Skip to content

Kiedy wykonuję rozmowę wideo WhatsApp, czy pojawiam się online?

30 de styczeń de 2021

WhatsApp jest dziś bardzo przydatnym narzędziem. Bez wątpienia jest to jeden z najczęściej używanych środków komunikacji błyskawicznej, zarówno przez zwykłych użytkowników, jak i przez osoby publiczne. Ponadto ta aplikacja umożliwia bezpłatne wykonywanie rozmów i wideorozmów, co czyni ją jeszcze bardziej interesującą.

Podobnie inną cechą tej aplikacji jest to, że możemy zobaczyć, kiedy użytkownik jest online lub kiedy był jego ostatnie połączenie. Jest to korzystne dla niektórych osób, ale dla innych może być wadą. I niestety WhatsApp nie ma opcji, aby ukryć, że jesteś online, ale możesz ukryć swoje ostatnie połączenie.

W konsekwencji jedną z najczęstszych wątpliwości wśród konsumentów WhatsApp jest Co się dzieje, gdy nawiązuję rozmowę wideo? Czy pojawiam się online? To tajemnica, którą w pewnym momencie wszyscy mieliśmy. Dlatego jesteś tutaj, ponieważ jesteś zainteresowany rozwiązaniem tego pytania, więc nie martw się, ponieważ szczegółowo wyjaśnię to poniżej.

Kiedy biorę udział w rozmowie wideo WhatsApp, czy jestem online?

To pytanie jest bardzo częste wśród użytkowników WhatsApp. Jednak odpowiedź zależy od tego, czy to Ty prowadzisz rozmowę wideo, czy ktoś inny dzwoni do Ciebie. Ponieważ między tymi dwoma działaniami jest duża różnica. W ten sam sposób w pierwszym przypadku, jeśli pojawisz się online, w drugim nie.

To jest do powiedzenia, Podczas rozmowy wideo w WhatsApp inni użytkownicy zauważą, że jesteś online. Dzieje się tak, ponieważ aby nawiązać połączenie wideo, nadal musisz otworzyć aplikację WhatsApp. Wystarczający powód, aby pojawić się w Internecie. Podczas gdy otrzymasz połączenie lub połączenie wideo przez tę aplikację, nie pojawi się online.

Powodem, dla którego kiedy dzwonią do Ciebie lub nawiązują połączenie wideo, nie pojawia się ono online, jest to, że nie musisz otwierać aplikacji, aby odebrać. Nawet jeśli nie ma tego w aplikacji, możesz normalnie odebrać połączenie wideo.

Niestety na razie WhatsApp nie ma opcji ukrycia, jeśli jesteś online. Ponieważ byłoby to bardzo przydatne, gdy nie chcemy mówić ani odpowiadać na wiadomość. Jedyną rzeczą, na którą pozwala ta aplikacja, jest wyłączenie ostatniego połączenia z Internetem.

Jak ukryć ostatnie połączenie w WhatsApp

rozmowa na czacie WhatsApp

Czasami może to być trochę niewygodne dla innych osób zobacz, kiedy ostatnio byliśmy połączeniz WhatsApp. Z tego powodu niektórzy wolą wyłączyć tę opcję. Najlepsze jest to, że możesz skonfigurować, jeśli chcesz go dezaktywować, albo dla wszystkich, tylko dla twoich kontaktów, albo dla nikogo.

Procedura ukrywania czasu ostatniego połączenia jest następująca:

  • Otwórz aplikację WhatsApp
  • Robić kliknij menu (trzy punkty w prawym górnym obszarze)
  • Wybierz opcję Ustawienia
  • Tam kliknij Konto
  • Następnie sprawdź Prywatność
  • Natychmiast pojawia się kilka opcji. Między nimi, Ostatni raz
  • Gdy tylko wybierzesz tę opcję, pojawią się trzy opcje, którymi są Wszyscy, moje kontakty i nikt
  • Jeśli wybierzesz opcję Wszystkie, oznacza to, że każdy użytkownik będzie mógł zobaczyć swoje ostatnie połączenie. Natomiast jeśli wybierzesz Moje kontakty, dezaktywujesz tę funkcję tylko dla osób, które dodałeś w WhatsApp. A jeśli klikniesz Nikt, oznacza to, że żaden użytkownik nie będzie mógł zobaczyć Twojego ostatniego połączenia.

Ważne jest, aby pamiętać, że ukrywając czas ostatniego połączenia dla swoich kontaktów lub wszystkich, nie będzie można zobaczyć ich ostatniego połączenia.

Pamiętaj, że rozmowy wideo można również wyciszyć i że są one bardzo bezpieczne ze względu na ich pełne szyfrowanie, dzięki czemu możesz spokojnie korzystać z aplikacji.

Wreszcie, mamy nadzieję, że ten post ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię. Czy udało Ci się ukryć ostatnie połączenie WhatsApp? Czy znasz jakieś sztuczki, które nie pojawiają się online w WhatsApp? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram