Skip to content

Klepsydra na Snapchacie: Co to jest, co to znaczy, jak działa i jak długo działa?

21 de kwiecień de 2022

Co oznacza klepsydra na Snapchacie??” to jedno z głównych pytań, które użytkownicy zadają nam w ostatnim czasie, a prawda jest taka, że ​​mówimy o naprawdę interesującym zapytaniu. To, biorąc pod uwagę, że Snapchat jest jedną z najczęściej używanych obecnie aplikacji i że miliony na całym świecie korzystają z każdej z jego funkcji.

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać w tym względzie, jest to, że Snapchat jest jedną z najlepszych aplikacji do przesyłania wiadomości, a klepsydra, o której mówimy, to jedna funkcja prawdopodobnie pojawi się później w innych aplikacjach. W poniższym artykule raz na zawsze dowiesz się, co oznacza klepsydra na Snapchacie, abyś mógł z niej korzystać, kiedy tylko chcesz.

Co oznacza klepsydra na Snapchacie?

Przede wszystkim musimy powiedzieć, że zwykle wątpliwości użytkowników Snapchata dotyczą bezpośrednio ikon lub emotikonów, które pojawiają się obok imion znajomych. To, co powinieneś wziąć pod uwagę, to to, że ogólnie każda z tych ikon wskazuje, jaki jest związek która istnieje z każdym z ludzi, na przykład przyjaciółmi lub wspólnymi i innymi.

W konkretnym przypadku klepsydry trzeba powiedzieć, że jest to jedna z ikony, które pojawiają się obok znajomych i jak wszystkie inne, ma użyteczność konkretne, które powinieneś wiedzieć. Zasadniczo siedzi tam, wskazując, że dzieliłeś snapy z przyjacielem, ale nie robiłeś tego od jakiegoś czasu, więc zaprasza cię do ponownej próby.

Co możesz zrobić, o ile regularnie ponownie udostępniasz zdjęcia temu przyjacielowi, to przekształć poprzednią ikonę w ikonę ognia, więc zalecamy wypróbowanie go, aby zobaczyć, jak się przekształca. Dlatego, gdy ktoś zapyta Cię, co oznacza klepsydra na Snapchacie, musisz mu powiedzieć, że oznacza to, że od jakiegoś czasu nie udostępniasz zdjęć temu konkretnemu znajomemu.

W sieci Snapchat, podobnie jak w każdej innej aplikacji jako sieci społecznościowej, jest to niezwykle ważne, abyś zadał sobie trud poznania wszystkich szczegółów o każdej z jego treści, aby jak najlepiej je wykorzystać. Właśnie z tych powodów zalecamy korzystanie z naszej wyszukiwarki w celu znalezienia wszelkiego rodzaju samouczków, które naszym zdaniem mogą być dla Ciebie przydatne.

jak długo trwa klepsydra snapchat

Na co działa klepsydra na Snapchacie i jak długo działa?

Wiemy już, że dopóki istnieje ciągła interakcja z niektórymi kontaktami Snapchata, aktywność będzie sygnalizowana wysokimi płomieniami. Ten symbol jako taki trwa 24 godziny, zmienia się to po osiągnięciu 20 godziny po ostatnim zrobionym przez nas snapie.

W tym momencie w grę wchodzi symbol klepsydry na Snapchacie zaczyna biec od godziny 20 do 24. Co oznacza, że ​​klepsydra trwa cztery godziny. To logo zostało stworzone z myślą o jak najdłuższym utrzymaniu dobrej passy.

Stąd to wyraźny wskaźnik, że zostało Ci kilka godzin, aby stracić dobrą passę na Snapchacie. Aby przywrócić smugę, ważne jest tylko przyciągnięcie wideo lub obrazu, co spowoduje, że symbol ognia będzie dłuższy. Podczas wysyłania wiadomości tekstowych nie resetuje się smuga, więc będziesz musiał wysłać wideo lub zdjęcie, jeśli chcesz utrzymać płomień przy życiu.

Należy zauważyć, że im dłużej płomień jest żywy, tym bardziej będzie się zwiększał. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy utrzymujesz passę przez kilka dni lub tygodni.

Jak rozpocząć passę na snapchacie

Na początku każdy użytkownik Snapchata zwykle odkrywa smugi przez przypadek. Jak Jest to ogólnie aplikacja do zabawy z przyjaciółmi ze zdjęciaminaklejki i wszystkie elementy, które oferuje nam ta sieć społecznościowa.

Jednak z ciągła interakcja z przyjacielem przez trzy kolejne dni rozpoczął pasmo między nimi. Który później stanie się naszą znaną klepsydrą.

dołącz do naszego kanału telegram