Skip to content

Kto płaci za DARMOWE przejazdy UBER?

4 de luty de 2021

Uber Technologies Inc. to prywatna firma w Stanach Zjednoczonych, która prowadzi działalność międzynarodową; Została założona w San Francisco w stanie Kalifornia w 2009 roku. Ale kto wynalazł Ubera? Jej twórcami są Travis Kalanick i Garrett Camp; Jej celem jest świadczenie usług transportowych pojazdy z szoferem dla użytkowników prywatnych.

Jedną z głównych atrakcji Ubera są kupony, promocje i darmowe przejazdy, które oferują; Kto płaci za te bezpłatne przejazdy Uberem? Kierowca czy Uber?

Cóż, prawda jest taka, że ​​obie strony to robią, chociaż nie w tych samych proporcjach; to znaczy, jeśli bezpłatna jazda wynika z promocji Uber, spowoduje to anulowanie kierowcy 75% całkowitej kwoty; więc pozostałe 25% płaci kierowca.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z usługi transportu Uber?

Aby uzyskać usługę, pierwszą rzeczą jest pobrać z aplikacji online za pośrednictwem telefonu komórkowego, w Google Play lub App Store; Następnie możesz łatwo zainstalować aplikację Uber i wystarczy, że wypełnisz niezbędne informacje, o które poproszą Cię, abyś krok po kroku dokonał rejestracji w Uber.

Dane, takie jak imię i nazwisko, adres i karta kredytowa lub debetowa, są tym, co zamierzasz zrobić z partnerem Płatności; W dzisiejszych czasach i za pośrednictwem tej aplikacji możesz dodać kilka form płatności gotówką lub kartą w Uber.

Teraz, gdy potrzebujesz usługi na wycieczkę, musisz wybrać punkt, z którego zostaniesz odebrany oraz miejsce docelowe, które należy później potwierdzić; możesz od razu zobaczyć, który samochód znajduje się najbliżej punktu początkowego; Pokazuje również stawkę opartą na typie potrzebny pojazd, przejechane kilometry i czas przelewu.

Jakie typy samochodów oferuje Ci Uber?

Firma Uber oferuje różne typy samochodów, wszystko zależy od ilości pasażerów do przewiezienia i jeśli potrzebujesz usługa podstawowa, standardowa lub bardziej ekskluzywna; Oczywiście będzie to zależeć od tego, na co zasługujesz w zależności od okazji; widać, że jego cena również się zmienia.

Usługa do 4 pasażerów jest uważane za podstawowe lub standardowe Zwykle są wykonywane w samochodach Hondy Accord i nazywa się UberX; ale są też inne modele zwane Uber XL, które mogą przewozić 6 pasażerów w modelach typu Chrysler Pacifica.

Teraz, jeśli usługa jest ekskluzywna, odbiorą Cię między innymi samochodami takimi jak Mercedes Benz, Audi czy BMW; Nazywają się Uber Select, Uber Black i Uber SUV.

Jak można uzyskać darmowe przejazdy w firmie Uber?

Przedsiębiorstwo Uber Technologies Inc. ma różne typy plików rabaty, kupony i kody promocyjne które możesz zgromadzić na późniejsze wyjazdy; Na przykład, jeśli korzystasz z usługi aplikacji Uber kilka razy w tygodniu lub jeśli otrzymujesz zniżki dzięki karcie Uber Visa w restauracjach.

Dzięki Uber Rewards otrzymujesz również punkty za dolary wydane na różne usługi Uber oraz za poleconych znajomych, którzy podczas pierwszej podróży otrzymasz zniżkę na Twoją; Wreszcie, jeśli przestaniesz korzystać z platformy na jakiś czas, wyślą cię promocje i kupony, które będą Ci służyć w przyszłości.

kobieta trzyma znak taksówki

Kto może kwalifikować się do bezpłatnego przejazdu z Uberem?

Każdy może, nawet jeśli jesteś nowym użytkownikiem. Zgadza się, Twoja pierwsza podróż może być bezpłatna, ponieważ każdy użytkownik może otrzymać kod promocyjny na zniżkę lub na podróż; Będzie to zależeć od jego kosztu i używanej promocji.

Jeśli użyjesz Newrider15, otrzymasz 5 $ zniżki na każdą z pierwszych 3 podróży; Jeśli pierwszy ma niższą wartość, będzie darmowy, ale jeśli nie, musisz zapłacić różnicę z tych 5 dolarów.

Podsumowując, Uber spotkał się z bardzo dobrą akceptacją na świecie; i pomimo wielkich konkurentów na rynku, jest nadal utrzymywany; Odnotował znaczący wzrost w Ameryce Łacińskiej, szczególnie w Kostaryce, będąc pierwszym zaakceptowanym i trzecim na świecie po Australii i Singapurze.

dołącz do naszego kanału telegram