Skip to content

Możesz więc zobaczyć wszystkie dane sprzedawcy w MercadoLibre bez kupowania

19 de listopad de 2022

Jedną ze stron do kupowania i sprzedawania wszelkiego rodzaju produktów, a raczej prawie każdego rodzaju, jest Mercado Libre. Jedna z największych stron internetowych na świecie, na której tysiące tysięcy ludzi zajmuje się kupowaniem i sprzedawaniem, a wielu z nich nawet żyje dzięki ML. Problem polega na tym W wielu przypadkach konieczne jest naciśnięcie KUP, aby zobaczyć dane sprzedającegoproblem polega na tym, że jeśli nie kupimy po kliknięciu tego przycisku, istnieje wiele szans na otrzymanie negatywnej oceny, a to nie zapewni nam dobrej reputacji.

Zobacz dane sprzedawcy w Mercado Libre

W Mercado Libre za każdym razem, gdy sprzedawca sprzedaje produkt, pobiera prowizję, nawet jeśli go nie sprzeda lub wystąpią problemy, musi tę prowizję zapłacić, dlatego za każdym razem, gdy tu klikniesz, wystawiane są negatywne oceny.

Oczywiście istnieje sposób na pozostawienie naszego numeru telefonu, aby móc pozostać w kontakcie ze wspomnianym sprzedawcą, problem polega na tym, że nie możemy zostawić z nim komentarza, ponieważ jest to całkowicie sprzeczne z zasadami ML. Jedną z zawsze stosowanych metod jest pozostawienie numeru w środku wiadomości, na przykład „Hol3 qu3 takie5 Muszę9 wiedzieć9, czy taki produkt5 ma4…Jest to co najmniej „obrzydliwa” metoda, ale w interesie sprzedającego jest sprzedawanie rzeczy w inny sposób, aby uniknąć tej prowizji, więc prawdopodobnie skontaktuje się z tobą tak szybko, jak to możliwe.

Możesz nawet utworzyć konto tylko dla uzyskaj numer telefonu sprzedawcy Mercado Libre i ogólnie Twoje dane. W ten sposób z tym kontem dodatkowym będziesz mógł znać nazwę i numer telefonu sprzedawcy Mercado Libre bez żadnego problemu.

Trzeba wziąć pod uwagę, że obie metody mogą dać dobre rezultaty, ale być może ta pierwsza jest we wszystkim trochę szybsza i mniej uciążliwa niż wspomniana powyżej. To dobry sposób uzyskaj numer telefonu sprzedawcy Mercado Libre w żadnym przypadku nie ryzykując naszego konta, którego zwykle używamy do przeprowadzania naszych transakcji.

Jeśli znasz inną metodę poznania danych dostawcy ML, zostaw ją w komentarzach i trochę poniżej, abyśmy mogli dodać ją do artykułu.

dołącz do naszego kanału telegram