie, pomożemy Ci poznać powody dlaczego powinieneś go zrootować. Poznasz najlepsze aplikacje do rootowania telefonu komórkowego i zaczniesz w pełni go wykorzystywać. Aplikacje, które z pewnością chciałeś poznać wcześniej i które sprawią, że poczujesz się, jakbyś zmarnował czas.

Jest wiele rzeczy, które można to zrobić jako użytkownik rooti są aplikacje, które są odpowiedzialne za przypominanie nam o tym. Dlatego posiadanie listy najlepszych aplikacji do pobrania po zrootowaniu urządzenia mobilnego jest wykonalnym i rozsądnym działaniem.

Po co rootować moje urządzenie mobilne?

Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego powinieneś zrootować swój telefon komórkowyto proste, kiedy rootujesz, masz opcje, które pozwalają wyjść poza to włącz opcje programistyczne. To, co możesz zrobić po zrootowaniu, można umieścić na liście, która chociaż możemy to zrobić, byłaby bardzo długą listą.

Ponieważ jeśli masz wiedzę, zrootuj swoje urządzenie z Androidem staje się tylko pierwszym krokiem, a jeśli nie posiadają takiej wiedzy, to ich to czyni Najlepsze aplikacje do rootowania telefonu komórkowego stać się opcją. Aplikacje, z których każda ma inne funkcje, ale kiedy zaczniesz ich używać, stają się przydatne i niezbędne.

Bardziej kompletne zarządzanie baterią lub dźwiękiem telefonu komórkowego nigdy nie zaszkodzi, a to są rzeczy, które możesz osiągnąć dzięki tym wspaniałym aplikacjom. Istnieją nawet aplikacje, które na to pozwalają modyfikować oprogramowanie swojego urządzeniaumieszczając niestandardowy początek, zmieniając wygląd ikon lub konfigurując pasek powiadomień.

Ale wszystkie te funkcje są możliwe tylko po zrootowaniu telefonu komórkowego, a dostęp do przydatnej aplikacji, która może ulepszyć urządzenie lub pomóc rozwiązać jakiś problem, nigdy nie zaszkodzi.

Najlepsze aplikacje dla zrootowanego Androida

Super SU

Wielu użytkowników root rozważy to bez błędów Super SU Jest to jedna z najlepszych aplikacji na urządzenia mobilne z Androidem, którą musimy wziąć pod uwagę, i jest to naprawdę jedna z podstawowych. O tym musimy podkreślić, że działa jako asystent urządzenia, umożliwiając nam sekcję Super User, aby w pełni wykorzystać nowy potencjał sprzętu.

Adblock Plus

Chociaż prawdą jest, że niektóre witryny zostały specjalnie opracowane, aby nie działały, jeśli anulujemy ich reklamy, w wielu innych przypadkach zalecamy pobranie i korzystanie z aplikacji, takiej jak Adblock Plus. Jeśli chodzi o tę aplikację, musimy wziąć pod uwagę, że zasadniczo trzyma ona reklamy z dala od nas, aby nie przeszkadzały nam bardziej niż to konieczne. Najlepszy możliwy program reklamowy.

Viper4Android FX

Jeden z najbardziej konkretnych powodów rootowania urządzenia mobilnego z Androidem ma bezpośredni związek z kontrolowaniem jego dźwięku. Niewiele jest na to lepszych rozwiązań Viper4Android FX. Jeśli chodzi o tę aplikację, musimy podkreślić, że ma ona wiele interesujących funkcji, takich jak między innymi regulacja korektora, poprawa jakości dźwięku, optymalizacja wyjść głośnikowych.

Jest to bardzo przydatne dla tych użytkowników, którzy chcesz zwiększyć głośność swojego Androidaponieważ wiele telefonów komórkowych pochodzą z ograniczeniami fabrycznymi. Te ograniczenia stają się uciążliwe dla tych, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swoje urządzenia.

Dlatego Viper4Android FX staje się jednym z najlepszych do rootowania urządzenia i podczas pobierania Możesz obejść te ograniczenia.

kobieta trzyma telefon z różnymi aplikacjami

Tytanowa kopia zapasowa

Gdy już weszliśmy w świat zrootowanych urządzeń, dobrym pomysłem może być posiadanie jednocześnie niezawodnej aplikacji do tworzenia kopii zapasowych. W związku z tym Tytanowa kopia zapasowa To najlepsze, co możemy Ci zaoferować. W twoim przypadku musimy powiedzieć, że jest idealny do ochrony wszystkich naszych treści, nie tracąc z oczu faktu, że ma wiele interesujących ustawień, dzięki czemu jest idealny nawet dla początkujących.

Zazielenienie

I nie mogliśmy przestać robić żadnej z tych list bez uwzględnienia tego, co się z nimi dzieje Zazielenienie, ostatnia z aplikacji do rozważenia w takich przypadkach, idealna dla tych, którym wyczerpuje się bateria w środku popołudnia. Ta aplikacja została specjalnie opracowana, abyśmy mogli uzyskać lepszą autonomię, abyśmy nie musieli już wszędzie chodzić z ładowarką.

dołącz do naszego kanału telegram