Skip to content

Kto płaci za benzynę, kiedy korzystasz z usługi UBER?

31 de styczeń de 2021

Firma Uber Technologies Inc. jest znana na całym świecie z prywatnych usług transportowych, które oferuje publiczności; szczególnie dla samochody i rodzaje oferowanych usług w Ameryce Łacińskiej. Na przykład Uber działa bardzo dobrze w Meksykubędąc trzecim krajem o największym rozkwicie; oczywiście po Stanach Zjednoczonych i Chinach. Kto płaci za paliwo korzystając z UBER?

Zanim odpowiemy na to pytanie, musimy pamiętać, że firma powstała w 2009 roku w San Francisco, gdzie ma swoją siedzibę, w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych.

Firma stale oferuje rabaty i premie zwiększające zainteresowanie zarówno od użytkowników, jak i ich kierowców; pozwalając, aby Twoje przyszłe podróże były jak najtańsze, a nawet bezpłatne dla nowych pasażerów.

Jakie wymagania musisz spełnić, aby wejść do firmy Uber jako kierowca?

Nie wszyscy ludzie mogą zostać wybrani na kierowców i nie wszyscy samochody zostanie przyjęty; Czego więc potrzebujesz, aby zarejestrować się w Uber jako kierowca? A jaki jest najlepszy samochód do pracy w Uber? Wszystko będzie zależało od tego, czy oba spełnią wymagania stawiane przez firmę.

Pierwszą rzeczą będzie niewątpliwie pobranie lub pobranie aplikacji Uber; połączenie Uber Drive, który to jest całkowicie darmowe, a następnie zacznij wprowadzać dane do swojego rekordu.

Musisz mieć minimum 21 lat; Jeśli masz mniej, musisz mieć co najmniej 3 lata doświadczenia w tej działalności lub 1 rok, jeśli masz więcej niż 24 lata. Wymagają również prawa jazdy od państwa, w którym planujesz wykonywać zawód, być ubezpieczonym i brak przestępstwa, alkohol lub narkotyki.

Jakie wymagania musi spełniać samochód?

Posiadaj samochód 4-drzwiowy, począwszy od 2008 r .; dalej musi być zarejestrowany i ubezpieczony. Oczywiście zdaj test stanu świateł auta, a także opon, hamulców i pasów bezpieczeństwa; Gdy wszystkie wymagania zostaną zatwierdzone, będziesz gotowy do otrzymywania wiadomości od użytkowników, którzy potrzebują tej usługi.

Aby móc korzystać z Uber Drive, ważne jest, aby mieć telefon komórkowy z ważnym planem transmisji danych; tak jak około 2 GB używanych miesięcznie. Oprócz dobrej baterii i ładowarki, ponieważ przy ciągłym użytkowaniu łatwiej się zużywa; Na koniec zalecana jest dobrej jakości podstawa do umieszczenia urządzenia w samochodzie.

Ile możesz zarobić pracując jako kierowca w Uber?

Kierowca generuje zysk w zależności od tego, ile godzin dziennie pracujesz. Zazwyczaj firma dostarcza listę godzin, na które jest największe zapotrzebowanie w Twoim miejscu pracy; Innym ważnym aspektem jest to, że istnieją klauzule, które pozwalają im zarabiać więcej w godzinach szczytu.

Zasadniczo będzie to zależeć od czas trwa, tak jak on przejechany przebieg a jeśli jest w godziny szczytu albo nie; Ponadto ocena, którą użytkownicy wystawiają na koniec podróży, może być również dodana do zarobków z premią, o ile jesteś 5-gwiazdkowym kierowcą za doskonałość w wykonywaniu pracy i oczywiście za swoją uczciwość.

rysunek odręczny jazdy samochodem do stacji benzynowej

Kto płaci za benzynę, gdy podróżujesz z firmą Uber?

Kierowcy nie są pracownikami Ubera, ale pracują jako niezależni kontrahenci; dlatego to oni są odpowiedzialni za opłacanie kosztów benzyny oraz wszelkie czynności obsługowe samochodów podczas pracy z Uberem, takie jak między innymi opony, wymiana oleju.

W związku z tym zmniejsza to zarobki kierowcy, bo chociaż zostaje im 75% i Uber z 25%, Zarobione pieniądze są również inwestowane we wszystkie naprawy pojazdu; Ponadto wpis ten należy zgłosić w celu zapłaty podatku.

Podsumowując, ogólnie firma Transport Ubera Oferuje różne alternatywy, tak aby kierowca miał przyzwoity dostęp do swoich usług świadczonych różnym użytkownikom; Wszystko zależy od tego, jak zorganizujesz swój czas i od chęci do wykonywania tej pracy.

P.będzie swoim własnym szefem i będziesz musiał ponieść koszty utrzymania, więc to on płaci za benzynę pracując z Uberem.