Skip to content

Najlepsze aplikacje do liczenia kroków, kontrolowania mojej aktywności fizycznej i mierzenia przebytego dystansu

9 de grudzień de 2022

Chociaż prawdą jest, że większość zastosowań naszych smartfonów, z których możemy korzystać, ma niewiele wspólnego z aktywnością fizyczną, nie mniej prawdą jest, że czasami możemy skorzystać z tych terminali, aby zrobić coś dobrego dla naszego ciała poprzez trening . Prawda jest taka, że ​​jeśli lubisz technologię, być może znajdziesz w tych aplikacjach, aby schudnąć i liczyć kroki i kalorie na Androida, motywacja, której potrzebujesz aby miło spędzić czas poprawiając swoją kondycję fizyczną.

W każdym razie, chociaż prawdą jest, że istnieje wiele aplikacji do liczenia kroków i kalorii, które są idealne dla diabetyków lub jeśli chcesz poprawić swoje nawyki na Androidzie, przy tej konkretnej okazji nie chcieliśmy nie wspomnieć o niektórych z tych, które uważamy za jeden z najwybitniejszych na rynku.segment aplikacji, które choć mają wspólne punkty, jak można się spodziewać, to mają też inne kwestie, które je różnicują, więc jest to wygodne wiedzieć w szczegółach. Oto 3 najlepsze aplikacje do liczenia kroków i kalorii na Androida.

Aplikacje do liczenia kroków i kalorii na Androida za darmo

Krokomierz to nazwa pierwszego aplikacji, które uważamy za niezbędne w tych przypadkach. Niektóre z jego funkcji dotyczą wykresów pokazujących przebytą odległość, możliwości przeglądania historii ostatnich tygodni lub miesięcy itp. Otrzymasz nawet dostęp do danych dotyczących zużycia kalorii, specjalnie dostosowanych do Twoich cech fizycznych. Innymi słowy, jest to wysoce konfigurowalna platforma, która pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać tego typu ważne informacje.

Krokomierz i trener wagi

Druga aplikacja w tym segmencie, którą z pewnością powinieneś przejrzeć i dlaczego nie zainstalować, to Krokomierz i trener wagi. O tym musimy powiedzieć, że pozwoli ci stworzyć historię treningu, aby dostarczyć informacji o utracie wagi. Posiada również dodatkowe komunikaty motywacyjne oraz możliwość bezproblemowej synchronizacji ze smartwatchem, aby zebrać wszystkie dane na konto MyFitnessPal, istnieje wiele aplikacji, za pomocą których możesz trenować i mieć osobistego trenera.

Licznik kroków – krokomierz

Licznik kroków – krokomierz to ostatnia aplikacja, którą naszym zdaniem warto rozważyć w takich przypadkach. Jeśli chodzi o to, musimy powiedzieć, że ma naprawdę bardzo precyzyjny system liczenia kroków i kalorii. Niektóre z jego głównych cech mają związek z tym, czym jest w stanie zsynchronizować Twoje wyniki z EasyFit, oprócz oferowania animowanych statystyk lub interfejsu, który jest jednym z najlepszych w segmencie. I kolejny nie mniej szczegół, ledwo zużywa baterię telefonu komórkowego.

Znaczenie aplikacji do liczenia kroków i utraty wagi

Istotna użyteczność, którą obecnie nam zapewniają nasze urządzenia mobilne Pozwalają one na wykorzystanie tego sprzętu nawet w dziedzinie związanej z naszym zdrowiem. Weźmy na przykład aplikacje do liczenia kroków i odchudzania, o których była mowa powyżej.

Korzystanie z tych platform w nasze urządzenia z Androidem pozwala każdemu nowicjuszowi zrealizować plan treningowy i rozważyć każdy z celów do osiągnięcia. Gwarantuje to innowacyjny i ciekawy element, za pomocą którego możemy uprawiać aktywność fizyczną i kształtować sylwetkę.

Ponadto korzystanie z nich aplikacje pozwalają nam się pouczać w nowych działaniach i daje nam środki, dzięki którym możemy podtrzymywać i ściśle monitorować nasze szkolenie. To z kolei oznacza znaczne oszczędności w porównaniu z kosztami monitoringu wykonywanego przez profesjonalistę.

liczy kroki mierzy wydajność

W ten sam sposób możemy mieć te aplikacje i zainstaluj je na naszym telefonie komórkowym przeprowadzić kalkulację wykonanego ćwiczenia i innych elementów. Co jest istotnym czynnikiem i motywacją do kontynuowania naszej działalności, a w miarę realizacji pewnych celów możemy wyznaczać inne.

Trzeba podkreślić, że choć aplikacje do liczenia kroków i odchudzania są korzystne, to jednak totalnie unieszczęśliwiają użytkowników zależne od tych platform. Co zmusza użytkowników w niektórych przypadkach do polegania na procedurach szkoleniowych dostarczanych w tych mediach.

Posiadanie tych aplikacji i instalowanie ich nasze urządzenia mobilne Zapewnia nam pierwiastek, dzięki któremu unikniemy siedzącego trybu życia, a także skutecznie utrzymamy kondycję fizyczną.

Która z tych aplikacji do liczenia kroki i kalorie na Androidzie czy to twój ulubiony?

dołącz do naszego kanału telegram