Skip to content

Które narzędzie pakietu Office jest lepsze między pakietem Microsoft Office a IWork?

28 de luty de 2021

Czy należysz do osób, które często używają narzędzi do automatyzacji biura w celach zawodowych? Jeśli tak, ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest zastanawianie się, które z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Nadszedł czas, abyś zapoznał się z prostymi wskazówkami na temat każdego z nich i zdecydował, która opcja jest lepsza Microsoft Office i iWork.

W świecie zdominowanym przez technologie i niemal nieograniczonym dostępem do różnych platform i aplikacji, użytkownik coraz bardziej potrzebuje prostoty. Prosty, praktyczny i dostępny to trzy słowa kluczowe. Są też tacy, którzy potrzebują niezawodnego narzędzia biurowego kompatybilnego z różnymi platformami.

Kolejnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest twoja kieszeń. Nie każdy jest skłonny zapłacić za pakiet biurowy, w grę wchodzi kolejny ciekawy wariant. To z tego powodu wybór wcale nie jest łatwypozostaje pytanie: co jest lepsze między pakietem Microsoft Office a iWork?

Uznanie VS Gratuity

Dzisiejszy rynek narzędzi biurowych jest zdominowany przez dwóch gigantów komputerowych: Microsoft i Apple. Jedną z pierwszych zalet Billa Gatesa jest ich poziom rozpoznawalności.

Microsoft skorzystał z uniwersalizacji swojego pakietu Office jako główne narzędzie pracy w skali komputerów i sprzętu osobistego na całym świecie. Dzieje się tak na przykład w przypadku edytora tekstu Word.

To samo dzieje się z pozostałymi narzędziami pakietu Office: Excelem do liczb i PowerPointem do prezentacji. Wskaż na te z Redmond. Jednak gigantowi Apple udało się zrównać tę wadę dzięki jakości w jej zaletach i ważnym elemencie: bezpłatnej usłudze dla posiadaczy sprzętu Apple.

Oczywiście nie wszystko sprowadza się do uznania i gratyfikacji. Są inni elementy: prostota, niezawodność, jakość, kompatybilność że użytkownik musi ważyć, decydując się na to lub inne narzędzie.

Więc co jest lepsze między: Microsoft Office i iWork?

Zacznijmy od porównania edytorów tekstu. Oba procesory: Słowo Y StronySą dość podobne, mają bardzo podobne aspekty i cechy, które obejmują obsługę i funkcjonalność.

Każdy z nich zapewnia podstawowe funkcje w zakresie formatowania tekstu, nagłówków i przypisów. Ponadto stosowanie list wypunktowanych i numerowanych. Obie oferują możliwość korzystania z obrazów, które obejmują galerię klipartów, tabele i style akapitów.

Jedną z zalet oferowanych przez Pages jest możliwość dodania grafiki do tekstu, której brakuje w programie Word. Pozwala także w dowolnym momencie cofnąć się i edytować dane za wykresem

Power Point vs Keynote

To moment prezentacji: PowerPoint vs Myśl przewodnia, każdy ze swoimi mocnymi stronami. Ale co jest lepsze między pakietem Microsoft Office a iWork? W przypadku PowerPointa pozwala na stworzenie solidnej prezentacji, a Keynote pozwala użytkownikowi zabłysnąć atrakcyjną, przejrzystą prezentacją.

różne narzędzia Apple

Podobnie jak w przypadku edytora tekstu, PowerPoint nie pozwala na tworzenie grafiki i chociaż istnieją alternatywy, stanowi to wielką wadę. Tymczasem Keynote daje Ci taką możliwość stworzyć przyciągającą wzrok grafikęwskaż osoby w bloku.

Excel a liczby

Być może najbardziej niezawodnym i wszechstronnym narzędziem w pakiecie biurowym Microsoft jest Excel, biorąc pod uwagę jego dostępność. Dotyczy to nawet neofitów, którzy nie są tak nasyceni pakietem Office na swoim komputerze. Pomimo dużego podobieństwa pod względem głównych cech, Excel wyprzedza Numbers ze względu na łatwość obsługi. W szczegółach Excel przewyższa liczby.

Na przykład oba narzędzia mają niestandardowy układ klawiatury, dzięki czemu można wprowadzić wystarczającą ilość surowych danych, szczególnie liczb, ale Excel jest łatwiejszy do zrozumienia i użycia dzięki skrótom klawiaturowym.

Oto niektóre zalety i wady dwóch głównych apartamenty biurowe oferowane przez Microsoft i Apple, to Ty decydujesz, która opcja jest lepsza między Microsoft Office a iWork. W ten sam sposób, jeśli masz Apple, możesz pobrać i zainstalować pakiet Microsoft Office na komputerze Mac lub iPadzie.