Skip to content

Jak i gdzie mogę kupić karty indyków lub indyków w Fortnite

23 de luty de 2021

Fortnite to stworzona w 2017 roku gra wideo dostępna na niemal każdą platformę. Możesz go używać na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, Androidzie, ¡OS, Microsoft Windows i na Mac OS. Ponieważ jest dostępny dla wszystkich, z biegiem lat stał się bardzo popularny. A jeśli masz nieaktualną aplikację, możesz łatwo zaktualizować Fortnite na PC, PS4, Switch, Android, iOS i Xbox

To jest strzelanka online znany również jako strzelec, w trzeciej osobie. Oznacza to, że możesz zobaczyć swoją postać, gdy się porusza. Ten ma dwa tryby gry: Save the world lub Battle Royal.

Ratowanie świata to otwarty świat, który możeGraliśmy sam lub online z przyjaciółmi i jest kooperatywny. Aby móc grać ze znajomymi, musisz najpierw nauczyć się znajdować i dodawać znajomych w Fortnite, aby z nimi grać. Polega na walce z wrogami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, znanymi jako Pustaki.

Aby w nią zagrać, użytkownik może to zrobić w trybie zespołowym z trzema innymi graczami. Jest to również możliwe z grupą botów, ale jeśli chcesz mieć pełne doświadczenie w trybie solo, możesz to również zrobić.

Battle Royale czy on jest najczęściej używany tryb gry i preferowany przez większość z tych graczy, po części dlatego, że jest bezpłatny. Jest to tryb rywalizacyjny, w którym gracz jest częścią 4-osobowej drużyny próbującej przetrwać. Możesz grać z przyjaciółmi lub z czterema przypadkowymi osobami.

Muszą zmierzyć się z 96 innymi graczami, którzy zostaną zrzuceni na wyspę, gdzie będą musieli bronić swoich fortec i zapewnić im bezpieczeństwo. Będą również musieli wypełniać misje i eliminować wrogów, aby zostać jedynym ocalałym i tym samym wygrać grę.

Czym są V-dolce w Fortnite?

Plik V-dolce lub V-dolce Są walutą używaną w Fortine i służą do kupowania dowolnych przedmiotów kosmetycznych w grze. Możesz je zdobyć w PlayStation Store w Microsoft Store lub nawet w własny Fortnite.

Za V-dolce możesz kupować wyglądy dla swoich postaci, kamuflaże broni, lotnie, kroki taneczne i przepustkę bojową Fortine. Ta przepustka bojowa służy do szybkiego awansowania w Fortnite i odblokowywania innych przedmiotów i nagród.

Wiedząc, czym są V-dolce i do czego służą, pozostaje odpowiedzieć na pytanie, jak je zdobyć w zależności od konsoli lub urządzenia, na którym grasz. Tutaj wyjaśnimy, jak to zrobić.

Wiele kostiumów postaci, stylów i ulepszeń można kupić w grze za pieniądze zarobione za wygrywanie misji i walkę na arenie. Chociaż można to również zrobić za prawdziwe pieniądze, chociaż sama gra jest dostępna za darmo. Możesz jednak również przekazać skórki znajomemu lub innej osobie w Fortnite

W rzeczywistości sukces Fortnite wiąże się z jego dynamiką, prostotą i intensywnością. I choć istnieją podobne gry, Fortnite przewyższa je szybkością i ciągłymi lub częstymi konfrontacjami, co czyni go ciekawszym.

Teraz, jeśli już korzystałeś z Fortnite, możesz się zastanawiać, czym są V-dolce i jak je możesz zdobyć. Z tego artykułu dowiesz się, jak to zrobić.

Jak zdobyć V-dolce na różnych urządzeniach?

gracze fortnite na trawie z budową tła

Dla weź indyki będziesz musiał za nie zapłacić. Jak wspomniano powyżej, Fortnite jest dostępny na różne platformy, a metody są różne. Następnie poznasz metodę płatności dla każdego z nich.

Fortnite PS4

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest zakup karty Sieć Playstation w Startselect. Następnie musisz wykorzystać tę kartę w PlayStation Store. Na koniec zapytaj o ilość V-dolców, którą chcesz, i na którą pozwala Twoje saldo PlayStation.

Fortnite Xbox One

Kup kartę Xbox w Startselect i zrealizuj kod cyfrowy w sklepie Microsoft Store. Wymień saldo na V-dolce i voila.

Przełącznik Fortnite Nintendo

Najpierw przejdź do Startselect i kup kartę Nintendo eShop. Następnie przejdź do sklepu Nintendo i zrealizuj kartę podarunkową eShop. Następnie wystarczy zmienić saldo V-dolców dla Fortnite zgodnie z żądaną kwotą.

Fortnite ¡Telefon i Fortnite Android

Kup kartę App Store & Tunes na Startselect, a następnie zrealizuj go w App Store. Zmień żądaną kwotę za V-dolce zgodnie ze swoim kredytem Apple i to wszystko. W przypadku Androida przejdź do Starselect i kup kartę Google Play. Zrealizuj kartę w sklepie Google Play i wymień saldo na V-dolce.

dołącz do naszego kanału telegram