Skip to content

Mój telefon działa tylko z podłączoną ładowarką, co mam zrobić?

6 de lipiec de 2022

Wiele urządzeń mobilnych ma taki lub inny problem po podłączeniu do ładowarki. Nawet wiele z nich działa tylko po podłączeniu do prądu. Inne telefony ciągle się restartują, aż podłącza się do ładowarki i jest jedynym sposobem, aby z niego korzystać Jak możemy rozwiązać ten problem?

Dzisiaj będziemy rozmawiać mój telefon działa tylko z podłączoną ładowarką i opcje, jakie mamy, aby rozwiązać tę sprawę.

Mój telefon uruchomi się ponownie. Działa tylko z ładowarką

Problem jest bez wątpienia dość irytujący. Najgorsze jest to, że próbujesz reset fabryczny lub twardy reset nie rozwiązuje. Ale może to zająć trochę czasu, a potem uruchamia się ponownie tylko za każdym razem, gdy chcemy coś zrobić na telefonie komórkowym. Coś normalnego, co dzieje się na przykład z niektórymi Samsungami.

Co powoduje ten problem? Bateria. Jeśli Twój telefon jest objęty gwarancją, zalecamy skorzystanie z niego w celu jak najszybszego rozwiązania tego problemu. Ponieważ, jak wiesz z własnego doświadczenia, nie ma wygodnego sposobu korzystania z telefonu komórkowego z tym problemem, że samoczynnie uruchamia się ponownie.

Najśmieszniejsze jest to, że w wielu przypadkach, mimo że bateria jest teoretycznie w pełni naładowana, wciąż uruchamia się ponownie, a po ponownym włączeniu jej procent jest znacznie niski. Co jasno pokazuje, że bez wątpienia problemem jest bateria.

Mój telefon komórkowy wyłącza się i działa tylko podłączony do prądu

Polecamy to wymień baterię na inną oryginalną. Zawsze zalecamy używanie oryginalnego, ponieważ generyczne lub alternatywne faktycznie trwają znacznie krócej i ostatecznie wkrótce będziesz musiał zrobić to samo.

W przypadku, gdy telefon działa tylko z podłączoną ładowarką. Wtedy jest bardzo prawdopodobne, że jest to problem związany z baterią. Dlatego będziesz musiał rozważyć zmianę tego.

W zależności od posiadanego telefonu komórkowego możesz to zrobić sam lub udaj się do serwisu technicznego, aby to zrobił.

Jeśli tylną pokrywę można zdjąć, jest to łatwe i zaoszczędzisz kilka dolców. Z drugiej strony, jeśli nie, będzie trochę drożej. Ale warto, bo inaczej nie będziesz mógł korzystać z telefonu komórkowego, jeśli nie jest podłączony do zasilania.

dołącz do naszego kanału telegram