Skip to content

Skąd wiedzieć, jaki rodzaj wysyłki jest dla mnie najlepszy przy zakupie na Aliexpress?

28 de grudzień de 2021

Aliexpress jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych wirtualnych sklepów na świecie, nie wspominając już o Chinach, gdzie miliony ludzi decydują się na skorzystanie z tego sklepu, aby kupić kilka bardzo interesujących drobiazgów, które obejmują różne akcesoria do telefonu komórkowego, nawet wystrój domu. Krótko mówiąc, mamy wiele rzeczy do kupienia, które okazują się mieć bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu do innych sklepów i nie wspominając o tym, kiedy idziemy kupować w sklepach fizycznych. Problem, który zawsze się pojawia, a raczej wątpliwość, którą zawsze będziemy mieć, bardziej niż cokolwiek, jeśli korzystamy ze strony po raz pierwszy, to oczywiście z jakiego rodzaju dostawy powinniśmy skorzystać.

Dowiedz się o klasach wysyłkowych Aliexpress do wyboru

Pamiętaj, że Aliexpress w większości swoich produktów lub prawie we wszystkich, wysyłka jest bezpłatna, czyli „Darmowa wysyłka”. Oznacza to, że nie powinieneś mieć problemów z odprawą celną ani z nikim w swoim kraju. To, co kupiłeś, musiałoby w kilku słowach dotrzeć do drzwi Twojego domu bez większych niedogodności.

Chociaż sieć ma kilka opcji, które kosztują dodatkowe pieniądze, co teoretycznie daje nam większe bezpieczeństwo i szybkość w przypadku wszystkich rzeczy, które dotrą na czas, takich jak DHL, należy pamiętać, że produkty są tak dostępne i niedrogie niż w Okazjonalnie się skończy z drogą przesyłką i produktem, który nie jest nawet 70% tej ceny. Szalony dlatego lepiej żeby wysłał standard w skrócie.

Użyj standardowej wysyłki AliExpress i nie wydawaj zbyt dużo pieniędzy!

Z tego powodu wskazane jest skorzystanie z przesyłki, którą nazwała firma AliExpress standardowa wysyłka, który działa bezbłędnie, przesyłki, które zazwyczaj docierają do miejsca przeznaczenia, nie potrzebują więcej niż 10 dni.

Należy również pamiętać, że Ta metoda wysyłki nie jest dokładnie dostępna we wszystkich ich produktachNawet czas opóźnienia może się znacznie różnić, wybierasz wybraną metodę wysyłki, w niektórych przypadkach opóźnienie może nawet wydłużyć się do miesiąca. Podobnie, niezależnie od tego, musisz pamiętać, że Twoje produkty zawsze docierają do celu, dzięki czemu nie musisz się martwić zaufaniem, jakie generuje AliExpress, będąc firmą z wieloletnim doświadczeniem i bardzo dobrymi rekomendacjami od wszystkich swoich klientów.

Poznaj firmy spedycyjne, które kupisz na Aliexpress

Początkowo Aliexpress oferował darmową wysyłkę prawie 90% swoich produktów, jednak ten rodzaj bieżącej wysyłki nie pozwala na śledzenie dokładnie twoje zamówienie lub zgłaszać roszczenia. Dlatego od jakiegoś czasu Aliexpress realizował wysyłki prywatnymi firmami kurierskimi. Wśród najczęściej wymienianych możemy wymienić: DHL, FeDex, UPS i wiele innych. Zadasz sobie pytanie Po co płacić za przesyłkę na Aliexpress? Ale w rzeczywistości, jeśli zakupiony produkt jest wartościowy, warto zapłacić trochę więcej za coś, co wspiera Cię w momencie uszkodzenia lub za to, że Twoja przesyłka nie dotarła. Tego typu przesyłki najlepiej sprawdzają się przy zakupie komputerów, telefonów komórkowych lub cennego sprzętu technologicznego.

Najlepsza wysyłka Aliexpress

Z drugiej strony należy zauważyć, że fakt użyj prywatnych firm do wysłania paczki, może to generować obciążenia podatkowe w zwyczajach twojego kraju. Wartość, którą należy anulować przed wypłatą paczki. W przypadku korzystania ze zwykłej poczty lub samej firmy Aliexpress te płatności podatkowe są zwolnione, mimo to opóźnienie przybycia i śledzenie zakupu mogą być nieco wolniejsze i nieefektywne.

Najlepszą rekomendacją przy zakupie na Aliexpress i wybraniu najlepszej dla siebie klasy wysyłkowej jest sprawdzenie, jaki produkt kupujesz, jego wartość pieniężną samego przedmiotu oraz Porównaj koszty dostępnych opcji. Zawsze pamiętaj o zaletach, wadach każdego z nich i pilności, z jaką tego potrzebujesz. Ważne, wskazane jest, aby zapoznać się z polityką ochrony kupującego, którą oferuje dla Ciebie Aliexpress.

dołącz do naszego kanału telegram