Skip to content

Najlepsze aplikacje do edytowania, usuwania lub usuwania osób, rzeczy i obiektów ze zdjęć na telefonie komórkowym lub komputerze

22 de styczeń de 2023

Ile razy robimy zdjęcie, które kochamy, ma niesamowity krajobraz, dobrze wychodzimy i okazuje się, że coś nam się nie podoba? Być może przy wielu okazjach chciałeś usunąć kogoś, kto był na zdjęciu aby móc umieścić swój profil na ulubionym portalu społecznościowym.

W tym miejscu konieczna jest znajomość najlepszych aplikacji do edycji zdjęć, aby nadać im o wiele bardziej wyjątkowy charakter. Jednak chcemy pójść trochę dalej i nie tylko dokonać prostej edycji, ale usunąć lub usunąć obiekty na nim, aby wyglądał znacznie lepiej. W każdym razie zobaczmy, jakie one są najlepsze aplikacje do usuwania ludzi lub rzeczy na zdjęciach. Bardzo przydatne aplikacje, z których każdy może korzystać.

Aplikacje do łatwego usuwania osób i obiektów ze zdjęć

Aplikacje, o których będziemy mówić, są bezpłatne i nie wymagają wiedzy technicznej. Automatyczne wycinanie Wklejanie Usuwanie tła zdjęcia, jest jedną z tych aplikacji. Z nieco trudną do wymienienia nazwą bez wątpienia. Ale z naprawdę przydatnymi funkcjami, które są łatwe w użyciu.

Możesz znaleźć tę aplikację w Sklepie Play i jest bezpłatna. Dzięki niemu będziesz mógł eliminować nie tylko osoby ze zdjęć, ale także będziesz mógł usuwać obiekty, których nie chcesz, aby się pojawiały.

Adobe Photoshop Fix to kolejna dość popularna aplikacja i to nie za mniej, ponieważ pochodzi od Adobe. Jest szeroko używany przez tysiące ludzi na Androidzie do usuwania obiektów, których nie chcesz pojawiać się na zdjęciu. Interfejs jest ładny intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze.

Jest to bardzo dobre dla początkujących lub osób, które będą często korzystać z aplikacji. Możesz usunąć dowolną klasę obiektów lub osobę, której nie chcesz pokazywać na ekranie. Posiada wiele ciekawych opcji, które sprawiają, że Adobe Photoshop Fix jest fantastycznym narzędziem.

Ponadto możesz naprawić każdą niedoskonałość że masz zdjęcie tak, że jest nienaganne i wydaje się, że przedmiot lub osoba, którą wyeliminowałeś, nigdy nie została sfotografowana na zdjęciu. Możesz także użyć bardzo ciekawej opcji, jaką jest rozmycie, aby nadać każdemu zdjęciu inny akcent. Pamiętaj, że nie zaszkodzi znać kilka szczegółów i zaleceń, aby lepiej się prezentować, jeśli w takim przypadku Twoje zdjęcia są typu selfie.

Pixel Retusz jest w stanie pomóc Ci usunąć wszystkie rzeczy na zdjęciu, których nie chcesz już widzieć. Wszystko co musisz zrobić to otwórz aplikację i wybierz obraz którą chcesz edytować Po otwarciu zdjęcia będziesz musiał użyć narzędzia do usunięcia obiektów znajdujących się na dole ekranu.

Po tym obrysuj przedmiot, o którym mowa. Możesz użyć narzędzia lasso i pędzla, aby być bardziej precyzyjnym podczas wykonywania tego zadania. Następnie po prostu naciśnij przycisk go i to wszystko, usuniesz ten obiekt. Możesz pobrać aplikację jak zawsze ze Sklepu Play.

Najlepsze strony internetowe do usuwania obiektów lub osób ze zdjęcia

Ponieważ ujawniliśmy najlepsze aplikacje do usuwania obiektów i osób ze zdjęcia, wyróżnienie wydaje się właściwe jakie są najlepsze strony internetowe które mogłyby pełnić tę samą funkcję. Więc rób notatki na temat każdej z jego głównych cech i tego, co odróżnia je od każdego z nich.

Najczęściej używane strony internetowe do usuwania środków za darmo

Mamy Thelnpaint jego główną cechą jest usuwać obiekty ze zdjęćma wiele podobieństw do programu Photoshop, ponieważ pozwala za pomocą pędzla wybrać rozmiar obiektu i usunąć go.

Kolejną bardzo popularną witryną jest remove.bg Jego główną funkcją nie jest usuwanie obiektów, ale tła zdjęć. Jeśli należysz do osób, które lubią dużo bawić się projektem zdjęcia lub chcą coś wykadrować, musisz mieć zdjęcie w przezroczystym formacie, aby mieć swobodę wprowadzania tych modyfikacji, w związku z tym już istnieją Istnieje wiele alternatyw dla tego typu działań, ta strona internetowa byłaby jeszcze jedną opcją do rozważenia.

dołącz do naszego kanału telegram