Skip to content

ALLPOWERS R600 – Przenośna elektrownia spełniająca wszystkie Twoje wymagania

30 de czerwiec de 2023

Jeśli potrzebujesz elektrowni, która ci to da bezpieczeństwo i obsługa, oczywiście ALLPOWERS R600 oferuje pewność, której szukasz. Po przeszukaniu rynku, które opcje najlepiej odpowiadały moim potrzebom, odkryłem markę i zdecydowałem się na jej flagowy produkt, który ma moc wyjściową do 600 W. Dużo podróżuję, ponieważ lubię cieszyć się przyrodą, dlatego często decyduję się na pracę zdalną. Szukałem stacji zasilającej, która pozwoliłaby mi podłączyć laptopa, naładować telefon i wykorzystać jego potencjał do podłączenia innych urządzeń. Bez wątpienia ALLPOWERS R600 spełnił wszystkie te wymagania.

Jedną z głównych atrakcji ALLPOWERS R600 jest to, że możesz podłączyć do 10 urządzeń jednocześnie i rób to ze spokojem niezawodnego zasilacza UPS, który nie uszkodzi Twojego urządzenia mobilnego ani komputera w przypadku incydentu ze stacją. Nie wypróbowałem wszystkich tych opcji, ale aby dać ci wyobrażenie, jest w stanie utrzymać zimną lodówkę o mocy 40 W przez około sześć godzin, oglądać telewizję do dwóch i pół godziny lub mieć włączone światło przez siedem lub osiem godzin , między innymi aplikacje. . Najlepsze jest to, że jeśli bateria jest rozładowana, powrót do 100% pojemności zajmuje tylko godzinę. Nie tracąc z oczu zalet związanych z długowiecznością. Jednak oferuje również szczegółowe informacje na żywo o stanie naładowania dzięki aplikacji AP R600 V2.0. AP R600 ma szeroki wachlarz możliwości i bez wątpienia był tym, który najlepiej pasował do mojego stylu życia. Poniżej przedstawiam szczegóły, które w tej chwili przekonały mnie do jego nabycia.

allpowers-start-aplikacja

Rentgen ALLPOWERS: bezpieczne dostawy energii elektrycznej

Posiada akumulator LiFePO4, żelazowy lit z katodą litowo-żelazowo-fosforanową. Formuła chemiczna, która daje początek baterii, której żywotność jest dłuższa, konkretnie 3500 cykli, zanim jej pojemność spadnie do 80%. To przekłada się na prawie dekadę nieprzerwanego użytkowania. Pozostaje stabilny podczas ćwiczeń i nie rejestruje zmienności w swoim funkcjonowaniu, gdy zbliża się do całkowitego rozładowania. Zapewniają większe bezpieczeństwo w środowiskach o ekstremalnie wysokich temperaturach lub wysokiej wilgotności i chronią środowisko dzięki mniejszej toksyczności. Warto zauważyć, że ta przenośna elektrownia pozwala zabrać codzienność w miejsca, gdzie nie ma prądu ale działa również w domu lub w miejscach, w których jest prąd, ale nastąpiła przerwa w dostawie prądu.

allpower-akumulator wewnętrzny

Jeśli do tej pory to, co czytasz, wydaje Ci się interesujące, mam nadzieję, że ta część pomoże Ci uatrakcyjnić ten produkt ALLPOWERS. Ta chińska firma została założona w 2010 roku i zajmuje się sektorem energii słonecznej, drukując filozofię, która zawsze je charakteryzowała, zwiększając badania i rozwój oraz produkcję. Z tego powodu od ALLPOWERS chcieli zaoferować czytelnikom tego portalu 15% zniżki na swojej stronie internetowej, wpisując kod MM15.

allpower-power-baterii

Łatwy w transporcie i zoptymalizowany projekt

Wcześniej zrób małe odniesienie do jego opakowania. Przenośna elektrownia dotarła bez żadnych problemów z firmą transportową. Prostota ilustracji pudełka, dająca pierwszeństwo innemu rodzajowi informacji, które są bardziej przydatne dla okaziciela. Wewnątrz, ALLPOWERS R600 przybył dobrze chroniony między dwoma blokami pianki wraz z etui z wtykami do ładowania oraz kopertą z gwarancją na produkt, która wynosi 5 lat. Na ich stronie internetowej można znaleźć instrukcję obsługi.

allpowers-opakowania-pianka

Jedną z głównych cech ALLPOWERS R600 jest łatwość transportu. Nie wolno zapominać, że przesyłacie energię elektryczną tam, gdzie chcecie i tam, gdzie jej potrzebujecie, i w tym sensie lekkość jego wagi i użyte materiały sprawiają, że nie jest niewygodny. Wymiary produktu to 28,5 x 19,5 x 19 cm i 5,8 kg. Zastosowanie do jego produkcji lekkich materiałów oraz składany górny uchwyt pozwala na łatwe przenoszenie go z miejsca na miejsce, a zaokrąglone krawędzie pudełka zapobiegają ewentualnym fizycznym uszkodzeniom konstrukcji.

wszechmocy-qr

pokazuje też informacje o stanie poprzez ekran LCD oraz przyciski włączania i wyłączania. Z tego ekranu można jednocześnie sprawdzić, czy jest podłączony do Bluetooth, a zatem czy nasz telefon współpracuje z aplikacją i przenośną elektrownią, jednocześnie odzwierciedlając aktywność gniazdek. Odzwierciedla również czas trwania w dniach z wykorzystaniem, które jest podane w tym czasie.

allpower-wyświetlacz informacyjny

Na froncie, oprócz gniazd zasilających, znajduje się latarka, która w razie potrzeby może oświetlić przestrzeń, na przykład w przypadku braku prądu w domu, aby zobaczyć, aż przenośna elektrownia zostanie włączona. Dodatkowo w przypadku znalezienia się w sytuacji niebezpiecznej i/lub awaryjnej światło emitowane przez latarkę posiada migającą funkcję SOS jako metodę pomocy.

