Skip to content

Jak odzyskać konto życzeń, jeśli łatwo zapomniałeś hasła?

6 de luty de 2022

Najlepszym miejscem do kupowania rzeczy w dobrej cenie iz niezawodnym pośrednikiem jest Wish. To jest platforma, na której się rejestrują osoby, które chcą sprzedawać produkty lub osoby, które chcą kupić produkty. Najlepszą rzeczą w tej witrynie sprzedaży jest to, że okazuje się być jak klasa AliExpress.

Może w pewnym momencie ty przestałeś używać swojego konta Wish ponieważ nigdy nie widziałeś dobrego celu. Jeśli zgubiłeś hasło do konta Wish, nie martw się, ponieważ nadal istnieje sposób na odzyskanie tego konta. Następnie pokażemy, jak to zrobić.

Procedura odzyskiwania hasła życzeń

Do odzyskaj swoje hasło życzeń nie musisz robić wielu rzeczy, które mówimy. Zwróć uwagę na następującą procedurę, aby dowiedzieć się, jak odzyskać hasło do konta:

  1. Wejdź na stronę Wish lub otwórz aplikację na swoim urządzeniu
  2. Następnie przejdź do umieszczenia adresu e-mail lub telefonu komórkowego
  3. Następnie naciśnij opcję „Zapomniałem hasła”
  4. Aby zakończyć, przejdź do swojego konta e-mail, aby uzyskać dostęp do linku, który zostanie Ci podany, aby zresetować hasło do konta Wish

Tak, żeby móc otrzymywać wiadomości odzyskiwania Twojego konta Wish konieczne jest, aby Twój adres e-mail był powiązany z kontem Wish. Przy okazji, musisz wiedzieć, że z Wish istnieje sposób na całkowicie darmową wysyłkę. Przesyłki te pomogą Ci nie wydawać tak dużo pieniędzy przy zakupie produktu lub sprzedaży produktu.

Co zrobić, jeśli moje konto było powiązane z Facebookiem lub Google?

W niektórych przypadkach zdarza się, że nie rejestrujemy się bezpośrednio na nasz adres e-mail, ale używamy konta na facebooku lub konto Google. W takich przypadkach możesz wybrać opcję „Zaloguj się przez Google” lub „Zaloguj się przez mój Facebook”.

Czasami dostęp dostaniesz to natychmiast, ale jeśli pojawi się błąd, powinieneś wybrać opcję „Zapomniałeś hasła”. Możliwe, że w ten sposób została wysłana wiadomość na Twój Facebook lub do środków kontaktu, które masz na swoim Facebooku.

Jeśli masz adres e-mail powiązany z Twoim kontem na Facebooku lub numerem telefonu, system Wish wyśle ​​ci wiadomość na twój e-mail odzyskać konto. Należy zauważyć, że jeśli nie możesz odzyskać swojego konta Wish, możesz utworzyć nowe konto za darmo.

logo google na białym tle

Z nowym kontem Wish możesz wejdź ponownie na platformę wyszukiwać produkty do kupowania lub publikowania i sprzedawać. Chociaż w większości przypadków zawsze lepiej jest odzyskać istniejące konto, w ostateczności trzeba by było utworzyć nowe konto.

Jeśli nie pamiętam adresu e-mail, pod którym się zarejestrowałem, czy można coś zrobić?

Jeśli nie pamiętasz adresu e-mail, za pomocą którego zarejestrowałeś swoje konto Wish, jesteś w czymś poważnym i można powiedzieć, że o krok od stracić swoje konto na zawsze Chcieć. Jeśli adres e-mail, za pomocą którego utworzyłeś konto Wish, nie zostanie zapamiętany, nie ma możliwości odzyskania konta.

W tego typu przypadkach jedyne, co możesz zrobić, to wziąć notatnik, mocno się zastanowić i zrobić listę wszystkich utworzonych e-maili. Następnie spróbuj uzyskać dostęp każde z tych kont e-mail a kiedy masz dostęp do tych kont, wpisujesz adres e-mail na platformie Wish.

Podczas wpisywania e-maila na platformie Wish powinien pojawić się komunikat informujący, że ten e-mail ja wiem jest zarejestrowany na stronie. W ten sposób możesz zlokalizować konto e-mail użyte do rejestracji w Wish.

Jeśli nie wiesz, dzięki Wish oprócz darmowej wysyłki możesz również otrzymać kupony Wish, kody rabatowe i tym podobne.

gmail-logo

Czy można zmienić e-mail z życzeniami?

Po odzyskaniu konta Wish możesz przejść do zmień konto e-mail który jest powiązany z Twoim kontem Wish. Zobacz, jak odbywa się zmiana konta e-mail:

  1. Otwórz przeglądarkę internetową lub aplikację
  2. Zaloguj się na swoje konto Wish
  3. Przejdź do sekcji „Ustawienia”
  4. Naciśnij opcję „Zmień adres e-mail”
  5. Następnie przejdź do umieszczenia adresu e-mail, który zamierzasz wyznaczyć
  6. Aby zakończyć, potwierdź, że to nowy e-mail i to wszystko

Jeśli masz jakiś problem, aby odzyskaj swoje konto życzeń, możesz dowiedzieć się, jak skontaktować się z pomocą techniczną Wish. Wish umożliwia co najmniej dwa sposoby, którymi są e-mail i numer telefonu.

E-mail

Z poczty[email protected]’ można zgłaszać roszczenia lub powiadomienia o problemach z platformą. Ten e-mail jest do pełnej dyspozycji klientów, aby mogli zgłaszać swoje roszczenia.

Telefon

Numer telefonu używany do zgłaszania roszczeń do platformy Wish to „1-800-266-0172”. ta liczba to zarezerwowane wyłącznie dla poważnych problemów które masz z platformą. Jeśli masz jakieś pytania, możesz zwrócić się do centrum pomocy Wish.