Skip to content

Jak zamknąć sesję AliExpress z aplikacji lub sieci?

30 de październik de 2021

AliExpress to aplikacja, która pozwala nam utworzyć użytkownika i zarejestrować nasze konto i dane do kupuj bezpiecznie i łatwo online, chociaż zdarzają się przypadki, w których z powodu niedbalstwa lub zbytniego zajętości życiowym stresem zapominamy się wylogować.

Może to być niebezpieczne, ponieważ może prowadzić do: kradzież danych i informacji użytkownika, co jest dość poważnym problemem, dlatego jeśli nie wiesz, jak się wylogować i chcesz się tego nauczyć, aby być bezpiecznym podczas korzystania lub logowania się na AliExpress, nie panikuj, tutaj wyjaśniamy, jak to zrobić zrób to tak, abyś mógł dokonywać zakupów i poruszać się spokojnie, nie martwiąc się o kradzież danych lub informacji.

Czy ważne jest, aby zamknąć konto AliExpress, gdy nie jest używane?

Twoje konto i Twoje dane są narażone, gdy opuszczasz sesję rozpoczętą, dzieje się tak we wszystkich aplikacjach, ale gdy są to aplikacje do zakupów online, jest to znacznie bardziej niebezpieczne, dlatego bardzo ważne jest zamknięcie sesji po zakończeniu korzystania Twoje konto.

W zależności od używanego urządzenia istnieje wiele sposobów na wylogowanie. Najważniejszą rzeczą tutaj jest to, że wiesz o tym, gdy zamykasz go poprawnie. Ponieważ chronisz swoje dane osobowe i początek sesji, więc jeśli wejdziesz z urządzenia, które nie należy do Ciebie, właściciel tego urządzenia będzie miał dostęp do wszystkich Twoich danych za pośrednictwem aplikacji lub z komputera, z którego korzystałeś .

Dlatego nie należy lekceważyć znaczenia wylogowania się i ochrony przed złymi intencjami. O wiele lepiej zachować ostrożność, aby nie żałować niedogodności.

Jak możesz wylogować się z konta AliExpress za pomocą aplikacji mobilnej?

Jeśli musisz najpierw wylogować się z konta AliExpress z telefonu komórkowego? „musisz mieć najnowszą aktualizację”. Aby Twoje konto AliExpress zostało zaktualizowane i cicho zamknięte, wystarczy wejść do Sklepu Google Play i pobrać je. Następnie postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  1. Wejdź do aplikacji AliExpress i z ekranu swojego urządzenia mobilnego iPhone lub Android. Jeśli jest to system Android, możesz bezpośrednio poprosić asystenta Google o wyszukanie aplikacji za Ciebie.
  2. Po wprowadzeniu wniosku przejdź do sekcji, która mówi „Moje konto’, który będzie znajdował się w prawej dolnej części platformy.
  3. Musisz przejść do ustawień konta, znajdziesz je w prawym górnym rogu ekranu, gdzie pojawia się ikona koła zębatego.
  4. Wyświetli się menu opcji, w którym zobaczysz różne ustawienia konta, musisz zjechać w dół, dopóki nie znajdziesz opcji wylogowania, która będzie Kolor czerwony.
  5. Aby zakończyć, naciśnij przycisk wylogowania, gdy to zrobisz, pojawi się znak potwierdzający Twoje działanie. Kliknij akceptuj i to wszystko, wylogujesz się z urządzenia.

zakupy na aliexpress

Jaka jest procedura pomyślnego wylogowania się z sesji AliExpress na komputerze?

Teraz, jeśli jesteś zalogowany do komputera i chcesz wiedzieć, jak go zamknąć, jest to proste. Musisz uzyskać dostęp do zaufanej przeglądarki. Polecamy przeglądarkę Google, ponieważ jej wyszukiwarka jest najbardziej wydajna i ułatwi przeglądanie. Po wejściu na stronę AliExpress z komputera. Musisz wykonać następujące czynności.

  1. Kiedy już jesteś na swoim koncie, musisz kliknąć w miejscu, w którym jest napisane „Cześć”. Następnie w naszej nazwie użytkownika znajdziesz tę opcję znajdującą się po prawej stronie ekranu.
  2. Teraz zamierzasz kliknij ponownie 'Cześć’ po której następuje Twoja nazwa użytkownika, Gdy to zrobisz, otworzy się menu opcji. Powinieneś poszukać tego, który mówi „Wyloguj się”.

Jeśli przypadkiem zauważysz, że nadal masz problemy z zamknięciem lub logowaniem do AliExpress, zalecamy skontaktowanie się z serwisem technicznym AliExpress, który ma przeszkolony personel do tego typu niedogodności i problemów, jesteśmy pewni, że ci udzielą pomoc, której potrzebujesz tak szybko, jak to możliwe.

dołącz do naszego kanału telegram