Skip to content

Mój Facebook sam się zamyka, co mam zrobić?

19 de czerwiec de 2023

Facebook to jedna z głównych sieci społecznościowych na świecie, jeśli nie najważniejszaiz tego powodu wciąż pojawiają się nowe wątpliwości użytkowników dotyczące jego działania, wątpliwości, które staramy się rozwiać, aby czytający nas mieli jak najlepsze wrażenia z korzystania z tej usługi, która jest tak powszechna, zwłaszcza wśród młodych ludzi.

Cóż, w kolejnych wierszach chcemy wtedy porozmawiać dlaczego Facebook się zamyka i co możemy zrobić w takich sytuacjach aby raz na zawsze pozbyć się problemu.

Facebook się zatrzymał

Pierwszą rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę w tego typu sytuacjach, jest to po zamknięciu Facebooka błąd dotyczy samej aplikacjiwięc nie obwiniajmy za problem naszego komputera czy smartfona.

Poza tym konieczne jest, abyśmy zadali sobie trud sprawdź dostępne aktualizacje aplikacji. Mówimy to, ponieważ wiele razy problemy z działaniem aplikacji mają związek z faktem, że nie mamy jej najnowszej wersji.

W takim przypadku, jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój Facebook jest aktualny, powinieneś wejść do sklepu Google Play, napisać Facebook, a gdy to zrobisz, sprawdź, czy masz opcję aktualizacji ręcznej, czy nie. Jeśli masz go dostępnego, zalecamy aktualizację, ponieważ może to wyeliminować problem.

W przypadku, gdy nie możesz zaktualizować, a problem nadal występuje, powinieneś wyczyścić dane i pamięć podręczną aplikacji, ponieważ często jest to problem tego typu, a po usunięciu tych informacji znikają. Aby to zrobić, musisz przejść do Ustawienia, Aplikacje, Facebook, wybierając najpierw dane, a następnie pamięć podręczną usuwać je pojedynczo.

Rozwiązanie Facebooka, który sam się zamyka lub przestał działać

Jeśli mimo to nadal musisz znosić tę niedogodność, pozwól nam to powiedzieć jest jeszcze kilka rozwiązań, które moglibyśmy wziąć pod uwagę, takich jak odinstalowanie aplikacji ze smartfona i ponowna instalacjaponieważ spowoduje to usunięcie powiązanych z nim dodatkowych plików, które mogą być uszkodzonymi plikami powodującymi problem.

Czy udało Ci się rozwiązać problem z Facebookiem, który zamyka się tylko w ten sposób krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram