Skip to content

Jakie są najlepsze tablety do wygodnego poruszania się po Internecie z 4G?

21 de maj de 2023

Tablety stały się niezbędnymi urządzeniami. Mogą być używane jako środek rozrywki, ponieważ ich duży ekran jest idealny do oglądania treści audiowizualnych, od seriali i filmów po gry wideo. Dzięki temu jest również przydatnym narzędziem do robienia i edycji zdjęć. Dlatego przynosimy ci to, co byłoby najlepsze tablety do surfowania po Internecie z 4G.

Oczywiście jest to wygodne lub obowiązkowe, aby mieli Wi-Fi lub abyśmy wiedzieli, że mają łączność 4G, ponieważ w ten sposób będziemy mieli mobilny internet i będziemy mogli wyciągnąć z nich jak najwięcej. Pamiętaj, że u operatorów takich jak T-Mobile możesz uzyskać więcej informacji o tym, jak uzyskać ogólnokrajowy zasięg LTE dla kompatybilnych tabletów i wybrać plan transmisji danych zgodnie ze swoimi potrzebami.

Pomiędzy najlepsze opcje tabletu do znalezienia Aby móc wygodnie poruszać się po Internecie z siecią 4G, mamy do wyboru kilka. Wszystkie te urządzenia były polecane przez wielu użytkowników na całym świecie w drugiej połowie 2020 roku i jak dotąd w 2021 roku. Oto tablety:

iPada Pro

To największy iPad ze wszystkich. To 12,9-calowe urządzenie jest idealne do wielu zastosowań, zwłaszcza jeśli masz dostęp do Internetu. Oprócz tego, że jest największy, również ITo najpotężniejszy iPadpod pewnymi względami przewyższa nawet wiele komputerów.

Czip A9X sprawia, że ​​jest to najpotężniejsze urządzenie z systemem iOS, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Bateria to kolejny z jego atutów, ponieważ wytrzymuje do 10 godzin lub nawet trochę więcej, więc jest bardzo mało prawdopodobne, że tablet szybko się rozładuje lub bateria w ogóle nie wytrzyma. Wszystko to sprawia, że ​​jest to tablet godny polecenia zarówno do pracy, jak i rozrywki.

Samsung Galaxy Tab Pro S

Jednym z nich jest Samsung Galaxy TabPro S najlepsze tablety 4G z doskonałymi funkcjami, który ma tę zaletę, że jest jednym z pierwszych miejsc pod względem tabletów, do których się odnosimy. Ten model TabPro S ma szybki procesor Intel Core i oczywiście oferuje 4 GB pamięci RAM.

Ponadto jest to piękna i bardzo smukła 12-calowa konstrukcja, która zawiera efektowny wygląd Super Amoledowy wyświetlacz Full HD wielodotykowy. Oferuje niesamowite obrazy dzięki rozdzielczości 2160 × 1440. Innym aspektem wyróżniającym się w tym tablecie 4G jest to, że jest lekki, co pozwala na wygodne przenoszenie go w dowolne miejsce.

xiaomi mipad 3

To potężne 7,9-calowe urządzenie ma konstrukcję praktycznie identyczną jak jego odnoszący sukcesy poprzednik, tablet Xiaomi Mi Pad 2, dzięki czemu może pochwalić się solidnością i odpornością dzięki zastosowaniu metalu. To ma 4 GB RAM i 64 GB miejsca do przechowywania. Podkreśla również ekran LCD o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Jego format 4:3 daje szerszy ekran, idealny do czytania książek lub przeglądania sieci.

tabletów w rękach osób podczas czytania, grania i przeglądania

Tablet Yestel X7, Huawei Mediapad M5 i Android 9.0: Najlepsze tablety do przeglądania Internetu, pracy lub zabawy.

Do tej listy dołącza jeden z najlepszych tabletów do przeglądania internetu. Z 4 GB pamięci RAM, ten model Yestel X7 można kupić za nieco ponad 100 EUR lub 120 USD, co jest jedną z najbardziej konkurencyjnych cen i produktów na rynku. Który jest wyposażony w certyfikowany system Android 8.1 i jest kompatybilny ze wszystkimi aplikacjami na Androida, a także Google. Ma jedną z najlepszych funkcji i najostrzejsze ekrany o przekątnej 10 cali.

Następnie nie mogło go zabraknąć na tej liście, jednego z najlepszych tabletów na liście, którą oferuje nam Huawei. Mediapad M5 ma 8,4-calowy ekran o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli. Jest wyposażony w Procesor Kirin 960 zapewnia doskonałą wydajność, a także oferuje 4 GB pamięci RAM i 32 GB przestrzeni dyskowej, co zapewnia dobrą pojemność do tworzenia kopii zapasowych zdjęć, filmów i nie tylko.

I wreszcie jeden z najbardziej wszechstronnych tabletów, zarówno do pracy, jak i do pobierania gier. The Wersja tabletu Android 9.0 Jest jednym z najlepszych w swojej okolicy, ma połączenie 4G z dużym 10-calowym ekranem. Jego przystępny koszt 100 € / 120 $ jest tym, co najbardziej przyciąga publiczność. Posiada 2 gniazda na karty SIM i akumulator litowy, który pozwala na ładowanie do 6 godzin.

dołącz do naszego kanału telegram