Skip to content

Kody dla Androida 4.4.4 KitKat

9 de wrzesień de 2022

Google stale ulepsza swój system operacyjny Android. Aktualizacja Androida Marshmallow jest wciąż w toku i wciąż istnieje spora liczba urządzeń, które chociaż miały zostać zaktualizowane, jeszcze jej nie otrzymały. Ponadto Android Nougat jest teraz dostępny na wybranych urządzeniach. Jednak osoby, które mają telefon komórkowy z systemem operacyjnym, mogą również uzyskać lepszą wydajność, dlatego dzisiaj dokonujemy przeglądu sztuczki dla Androida 4.4.4 KitKat.

Indeks()

Rozwiązywanie problemów z aplikacjami

Niezależnie od używanego przez nas systemu operacyjnego problemy z aplikacjami nie są niczym niezwykłym.

Pomoże nam jedna ze sztuczek dla Androida 4.4.4 KitKat wiedzieć, czy aplikacje, które zainstalowaliśmy, zużywają zbyt dużo baterii. Co musimy zrobić, to iść do Ustawienia > Bateria i widzimy, które aplikacje i usługi zużywają baterię, dzięki czemu możemy wprowadzić zmiany, które uznamy za konieczne.

W przypadku błędnych aplikacji, które zużywają zbyt dużo danych lub baterii, najlepsze, co możemy zrobić, to przejść do Ustawienia > Aplikacje i wyczyść pamięć podręczną i dane, więc resetujemy aplikację. Jeśli w ten sposób nie możemy rozwiązać problemu, możemy zdecydować się na odinstalowanie aplikacji i ponowne jej zainstalowanie.

odkryj innych sztuczki, aby oszczędzać baterię na Androidzie.

odblokowanie twarzą

Jedną z opcji Androida 4.4.4 jest rozpoznawanie twarzy, które działa za pomocą geometrycznego skanera twarzy.

Aby skorzystać z tej funkcji, będziemy Ustawienia > Bezpieczeństwo > Blokada ekranu. Telefon wykona rozpoznawanie twarzy.

Innym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa telefonu komórkowego jest zamek z hasłem lub kodem. Można go aktywować na tej samej ścieżce, co odblokowanie twarzy.

Wyłącz brzęczenie i wibracje klawiatury

Brzęczenie i wibracje klawiatury mogą być denerwujące, więc dobrym pomysłem może być ich wyłączenie. W tym przypadku ścieżka, którą należy podążać, to: Ustawienia > Język i wprowadzanie > Klawiatura Google.

Jajko wielkanocne

Jeśli miałeś telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android, na pewno już wiesz, że wszystkie mają mała ukryta animacja, która pomaga nam zidentyfikować wersję oprogramowania, którą posiada nasze urządzenie.

Jeśli chcesz znaleźć jajko wielkanocne, podążaj trasą Ustawienia> O urządzeniu i dotknij kilka razy wersji Androida.

Kody dla Androida 4.4.4 KitKat

Sztuczki dla Androida 4.4.4 KitKat, aktywuj Google Now za pomocą głosu

GoogleTeraz Pozwala nam sprawniej organizować nasz dzień i zawsze być świadomym tematów, które nas interesują. Jeśli posiadasz urządzenie z systemem operacyjnym KitKat, możesz aktywować aplikację ustnie.

Wszystko, co musisz zrobić, to udać się do ekran główny i wyraźnie powiedz OK Google.

Aktywuj tryb programisty

Coraz więcej osób nie lubi ograniczeń narzucanych przez twórców systemów operacyjnych. Jeśli chcesz zakończyć te ograniczenia i aktywować tryb programisty na telefonie lub tablecie, musisz przejść do Ustawienia> Informacje o telefonie i naciśnij siedem razy z rzędu Numer kompilacji.

Ta akcja pozwoli Ci odblokować menu programisty i uzyskać dostęp do całego świata zaawansowanych funkcji, które pozwolą Ci w pełni dostosować telefon komórkowy.

dołącz do naszego kanału telegram