Skip to content

Jak korzystać z pakietu Microsoft Office w trybie online? -Narzędzia online

9 de luty de 2022

Obecnie wiele osób wykonuje pracę tam, gdzie korzysta pisanie programów takich jak Word. Jest to bardzo istotne narzędzie dla nas wszystkich, którzy posiadają komputer, niezależnie od tego, czy używamy tego programu do odrabiania prac domowych, czy w pracy.

Jednym z ulepszeń wprowadzonych przez firmę Microsoft było utworzenie programu Word, aby używać go online z przeglądarki naszego komputera. na wypadek, gdybyś chciał użyj tego narzędzia i nie wiesz, jak to zrobić, tutaj pokażemy Ci, jak możesz to zrobić.

Jakie wymagania są potrzebne, aby móc korzystać z pakietu Microsoft Office w trybie online?

Wszyscy znamy program do pisania komputerowego o nazwie Word, który należy do firmy Microsoft. W nim możemy sporządzać pisemne dokumenty o tym, co nas interesuje lub co mamy do zrobienia w pracy lub w szkole.

Ale ten twórca dokumentu niedawno udostępnił użytkownikom wersja internetowa tego programu pisania. Daje nam to wiele korzyści dzięki funkcjom, które daje nam ta wersja. Ale aby móc z niego korzystać, będziesz musiał spełnić pewne wymagania.

Konto „Microsoft”

Jeden z rzeczy, które są najważniejsze Aby móc korzystać z tej usługi, musisz mieć konto Microsoft. Dzieje się tak, ponieważ konto będzie służyć jako użytkownik, dzięki czemu możesz uporządkować swoje zadania i dokumentację, aby Twoje konto pozostało zorganizowane.

Jeśli nie masz konta Microsoft i chcesz je utworzyć dla zacznij używać słowa online powinieneś to zrobić:

  1. Wejdź do przeglądarki internetowej swojego komputera lub telefonu komórkowego i przejdź do strony Microsoft. Tutaj zobaczysz dwie opcje, do których klikniesz opcję „Utwórz konto”.
  2. Teraz będziesz mógł rozpocząć tworzenie swojego konta. Musisz podać nazwę konta, a następnie wybrać typ poczty między Hotmail.com, Outlook.com i Outlook.es.
  3. Kliknij dalej, a w nowej sekcji wpiszesz hasło, które będzie miał Twój e-mail.
  4. Wtedy będziesz musiał wypełnić tylko inne wymagania, o które prosi Cię konto, takie jak kraj zamieszkania lub data urodzenia.
  5. Na koniec będziesz musiał tylko zweryfikować, że jesteś osobą, a nie robotem, poprzez re captcha. Po kliknięciu Dalej rozpoczniesz sesję po raz pierwszy.

„Bezpieczna” przeglądarka

Inną rzeczą, którą musisz mieć, aby mieć Worda online, jest używanie dobrej i stabilnej przeglądarki, dzięki czemu możesz korzystać z tej usługi bez żadnych przerw. W tym celu zalecamy: używaj przeglądarki FirefoxGoogle Chrome lub Microsoft Edge, aby móc korzystać z tego narzędzia do tworzenia dokumentów.

logo Microsoft Office

Jak po raz pierwszy zarejestrować się w Microsoft Office online?

Jak już wiesz jakie wymagania musisz spełnić, aby zacząć użyj słowa online, na pewno chcesz wejść na tę stronę, aby zacząć korzystać z programu Word. Ale musisz zalogować się na stronie Office, tam musisz tylko wprowadzić dane, które są wymagane dla twojego konta Microsoft.

Po wprowadzeniu konta Office będziesz mógł korzystać z narzędzi oferowanych przez tę witrynę internetową. Aby to zrobić, musisz kliknij ikonę siatki który znajduje się u góry ekranu. Tutaj będziesz mógł wybrać słowo i możesz zacząć go używać.

Jak stworzyć swój pierwszy plik w Microsoft Office online?

Jeśli korzystałeś już wcześniej z programu Word, ucieszy Cię wiadomość, że wersja internetowa jest bardzo podobny do programu komputerowego. W ten sposób będziesz mógł tworzyć nowe dokumenty w najprostszy możliwy sposób, w tym celu musisz postępować zgodnie z tymi instrukcjami.

nowy dokument

Aby utworzyć nowy dokument, musisz przejść do witryny Office. Tutaj musisz nacisnąć siatki znajdujące się u góry ekranu, a klikniesz ikonę Word. Po wykonaniu tej czynności na ekranie pojawi się to samo ekran wyboru szablonu dla twojego dokumentu, więc musisz kliknąć ten, który najbardziej Ci się podoba.

słowo logo

Narzędzia Microsoft Office online

Inne narzędzia oferowane przez pakiet Office są bardzo podobne do programu Word, począwszy od sposobu, w jaki będziesz mógł utworzyć nowy dokument. Dlatego jeśli chcesz skorzystać z innej usługi dostępnej w pakiecie Office, wystarczy wybrać ją w ikonie aplikacji i otworzyć aplikacje, z których chcesz korzystać. Na koniec musisz wybierz szablon, którego chcesz użyćw ten sposób możesz z niego korzystać.

dołącz do naszego kanału telegram