Skip to content

Kompletny przewodnik i wszystko na temat gry FTS 16 na Androida – tutaj mówimy

27 de grudzień de 2021

W ostatnich miesiącach pojawiło się wiele spekulacji wokół uruchom FTS 16, ale na dzień dzisiejszy wciąż nie ma określonej daty pojawienia się tej gry, a to dlatego, że twórcy napotkali kilka nieoczekiwanych problemów technicznych.

Czym jest First Touch Soccer FTS 16 i jakie niespodzianki przynosi nam najnowsza gra?

Piłka nożna jest królem sportu w dobrym stanie część Europy i Ameryki Łacińskiej i są tysiące fanów gier symulacyjnych piłki nożnej.

First Touch Soccer pojawił się po raz pierwszy w 2011 roku i od tego dnia do 2015 roku co roku wypuszczana była nowa wersja. Jest o a bardzo realistyczny symulator piłki nożnej w które możemy grać z naszych telefonów komórkowych i tabletów.

Jeśli jesteś fanem gier piłkarskich i chcesz wygrać wszystkie mecze jak mistrz, polecamy samouczek, który pomoże Ci być najlepszym graczem w grach piłkarskich i co możesz wygrać wszystkie gry jak profesjonalista.

Kilka miesięcy temu twórcy gry ogłosili, że praktycznie wszystko jest gotowe do jej wydania, ale ostatnio zgłosili za pośrednictwem swojego Facebooka, że ​​wystąpiły pewne problemy, które doprowadziły do ​​opóźnienia w uruchomieniu FTS 16. W rzeczywistości, można przewidzieć, że gra nie wyjdzie w tym roku.

Oni mają wykryłem kilka poważnych błędów w grze, co zmusiło deweloperów do podjęcia decyzji o nie uruchamianiu gry i czekaniu, aż problemy zostaną rozwiązane.

Gry piłkarskie są najlepszymi grami na świecie i móc grać w nie online w trybie dla wielu graczy To coś znacznie lepszego, dlatego zalecamy najlepsze gry piłkarskie online i dla wielu graczy ze Sklepu Google Play do grania na urządzeniu z Androidem.

Oto, co nas czeka w FTS 16 i wszystkie zmiany, jakie może mieć

Czekając na premierę FTS 16, już o tym rozmawiamy ulepszenia, które przyniesie gra kiedy w końcu trafi na rynek.

Wszystko wskazuje na to, że First Touch Soccer 16 będzie bardziej realistyczne niż kiedykolwiek, z poprawą grafiki, która może nawet sprawić, że zapomnimy, że gramy za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.

Oczekuje się ich również na poziomie dźwięku ulepszenia dźwięków otoczenia i w komentarzach ze spotkania, w najczystszym stylu, jaki widzimy w FIFA, również jeśli chcesz wiedzieć, kiedy zostanie wydana najnowsza FIFA, możesz ją zobaczyć na oficjalnej stronie EA Sports.

Gra będzie zawierać główne oficjalne ligiw tym League, Premier League, Bundesliga, włoska Serie A i francuska Ligue 1.

Jest to jedna z najlepszych gier piłkarskich i od tego czasu jest bardzo kompletna jego grafika jest niesamowita, sprawiają, że zawodnik czuje się na boisku, jakby był jedną z jego ulubionych postaci w grze, ma też bardzo dobre opcje ligowe.

rzucać, aby strzelić gola

Tutaj będziesz mógł poznać gry najbardziej podobne do FTS 16, abyś mógł się dobrze bawić

Symulatory piłki nożnej cieszą się dużą popularnością wśród miłośników tego sportu, a oficjalne aplikacje i sklepy z grami mobilnymi pełne są tego typu gier. Niektóre są szczególnie godne uwagi, Co Fantasy Manager Football 15, o którym rozmawialiśmy kilka dni temu.

Dla tych, którzy szukają mniej realistycznej i zabawniejszej gry w piłkę nożną, dobrą opcją może być Soccer Manager Clicker.

To, co najbardziej Ci się spodoba w grach w piłkę nożną, to to, że będziesz móc grać w nie godzinami i razem z innymi ludźmi, bez ciągłego nudy i konieczności zmiany gry tylko dlatego, że nie bawisz się tak, jak chcesz.

Dodatkowo granie nimi z rodziną sprawi, że wszyscy będą się dobrze bawić i świetnie się bawić razem, najlepsze jest to możesz łatwo zapisać gry aby później móc kontynuować grę tam, gdzie był postęp gry.

Ostatnia rekomendacja, aby cieszyć się grami w piłkę nożną na urządzeniach mobilnych. Czy masz zainstalowany Facebook Messenger na swoim telefonie? Jeśli tak, będziesz zainteresowany, aby wiedzieć, że ta aplikacja ma dobrą zabawę ukryta gra w piłkę nożną.

Wystarczy otworzyć czat z jednym z naszych znajomych, umieść emotikon piłki nożnej i zacznij grać. Oto zalecenie, aby móc pobierz Facebook Messenger i ciesz się tą grą.

Czy myślisz, że w końcu zobaczymy FTS 16 przed końcem roku? Jaka jest twoja ulubiona gra w piłkę nożną? Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy je rozwiązali poprzez samouczek, możesz to zostawić w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy w najlepszy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram