Skip to content

Kiedy do mnie dzwonią, włączam pocztę głosową, co mam zrobić?

20 de grudzień de 2022

Chociaż obecnie istnieje wiele aplikacji do przesyłania wiadomości, które pozwalają nam się komunikować z naszą rodziną i przyjaciółmi, nawet bez konieczności odbierania lub wykonywania połączeń, prawda jest taka, że ​​w każdym razie jest to funkcja ceniona przez użytkowników.

Dlatego, gdy mamy problemy z połączeniami na naszych smartfonach, bardzo cierpimy. Mówi nam to na przykład wielu czytelników poczta głosowa jest aktywowana automatycznie kiedy odbierają połączenie.

Jeśli za każdym razem, gdy do ciebie dzwonią i odbierasz, otwiera się poczta głosowa, czytaj dalej, wtedy pokażemy ci kilka możliwych rozwiązań.

Dzwonią do mnie i włącza się poczta głosowa

Cóż, przede wszystkim musimy to powiedzieć Istnieje kilka powodów, dla których telefon komórkowy nie odbiera połączeń, a wśród nich jeden z najczęstszych ma bezpośredni związek z problemami z sygnałem urządzenia. Może to być spowodowane tym, że gdzieś jesteśmy, na przykład odległe pola, parkingi itp. W takich przypadkach poczta głosowa zostanie włączona.

Jeśli problem jest opisany powyżej, to powinien ustąpić niemal natychmiast po powrocie do miejsca z sygnałem.

Kiedy do mnie dzwonią, czy dzwoni moja poczta głosowa?

Z drugiej strony, są częstsze problemy, które mają do czynienia poczta głosowa jest włączona, ponieważ karta SIM jest w złym stanieprawdopodobnie od codziennego użytku.

Aby sprawdzić, czy problem polega na tym, musimy włożyć kartę SIM do innej smartfona, następnie weryfikując jakość sygnału i czy połączenia, które do nas wykonują, docierają do nas.Jeśli nowy smartfon nadal nie ma sygnału, to powinieneś postawić na wymianę karty SIM, w tej sytuacji powinieneś skontaktować się z firmą świadczącą usługę.

Jeżeli wyżej wymienione sytuacje nie wystąpią, wtedy możliwe, że problem pochodzi bezpośrednio z terminala, który może być w trybie samolotowym lub z włączonym przekazywaniem połączeń.

W obu przypadkach musisz wiedzieć, że o to chodzi ustawienia, które możesz dezaktywować w dowolnym momencie w kilka sekund, a następnie odzyskanie możliwości odbierania połączeń z pominięciem poczty głosowej.

Oczywiście, jeśli nie chcesz odbierać nikomu, kto do ciebie dzwoni, po prostu musisz je ponownie aktywować.

Czy dzięki tym sztuczkom udało Ci się normalnie odbierać połączenia na smartfonie?

dołącz do naszego kanału telegram