Skip to content
LG

Jakie są najlepsze odtwarzacze muzyki i wideo na Androida dla telefonów LG?

30 de styczeń de 2021

Zaletą urządzeń LG jest oferowane przez nie oprogramowanie umożliwiające łatwe i wydajne odtwarzanie dźwięku i obrazu. Chcesz wiedzieć jakie są najlepsze odtwarzacze muzyki i wideo dla Androida LG? Zostawimy Ci listę z aplikacją, którą możesz łatwo pobrać.

Model LG Pro Lite został zainstalowany domyślnie Odtwarzacz muzykiUważamy, że ten zespół nie musi pobierać żadnej innej aplikacji, ponieważ jest dobrze znany z jakości i różnorodności funkcji w jednym narzędziu.

Ale jeśli i tak szukasz więcej opcji, zostawimy Ci listę tego, co uważamy za najlepszą aplikację do pobrania.

Najważniejszą rzeczą, której szuka wielu użytkowników, są odtwarzacze muzyczne, którym nie przeszkadza obecność reklam.

Jakie są najlepsze odtwarzacze muzyczne dla telefonów LG z systemem Android

Shuttle Music Player

Jest dość popularny wśród użytkowników LG. Jego prosty i intuicyjny interfejs w użyciu i jest przeznaczony szczególnie dla początkujących. Oprócz odtwarzania dźwięku i muzyki zawiera inne funkcje związane z organizacją utworów.

BlackPlayer Music Player

Ta aplikacja ma wersję bezpłatną i płatną. Zaletą płatnej wersji jest to, że masz dostęp do większej liczby narzędzi i nie zawiera ona irytujących reklam. Możesz zobaczyć swoje utwory uporządkowane według artystów, gatunków i piosenek. Odbywa się to automatycznie, więc nie musisz martwić się o organizację.

Pulsar Music Player

Na głównym ekranie wyróżnia się prostota i elegancja. Jest idealny dla tych, którzy kochają muzykę, która może być cały dzień w rytmie barów. Podobnie jak poprzednia, ma wersję darmową i płatną, dzięki której będziesz mieć dostęp do większej liczby narzędzi i funkcji oraz unikniesz reklam. Jednak darmowa wersja działa całkiem dobrze.

Wzmacniacz

Jest idealny dla początkujących, ponieważ zawiera instrukcje w każdym z narzędzi, dzięki czemu możesz nauczyć się go używać znacznie szybciej od momentu zainstalowania go na urządzeniu LG. Jest kompatybilny z najpopularniejszymi formatami, takimi jak mp3 i mp4, i ma rozszerzenie wyrównywacz które możesz dostosować do swoich preferencji.

Musixmatch

W przeciwieństwie do reszty wyróżnia się tym, że tak rozpoznać tytuł piosenki po wysłuchaniu tekstów. Możesz odtwarzać muzykę zapisaną lokalnie i oferowaną wsparcie dla platform streamingowych jak Spotify i YouTube.

Wielu użytkowników szuka również producentów muzycznych, którzy mają korektor i efekty wizualne.

lg odtwarzacz muzyczny

Jakie są najlepsze odtwarzacze wideo dla telefonów LG z systemem Android

Odtwarzacz MX

To bez wątpienia najlepszy odtwarzacz wideo dla LG i dla każdego urządzenia z Androidem. Ma dość kompletny interfejs, za pomocą którego można szybko uzyskać dostęp do wszystkich funkcji dostosowywania.

Dzięki niemu możesz cieszyć się najlepszą jakością obrazu i dźwięku z telefonu komórkowego, ponieważ ma Odtwarzacz HD. Też ma Kontrola rodzicielska, dekodowanie wielordzeniowe i edytor. Ma darmową wersję i płatną wersję.

VLC

Dzięki tej aplikacji możesz odtwarzać wszystkie filmy z najlepszą rozdzielczością obrazu i dźwięku. To jeden z najdłużej działających graczy na rynku. Wynika to głównie ze wszystkich narzędzi, do których masz dostęp, takich jak plik wyrównywacz które możesz dostosować, obsługuje wiele formatów wideo, w tym pliki AVI i srt dla napisów.

W przeciwieństwie do reszty jest to darmowa aplikacja typu open source, więc nie będziesz musiał martwić się reklamami ani reklamami.

Kodi

Ta aplikacja została zaprojektowana wyłącznie dla tabletów, chociaż dla twojego urządzenia LG jest dobrym narzędziem do odtwarzania wideo. Z nią możesz odtwarzać filmy, muzykę i podcast. Ma rozszerzenie do oglądania Movistar + za darmo.

Wiseplay

Ten odtwarzacz wideo jest nieco bardziej podstawowy, ale nadal jest bardzo chętnie wybierany przez użytkowników, zwłaszcza tych, którzy są rodzicami, ponieważ ma system Kontrola rodzicielska. Jest to aplikacja, którą można pobrać bezpłatnie, chociaż zawiera reklamy.

BSPlayer ZA DARMO

Jest to klasyczny odtwarzacz, za pomocą którego można płynnie odtwarzać filmy, unikając w nich przerw, jak to zwykle bywa w przypadku innych graczy. To ma darmowa wersja i wersja płatna. Jak zawsze, darmowa wersja zawiera reklamy, aw wersji płatnej masz dostęp do większej liczby narzędzi.

Aby odtwarzać swoją ulubioną muzykę, możesz również użyć Spotify, platformy do strumieniowego przesyłania muzyki, na której możesz mieć całą muzykę, którą chcesz, bez zajmowania miejsca w telefonie.

dołącz do naszego kanału telegram