Skip to content

Jakie są najlepsze sztuczki, aby zacząć grać w Asphalt 8 i zdobyć więcej pieniędzy i szybkich samochodów?

12 de marzec de 2021

Gry samochodowe od dawna przyciągają uwagę i wyróżniają się spośród innych różnorodnych gatunków, które istnieją dzisiaj, emocjami konkurować z innymi graczami i zobacz, który z najlepszych konkurentów przetrwał do dziś, z różnymi trybami gier z przyjaciółmi lub innymi użytkownikami.

Niektóre franczyzy zdecydowały się opracować kilka projektów dla wielu graczy, takich jak Gran Turismo, Assetto Corsa i Forza Horizon, które bardzo wyróżniały się w świecie gier wideo zawody i wyścigi, oferując użytkownikom długie godziny rozrywki w pojedynkę lub grając przeciwko ludziom online.

W tym miejscu wyróżnia się również Asphalt 8, gra wyścigowa i konkurencyjna, która od 2016 roku stała się jedną z najpopularniejszych na świecie, z wieloma trasami i wydarzeniami do zabawy przez kilka godzin. Dlatego w tym poście poinformujemy Cię o najlepsze sztuczki dla Asphalt 8 i jak szybciej zdobywać pieniądze i samochody.

Co to jest Asphalt 8?

To jest ósma odsłona serii asfaltowej opracowanej i dystrybuowanej przez Gameloft, w którym można wygrać nagrody, a czasem darmowe samochody, zawiera tryb dla wielu graczy, w którym można uczestniczyć w 20-dniowych turniejach.

Co sprawia, że ​​jest to wysoce konkurencyjna gra na całym świecie, ta gra została wydana 22 sierpnia 2013 na iOS i Androida oraz 13 listopada tego samego roku na Windows Phone. Które można pobrać z oficjalnej strony Google Play Asphalt 8.

W trybie wieloosobowym wybierzesz pojazd, a serwer będzie Cię dopasowywał użytkownicy o podobnych statystykach samochodów, dzięki temu gra będzie uczciwa. Z drugiej strony, jeśli ukończysz wyścig znakomitymi manewrami i dotrzesz do mety bez uszkodzenia karoserii, będziesz mógł zdobyć doświadczenie i oceny.

Możesz również zarejestrować się w tryb pucharowy, w którym uczestniczą miliony graczy Z którym będziesz musiał rywalizować i starać się zdobyć trofeum, aby sklasyfikować się na liście i uczestniczyć w pucharach, a z każdym zdobytym trofeum masz większą szansę na otrzymanie większej liczby nagród i możliwość odebrania wielu nagród .

Najlepsze sztuczki, aby zdobyć pieniądze i samochody w Asfalcie 8

Jeden z najlepszych sposobów na szybkie zdobycie monet i samochodów, polegają na posiadaniu najlepszego samochodu, jaki możesz mieć, Postaraj się zdobyć wszystkie możliwe bonusy na wszystkich torach, aby zarobić jeszcze więcej pieniędzy, oprócz przyjeżdżania samochodem bez żadnych uszkodzeń w grach online.

W ten sam sposób możesz spróbować ukończenie misji z nagrodą za najlepsze okrążenie i najlepszy wyścig aktywowanie podwójnych premii kredytowych, a także dodawanie medali, które możesz zdobyć bez zbytniego zwalniania i wykorzystaj wszystkie skoki na wszystkich rampach i wykonując jak najwięcej akrobacji.

W ten sposób będziesz mógł zdobyć nagrody podwoić pieniądze że możesz wygrać, a czasem odblokować nowe samochody, za darmo lub po prostu zbierając więcej monet.

kolekcja samochodów sportowych

Jeśli jesteś miłośnikiem konkurencyjne gry i szybkie gry odkryj najlepsze gry wyścigowe na Androida i ciesz się w domu w wolnym czasie i graj ze znajomymi.

Często zdarza się, że w wielu środowiskach nie masz połączenia z internetemi chcesz grać i bawić się na urządzeniach z systemem iOS, zalecamy zapoznanie się z najlepszymi darmowymi grami offline na iPhone’a i iPada.

Wreszcie, na wypadek, gdyby granie za dotknięciem smartfona było nieco niewygodne i chcesz spróbować podłączyć kontroler, aby ułatwić gry i wygodnie wygrać, Zapraszamy do odkrycia, jak sprawnie i bez komplikacji podłączyć kontroler PS4 do mojego telefonu komórkowego z systemem Android.

dołącz do naszego kanału telegram