Skip to content

Memrise vs Duolingo – która aplikacja jest najlepsza do nauki języków? (Przykład)

27 de styczeń de 2021

W debacie między platformą lub aplikacja do nauki języków jest lepsza, Bitwa między Memrise i Duolingo zawsze się toczy i chociaż prawdą jest, że wszystkie aplikacje do nauki języków mają wiele cech szczególnych, te dwie sytuują się obecnie jako jedne z najlepszych.

Nauka języka jest coraz częściej spotykana wśród osób, które tego chcą poszerz swoją wiedzę o nowe kultury i kraje. Chociaż zawsze istniały tradycyjne kursy, obecnie jest to łatwiejsze dzięki niezliczonym platformom językowym, które istnieją.

Memrise, inteligentna nauka

Memrise jest tylko jednym wirtualna platforma do nauki nowych języków na całym świecie. Ta niesamowita aplikacja zawiera ponad 10 języków i specjalistyczne kursy stworzone przez społeczność, która chce zwielokrotniać wiedzę o języku, niezależnie od tego, czy jest on znany, czy nie.

Niewątpliwie Memrise pozycjonuje się jako jedna z najlepszych platform do nauki języków, ponieważ nie tylko ma łatwo dostępne kursy i bardzo atrakcyjny interfejs, ale także obejmuje techniki uczenia się w procesie uczenia się, które ułatwiają naukę i więcej zabawy. akt nauki.

Począwszy od mnemoniki, ta strona skupia się na łatwości nauki języka ale bez zaniedbania właściwego sposobu, aby to zrobić, to znaczy, chociaż jego metoda nauki jest prosta, nauka jest gwarantowana i może być wzmacniana wraz z postępem poziomu.

Jego pojawienie się w 2010 roku wystarczyło, aby wiele osób zdecydowało się dołączyć do jego kursów, które składają się z trzech prostych kroków: znajomość słów i fraz wybranego języka, analiza i interpretacja rzeczywistych kontekstów oraz praktyka tam, gdzie to możliwe. czas.

Właśnie z tego powodu Duolingo wchodziło na rynek Rozpoczęła się słynna debata między Memrise i Duolingo.

Baw się dobrze, ucząc się z Duolingo

Dzisiaj wielu już wie czym jest Duolingo i jakie jest jego zastosowanie na co dzień. Ta niesamowita aplikacja do nauki języków została dziś uznana za jedną z najlepszych dzięki nieskończonej liście języków, których można się nauczyć na zabawnych, intuicyjnych i skutecznych kursach, które oferuje.

Duolingo skupia się na nauce języków w przyjemny i wygodny sposób jako aplikacja mobilna. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz uczyć się więcej niż dwóch języków jednocześnie. Bez wątpienia uznanie, jakie otrzymała ta aplikacja, jest zasłużone.

duolingo pro

Metoda nauki Duolingo jest zabawna i wszechstronna. Jego poziomy obejmują specjalistyczne lekcje na każdą potrzebę że bez wątpienia wzmocnią podstawową wiedzę o języku, jaką można mieć, aż do osiągnięcia maksymalnej liczby punktów na swoich kursach.

Chociaż prawdą jest, że od wielu lat istnieje Porównanie Memrise i Duolingo. Duolingo udało się wykorzystać różnorodność języków i łatwość dostępu do kursów podczas rejestracji na swojej platformie.

Memrise vs Duolingo: Eternal Rivals

Jeśli chodzi o wirtualne rozpoczęcie kursu językowego, zawsze pojawią się wątpliwości, który z nich jest najlepszy. W odwieczna debata między Memrise i Duolingo użytkownicy zazwyczaj wybierają platformę, która najlepiej odpowiada ich wymaganiom.

Chociaż obie platformy mają doskonałe narzędzia do nauki, istnieją między nimi różnice, które mogą obejmować różne języki, metody oceny i intuicyjny interfejs stymulujący znajomość języków.

Chociaż to prawda, że ​​studiowanie język może być czymś nowym, co wywołuje strach, Te platformy do nauki języków gwarantują wiedzę w prosty i skuteczny sposób, więc bez wątpienia ta wiedza przetrwa całe życie.