światło wszechmocy

Pojemność powyżej normy

ALLPOWERS R600 ma pojemność 299WH, 10% więcej niż inne źródła energii. Ponadto formy doładowania nie wymagają do jego przeprowadzenia nieporęcznych ani nieporęcznych elementów. Wystarczą kable dołączone do produktu, zasilacz prądowy (maksymalnie 400 W), wejście do ładowania słonecznego (maksymalnie 300 W) i drugie przez zapalniczkę samochodową (maksymalnie 200 W). Dzięki opcji ładowania prądem przemiennym możesz przejść od 0 do 100% w zaledwie 1 godzinę.

Z drugiej strony opcja ładowania światłem słonecznym XT60, które zajmuje półtorej godziny, ma tę zaletę, że robi to w sposób czystsze i bardziej ekologiczne i bez martwienia się o spokojne czekanie. ALLPOWERS R600 ma 2 wyjścia fali sinusoidalnej, 230 V, 600 W i jest w stanie wytrzymać szczytowe moce 1200 W.

wszystkie moce-wejścia-energia

Korzystaj z maksymalnie 10 urządzeń jednocześnie

Ze stacją Allpowers R600 możesz włączyć jednocześnie dziesięć urządzeń dzięki posiadanym gniazdom, na które składają się: dwa gniazda AC (110V), dwa porty USB-C, dwa porty USB-A oraz dwa gniazda DC, zapalniczka samochodowa (12V/10A) i połączenie bezprzewodowe 15W.

ładowanie bezprzewodowe allpowers

Dzięki tej stacji ładującej możesz cieszyć się tymi dniami na świeżym powietrzu, nie tracąc komfortu w domu. Jak już przedstawiłem powyżej, Allpowers R600 posiada funkcję zasilania awaryjnego UPS. Oznacza to, że w przypadku awarii sieci żadne z podłączonych urządzeń nie ulegnie uszkodzeniu wewnętrznemu lub utracie danych w przypadku korzystania z laptopa.allpower-gniazdo-gniazdko

Monitoruj wydajność baterii za pomocą aplikacji

Swoboda, jaką oferuje Allpowers R600, jest zwiększona dzięki aplikacji Allpowers APP. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł kontrolować czas użytkowania, pozostały procent baterii, a także działające gniazdka i używaną moc. W promieniu od 5 do 10m będziesz mógł kierować stacją i mieć wszystkie potrzebne informacje w czasie rzeczywistym.

allpowers-operacja-aplikacja

Intuicyjna i kompletna aplikacja, która monitoruje stan elektrowni, dzięki czemu możesz kontrolować, które urządzenia zamknąć, a które kontynuować. Dodałbym tylko jeden szczegół i jest to sekcja, w której informuje o liczbie zużytych cykli. Chociaż myślę, że można to zrekompensować innym kodem rabatowym, który Allpowers uruchamia dla użytkowników odwiedzających jego sklep internetowy. Po prostu wybierz żądany produkt i zastosuj GC20 w odpowiednim pudełku, aby uzyskać 20%.

wydajność allpowers

Osobiste wrażenia po użyciu

Zrobiłem badanie rynku baterii litowych i to było jedno z tych, które najbardziej mi się podobało i przekonało mnie najbardziej ze względu na pojemność samej elektrowni, a także oferowane przez nią usługi i bezpieczeństwo, które zapewnia na poziomie funkcjonalnym, a także niezawodność Twojego systemu w przypadku incydentów spowodowanych przez czynniki zewnętrzne.

Możliwość jednoczesnego podłączenia 10 urządzeń sprawia, że ​​jest to bardzo atrakcyjny produkt, a przede wszystkim trwałość energetyczna w zależności od urządzeń. I to, że dla mnie bardzo ważna była możliwość podłączenia lodówki, a dzięki Allpowers R600 mogę to zrobić bez obaw.

Elektrownia łączy łatwość transportu z łatwością ładowania i potencjałem, jaki posiada do momentu całkowitego rozładowania. Materiały, z których jest wykonany, informacje, które udostępnia za pośrednictwem aplikacji i ekranu LCD oraz inne funkcje, takie jak latarka, która emituje również tryb oświetlenia w trybie SOS, sprawiają, że jest to totalna Polecany produkt każdemu, kto lubi cieszyć się życiem na świeżym powietrzu lub potrzebujesz bezpiecznego źródła energii elektrycznej, jeśli doświadczasz regularnych przerw w dostawie prądu.

Kolejnym bardzo korzystnym punktem jest trwałość baterii, która dzięki dużej liczbie cykli (3500) jest w stanie ładować ją przez prawie dziesięć lat, a także wejścia ładowania, takie jak energia słoneczna, które w kraju takim jak nasz sprawia, że ​​nie martwisz się o kolejne znalezienie innego punktu świetlnego lub dostęp do samochodu.

Postęp tych elektrowni można zobaczyć w tym produkcie Allpowers co bez dwóch zdań polecam.

dołącz do naszego kanału telegram