Skip to content

Jakie są najlepsze widżety do pobrania na urządzenia iPhone z systemem iOS?

2 de luty de 2021

Jeśli jesteś ze swoim iPhonem od jakiegoś czasu i chcesz w pełni go wykorzystać, zalecamy zainstalowanie niektórych widżetów. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, nie martw się, w tym poście pokażemy Ci, jak aktywować i zainstalować nowe widżety na iPhonie w kilku krokach

Mówiąc najprościej, widżety nam na to pozwalają dostęp do najbardziej przydatnych funkcji aplikacji w uproszczony sposób. Aby uzyskać do nich dostęp, musisz przesunąć palcem w prawą stronę ekranu swojego iPhone’a.

Spowoduje to wyświetlenie wszystkich dostępnych widżetów. Masz również możliwość dezaktywacji widżetów, których nie używasz lub których po prostu nie chcesz próbować. Następnie powiemy Ci trochę więcej o interesujących widżetach, które warto wypróbować na swoim urządzeniu inteligentnym.

Najlepsze widżety na iPhone’a

Później pokażemy Ci kilka widżetów, które powinieneś wziąć pod uwagę, aby jak najlepiej wykorzystać swoje urządzenie iOS. Chociaż istnieje wiele bezpłatnych widżetów na Androida, zapraszamy do zapoznania się z tą sekcją, aby zdecydować, które widżety mogą być przydatne dla Twojego iPhone’a.

Program uruchamiający ulubione kontakty

Dzięki temu wspaniałemu widgetowi możemy dodawać kontakty do listy ulubionych abyśmy mogli szybko się z nimi komunikować. Innymi słowy, dzięki tej aplikacji nie będziemy musieli dodawać kontaktu do połączeń, a drugiego do wiadomości tekstowych.

Po zainstalowaniu tego widżetu na swoim iPhonie wystarczy rozpocząć tworzenie listy, na której będą znajdować się Twoje ulubione kontakty. Po prostu musisz otwórz widżet i naciśnij przycisk „+” aby wybrać kontakt wraz z numerem telefonu, który chcesz dodać do skrótu.

Następnie aplikacja zidentyfikuje dostępne opcje kontaktu z nim za pośrednictwem WhatsApp, Facetime, Telegram lub innej podobnej aplikacji.

Skopiowano

Ten widżet z pewnością będzie bardzo przydatny dla wszystkich użytkowników, którzy potrzebują dobrej jakości menedżer schowka. Później opowiemy trochę o korzyściach, jakie oferuje nam Copied.

Najpierw powinieneś wiedzieć, że możesz pobierz bezpłatną wersję bezpośrednio z App Store. Jednak ta wersja ma pewne ograniczenia, które z oczywistych powodów uniemożliwiają nam maksymalne wykorzystanie jej. Możesz nawet utworzyć lub dostosować ekstremalne widżety w kilku krokach.

Mimo wszystko, dzięki bezpłatnej wersji Copied możemy skopiować ważne informacje ze strony internetowej do schowka, aby w kilka sekund podzielić się nimi z naszymi znajomymi. W rzeczywistości możemy mieć maksymalnie Zapisano 10 pozycji (teksty, obrazy i adresy URL), które choć wydaje się mało, mogą wystarczyć większości użytkowników.

Możesz nawet mieć dostęp do skopiowanych bez konieczności odblokowywania telefonu komórkowego. Jednak zawartość zapisana w schowku nie będzie wyświetlana na ekranie blokady ze względów bezpieczeństwa.

Todoist

W tym przypadku opowiemy trochę o Todoist, a menadżer zadań dzięki temu będziemy bardziej produktywni przez cały dzień. Jednym z argumentów przemawiających za tym widgetem jest to, że ma on intuicyjny interfejs i właśnie dlatego tak jest bardzo łatwy w użyciu.

Z Todoist będziemy mieli taką możliwość lepiej organizuj nasze zadania, bo przypomni nam, jakie rzeczy zaplanowaliśmy na dany dzień. Ponadto pozwala nam również udostępniać naszą listę projektów lub przydziałów innym użytkownikom.

Z drugiej strony musisz pamiętać, że możesz pobrać ten widget za darmo, ale aby uzyskać dostęp do wszystkich jego funkcji, będziesz musiał kupić wersję premium.

Cortana

W przypadku, gdy Siri w ogóle cię nie przekonała i chcesz spróbować innego osobisty asystent inaczej, odważ się pobrać tę interesującą alternatywę. Ponadto, jeśli jesteś użytkownikiem systemu Windows, Cortana jest dla Ciebie idealna, ponieważ możesz zsynchronizować ją z komputerem bez żadnych problemów.

Zasadniczo dzięki temu nowemu osobistemu asystentowi możesz lepiej zorganizuj swój harmonogram i będziesz mieć również możliwość Oszczędzaj czas. Na przykład możesz poprosić Cortanę o zadzwonienie do kontaktu, wyszukanie plików na komputerze, ustawienie przypomnień, a nawet możesz poprosić ją o wyszukanie w Internecie, gdy masz zajęte ręce.

wprowadzanie widgetów

Mamy nadzieję, że dzięki tym wskazówkom dodawanie widżetów do ekranu głównego telefonu dzięki tym praktycznym i prostym krokom będzie przyjemne. Jeśli uznasz te informacje za przydatne, pamiętaj, aby udostępnić je wszystkim swoim kontaktom za pośrednictwem sieci społecznościowych. Do zobaczenia w następnej części!

dołącz do naszego kanału telegram