Skip to content

Jak założyć konto w Microsoft Office 365? – łatwo i szybko (przykład)

27 de luty de 2021

Dzisiejsze informatyka umożliwiła dokonanie znaczących postępów, dając użytkownikom możliwość posiadania dokumentów pod ręką. Oczywiście jest to korzystne dla firm, nauczycieli, szkół, studentów, biur i domu.

Zanim ludzie pracowali nad dokumentem typu Word, Excel, Power Point, ale gdyby ich nie było na swoich komputerach, nie mieli dostępu do pliku lub w firmach z wieloma działami, nie mogli zobaczyć dokumentu Worda w innych obszarach tej samej firmy. Spowodowało to powolność w wykonywaniu zadań, które wydawały się proste.

I jak widzieliśmy, informatyka i Internet idą w parze, aby móc nieść pomoc użytkownikom, wraz z upływem czasu powstały programy ułatwiające pracę w biurze, stąd narodziła się automatyzacja biura.

To spowodowało, że Microsoft stworzył Office właśnie po to, by pomagać z tym narzędziem w biurze, a dziś widzimy, jak było ono utrzymywane z dużym powodzeniem.

Zmiany są natychmiastowe, ewolucja tego narzędzia umożliwiła dostęp do dokumentu z dowolnego miejsca, mając możliwość przechowywania go w chmurze. Microsoft Office 365. Zobaczmy, jak założyć konto Microsoft Office 365, jak je pobrać? Jakie zalety ma to narzędzie? Musieć Pamiętaj, że te konta są bezpłatne dla instytucji, takich jak uniwersytety lub uczelnie, w przeciwnym razie będziesz musiał zapłacić.

Jak założyć konto Microsoft Office 365?

Niemal wszystkie te narzędzia, którymi dysponujemy, mają możliwość ich pobrania, wyjaśnimy, jak można założyć to konto Microsoft Office 365, aby mieć do niego dostęp i czerpać z niego korzyści. Możesz wybrać pakiet Office 365 płatny lub bezpłatny, jeśli masz instytucjonalny adres e-mail, przykład z zakończeniem .edu.

Będąc zwykłym użytkownikiem, który tworzy konto i korzysta z tych usług, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest utworzenie konta Microsoft:

Krok 1

Wchodzisz na stronę Microsoft Live przez przeglądarkę, pojawia się okno, kliknij utwórz konto.

Krok 2

Następnie musisz wprowadzić e-mail aby później mieć hasło dostępu do Microsoft Office 365.

Krok 3

Następnie poproszą cię o sprawdzenie poprawności, czyli sprawdzenie, czy to ty wykonujesz ten proces, umożliwiając w ten sposób wykonanie funkcji programu.

Krok 4

Teraz przejdź do strony Microsoft Office 365, wprowadź swoje dane z właśnie utworzonego e-maila wraz z hasłem.

Krok 5

W tym momencie powie Ci, że możesz wybrać dwie opcje dla office online, który byłby planem podstawowym lub przejść do wersji premium Office 365 dając Ci większe korzyści. W tym momencie, aby uzyskać wspomnianą licencję, musisz zapłacić za plan spełniający Twoje potrzeby.

Bardzo łatwo jest wejść lub zalogować się do portalu administracyjnego Office 365.

Jak uzyskać bezpłatną licencję Microsoft Office 365

Aby uzyskać błogość wolna licencja, musisz mieć instytucjonalny adres e-mail, niezależnie od tego, czy jest to uniwersytet czy college, który jest zatwierdzony i uczestniczy w programie Microsoft Office 365, w większości przypadków 99,9% uniwersytetów może wybrać tę licencję bezpłatnie, a nawet inne instytucje. Wiele z nich zintegrowało lub udostępnia łącze w swoich wewnętrznych wiadomościach e-mail, dzięki czemu możesz zalogować się bezpośrednio na swoje konto. Ale w tym przypadku nie powinieneś robić następujących rzeczy:

 • Przejdź do następującego łącza Microsoft Office 365
 • Wprowadź swój edukacyjny adres e-mail i zacznij
 • Zapyta Cię, czy jesteś uczniem czy nauczycielem, wybierz opcję w zależności od Twojego przypadku.
 • Następnie otworzy się mały formularz, w którym należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz nowe hasło, będzie to hasło do Office 365.
 • Następnie poprosi Cię o potwierdzenie adresu e-mail kodem, który pojawi się w e-mailu edukacyjnym, wykonaj odpowiednie kroki i to wszystko.
 • Możesz teraz zalogować się na konto Microsoft Office 365 z pełną licencją i cieszyć się wszystkimi jego usługami. Wystarczy zalogować się za pomocą swojego edukacyjnego adresu e-mail i utworzonego właśnie hasła.

Jakie są zalety Microsoft Office 365?

Okno konta Microsoft Office 365

Jak już powiedzieliśmy wcześniej dobre narzędzie Daje nam wiele korzyści, które mogą pomóc poprawić Twoją efektywność w różnych dziedzinach, w których się znajdujemy.

Możemy wspomnieć o kilku bardzo charakterystycznych cechach atrakcyjny Microsoft Office 365, zacznijmy:

 • Wystarczy mieć Internet, aby mieć dostęp do tego narzędzia w dowolnym miejscu, pamiętaj, że wszystko jest zapisane w chmurze: Twoje e-maile, pliki i programy biurowe.
 • Wiele osób martwi się bezpieczeństwem, tutaj masz to zagwarantowane, z absolutnym zaufaniem do wsparcia Microsoft.
 • W różnych obszarach dużej firmy każdy może mieć dostęp do dowolnego dokumentu, co pozwala im współpracować ze sobą w dużych firmach.
 • Możesz go również używać na dowolnym smartfonie z systemem operacyjnym Android lub IOS.
 • Możesz pobrać i zainstalować Microsoft Office 365 na komputerze Mac lub iPadzie.
 • Teraz możesz zwolnić miejsce na komputerze, przechowując je w chmurze.
 • Masz również możliwość aktualizacji, gdy pojawią się różne wersje, Microsoft Office 365 robi to tylko dla wygody użytkownika.

W tym artykule można uzyskać powiązane informacje dotyczące zmiany konta użytkownika administratora w usłudze Office 365.