Skip to content

Jakie są najlepsze ręczne lub automatyczne ekspresy do kawy Dolce Gusto?

17 de październik de 2021

Czy chcesz poznać rodzaje? Ekspresy do kawy Dolce Gusto które istnieją i wiesz, które są najlepsze, jakie możesz znaleźć na rynku?. Nie martw się, tutaj rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Kiedy ktoś ma zamiar kupić ekspres do kawy Dolce Gusto, musi być bardzo pewny, jaki model wybierze. I pojawia się pytanie, tym bardziej, gdy zbliżają się specjalne daty, takie jak Boże Narodzenie.

Właśnie przy tych okazjach wiele osób korzysta z okazji, aby dać z siebie wszystko, a nie ma lepszego sposobu na zrobienie tego niż dawanie dobrego prezentu. Niemniej jednak, przy wyborze, Istnieje wątpliwość, która nie zawsze powoduje pewną niepewność, ze względu na niewielką ilość informacji na ten temat dostępnych w Internecie.

Konsument, który nigdy nie kupił ekspresu do kawy, nie wie, które z nich Czym różnią się ekspresy Dolce Gusto. Istnieje duża różnorodność modeli, ale nie ma jasnych informacji o zaletach i wadach każdego z nich. Z kolei w sklepach fizycznych sprzedawcy nie zawsze wiedzą, jak udzielić nam dobrych wskazówek w tym zakresie.

Jakie są modele z ekspresy do kawy Dolce Gusto?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, są dokładnie modele tej marki. Każdy z nich ma swoją specyfikę i właśnie tam wchodzi w grę. ten, który najlepiej odpowiada potrzebom osoby, której chcesz go przekazać.

Na początek trzeba wiedzieć, że istniejących modeli jest jedenaście, są to: Piccolo, Circolo, Genio, Melody, Oblo, Mini Me, Drop, Jovia, Movenza, Eclipse i Stelia. Istnieje jednak inny model o nazwie Dolce Gusto Fontana, który pochodzi z 2010 roku, ale nie jest obecnie sprzedawany w Hiszpanii, chociaż można go kupić online, więc zostanie pominięty w tym porównaniu.

Ekspresy do kawy ręczne lub automatyczne. najlepszy?

Chociaż wyszukiwarka Google może być bardzo pomocna, wyjaśnimy różnice w wydajności i funkcjonalności między wszystkimi modelami.

Jedyną realną różnicą dotyczącą jego działania jest to, że istnieją ekspresy do kawy ręczne i automatyczne, pozostałe szczegóły, które musisz zdecydować, który z nich kupić, są logistyczne lub estetyczne, czyli rozmiar, cena, kolorystyka, konstrukcja lub pojemność zbiornika na wodę.

Główną różnicą, jaką można znaleźć między nimi, jak wspomniano wcześniej, jest to, że dzielą się na dwie grupy, ręczne i automatyczne ekspresy do kawy.

Ręczne ekspresy do kawy to: Piccolo, Oblo i Jovia to ręczne ekspresy do kawy. Z kolei automatyczne ekspresy: Dolce Gusto Stelia, Drop, Eclipse, Genio, Movenza i Mini Me są w pełni automatyczne. Jednak ekspresy do kawy Melodia i Cyrk Można je nabyć w obu wersjach, czyli zarówno automatycznej, jak i ręcznej.

Jakie są różnice?

Różnica między automatycznym a ręcznym ekspresem do kawy Dolce Gusto polega na tym, że automatyczny używa system o nazwie Play & Select, gdzie wystarczy wybrać intensywność kawy w odstępie od 1 do 7, należy ją uruchomić, a ekspres zatrzyma się automatycznie, nie rozlewając niczego. W instrukcji musisz przerwać przygotowywanie kawy, kiedy chcesz, w przeciwnym razie rozleje się.

Jeśli chodzi o ceny, ręczne ekspresy do kawy są znacznie tańsze niż automatyczne, więc jeśli budżet jest dla Ciebie ważnym punktem, powinieneś spojrzeć na ręczne ekspresy do kawy Dolce Gusto.

Każdy model ma nowe funkcje w stosunku do modelu z poprzedniego roku. Na przykład ekspresy Dolce Gusto Jovia i Oblo zostały wprowadzone na rynek we wrześniu 2014 roku, są praktycznie takie same, różnią się jedynie kształtem i designem.

nowoczesny ekspres do kawy

Ale modele Drop Stelia wydane w 2015 roku wprowadzają a w pełni dotykowy panel sterowaniaOba są automatyczne i mają zbiorniki o pojemności 1 litra, nieco większe niż poprzednie modele. W odniesieniu do kapsułek Dolce Gusto nie będzie problemów, ponieważ są one całkowicie takie same dla wszystkich modeli.

Znając już szczegółowo najważniejsze cechy ekspresy do kawy Dolce Gusto, możesz teraz wybrać model. Dobry prezent, któremu towarzyszy piękna świąteczna wiadomość, to jedna z najlepszych rzeczy, jakie można otrzymać. Przede wszystkim w tych dniach, w których panuje radość i jedność rodziny.