Skip to content

Kto jest najlepszym graczem na świecie w Fortnite? – Odkryć

31 de styczeń de 2021

Sport elektroniczny to rzeczywistość, która została pokazana w ostatnich latach wraz z rozwojem międzynarodowych turniejów zlokalizuj najlepsze w świecie gier wideo. W prawie każdej grze toczy się spór o to, kto będzie najlepszym graczem na świecie, a Fortnite nie jest wyjątkiem.

Społeczność graczy w pełni się rozwija, a dowodem na to jest fakt, że dyskusje na ten temat są coraz częstsze Kto jest najlepszym graczem na świecie, tak jakby to był każdy inny typ sportowca.

Wygląd Fortnite

W czerwcu 2017 roku miałaby zostać wydana jedna z tych gier wideo, które pozostaną na rynku, wyznaczając trend na całym świecie. Tak jest w przypadku Fortnite, gry wideo o przetrwaniu i otwartym świecie, w której bitwy z udziałem nawet stu graczy na wyspie, na której stopniowo będziesz mieć mniej miejsca na przetrwanie bez wpadania na innego gracza.

Twój sukces? Tubalny Ta gra wideo ma różne tryby gry. Najbardziej wyróżnia się Fortnite: Battle Royale. Gra miała ponad dziesięć milionów użytkowników tylko po kilku tygodniach.

Ważne wpływy

Innym ważnym aspektem sukcesu tej gry było wykorzystanie jej przez gwiazdy takie jak Drake czy Travis Scott. Podobnie postacie sportowe, takie jak Antoine Griezmann, wyznaczają trendy po swoich uroczystościach w najczystszym stylu postaci Fortnite, strzelając gola.

Wszystko to razem pozwoliło zainteresować się tysiącami milionów ludzi poznaj tę wspaniałą grę. Ty też możesz się nim cieszyć, o ile spełniasz wymagania do gry w Fortnite.

Pierwszy światowy turniej Fortnite

Dzięki sukcesowi sprzedażowemu, jaki odniosła ta gra, a także jej rosnącej popularności ze względu na wykorzystanie przez celebrytów i inne postacie z planety graczy, wystarczyło tylko kilka lat Epic Games (firmie, która opracowała grę) przynieść odbył się pierwszy Puchar Świata Fortnite.

W lipcu 2019 r. W Nowym Jorku był w centrum uwagi milionów ludzi na całym świecie, którzy cieszyli się tym krótkim, ale ekscytującym turniejem.

Faza pucharowa

Szacuje się, że przynajmniej czterdzieści milionów graczy Byli obecni w fazie kwalifikacyjnej turnieju, który odbył się w kwietniu 2019 roku. Jednak pomimo niewiarygodnej liczby uczestników, tylko stu wpisało się na listę jako najlepszych do udziału w turnieju.

Soczyste nagrody

W sumie w turnieju rozdano trzydzieści milionów dolarów na każdy z trybów gry i ich różne lokalizacje. Rozegrano finał par, w którym para się składała Emil Berguist i Thomas Arnould, zabierając 3 miliony dolarów.

Z drugiej strony w „Creative Mode” pierwsze miejsce zajął zespół Fish Fam, zabierając dodatkowo soczystą nagrodę w wysokości 1 310 000 dolarów.

Kto jest najlepszy na świecie?

Ponieważ różne finały tego turnieju były przedmiotem dyskusji, zbliżał się czas, aby dowiedzieć się, kto będzie solowym mistrzem świata w Fortnite, a zatem kto zostanie koronowany na najlepszego gracza na świecie pod względem tej gry wideo.

Nagroda została w domu dzięki niezwykłemu występowi Amerykanina Kyle bugha, który od startu do mety utrzymał się na pierwszym miejscu i uzyskał 26-punktową przewagę nad drugim miejscem.

najlepszy na świecie

W tym finale Bugha, mając zaledwie 16 lat zdobył 59 punktówktóre wystarczyły nie tylko, by zostać najlepszym graczem świata, ale także odebrać soczystą nagrodę w postaci 3 miliony dolarów.

Pozostali uczestnicy, na podstawie uzyskanej pozycji, otrzymali odpowiednie nagrody. Drugie miejsce, również dla Amerykanina, wygrał 1,8 miliona dolarów, a nagroda za dziesiąte miejsce, uczestnik z Kanady, wyniosła 225 000 dolarów.

Czy spróbowałbyś szczęścia?

W obliczu tak dużej konkurencji, sam fakt zakwalifikowania się do tego turnieju jest przywilejem, biorąc pod uwagę poziom zawodników na całym świecie. Czy byłbyś tam z najlepszymi w Fortnite? Śmiało, wypróbuj tę wspaniałą grę i zdobądź zwycięstwo w każdej grze!

dołącz do naszego kanału telegram