Skip to content

Jakie są najlepsze niedrogie prezenty dla dużej grupy współpracowników?

30 de styczeń de 2021

Niektóre święta w roku są zabawne i radosne, ale jednocześnie generują wydatki, ponieważ prezentów do kupienia jest wiele. Grupa ludzi, o których nie należy zapominać, to współpracownicy, ale nie martw się na rynku można znaleźć wysokiej jakości prezenty w dobrej cenie; ten post ci powie jakie są najlepsze tanie prezenty dla współpracowników.

Tanie prezenty dla współpracowników

Dziennik: To przydatny prezent na każdą porę roku, a podczas pracy w biurze bardzo ważne jest, aby spisywać kolczyki lub cokolwiek innego, co jest ważne w miejscu pracy. Porównując ceny z innymi produktami jest to bardzo ekonomiczne i jest to prezent, na który się przyda świetne narzędzie.

Długopisy: Długopisy jako prezenty to z pewnością strzał w dziesiątkę, ponieważ niezależnie od tego, jaką pracę wykonują Twoi koledzy, zawsze trzeba mieć przy sobie długopis. Nadaj mu oryginalny akcent dostosowywanie każdego pióra zgodnie z osobowością twojego partnera; Długopisy z zabawnymi wzorami można też kupić na AliExpress i Amazon.

Kubki do kawy lub butelki na wodę: Kubki to niedrogi i doskonały prezent dla miłośników kawy i herbaty; Ponadto w biurach zwykle przez cały dzień pije się dużo herbaty i kawy.

Termos na wodę jest również doskonałą opcją, ponieważ podczas pracy musisz być nawodniony, niektóre są termiczne i pozwalają na utrzymanie zimnych i gorących napojów. Jeśli chcesz to możesz personalizuj kubki i termosy motywującymi frazami lub kup zabawne i tanie projekty na AliExpress.

Torba na żywność: Większość pracowników przynosi lunch do swojego miejsca pracy, więc zakup torby dla każdego współpracownika jest dobrym rozwiązaniem. Te torby są dostępne w różnych rozmiarach iz różnymi wzorami, które dostosowują się do wszystkich gustów, wystarczy wybrać projekty, które pasują do osobowości każdego partnera.

Uchwyty na ołówki: Ten rodzaj prezentu możesz zrobić osobiście, jeśli lubisz rękodzieło lub możesz wybierać spośród różnych modeli, które są na rynku, są innowacyjne, efektowne, kolorowe i oryginalne projekty, które bardzo dobrze dopasują się do osobowości każdego partnera.

Inne praktyczne, ale niedrogie pomysły na prezent

Figury lub piłki stresowe: W pracy są zawsze momenty stresujące i napięte, dlatego użycie piłki stresowej służy do wyciskania jej w najbardziej napiętych porach dnia i tym samym rozluźnienia mięśni ciała. W Amazon możesz bezpiecznie kupić piłeczki antystresowe, tanie iz zabawnymi wzorami.

Pudełko z pysznymi produktami: Jedzenie to przyjemność dla wielu osób, więc kupuj pudełka, woreczki lub pojemniki, które możesz wypełnić czekoladkami, cukierkami, czekoladkami, żelkami lub zestawić ze sobą różne rodzaje słodyczy; ty także możesz wypełnij pudełka ciasteczkami, ciastem lub pączkami. Co prawda prezent nie będzie trwały, ale tymi przysmakami obudzi podniebienie.

Pendrive: Jeśli pracujesz w biurze, w którym ciągle potrzebujesz pamięci USB do zapisywania informacji, pendrive byłby bardzo przydatnym prezentem dla Twoich współpracowników, ponieważ nie musieliby już martwić się, że nie będą mieli gdzie przechowywać swoich dokumentów. Jeśli Twój budżet na to pozwala, możesz dać im pendrive o oryginalnych i zabawnych kształtach, na rynku znajdziesz dużą różnorodność.

prezenty dla współpracowników

Karty podarunkowe: Wręczanie kart upominkowych jest przydatne, jeśli prezenty pochodzą z miejsc, które dana osoba lubi; na przykład możesz używać kart ze sklepów takich jak Amazon i Fnac; Można też rozdać karty na jeden dzień w spa, u fryzjera lub zjeść w dobrym miejscu.

Haczyk na torby: W wielu miejscach pracy nie ma miejsca na przechowywanie torebek lub torebek, więc wieszak na torebkę pozwoli Ci łatwo zawiesić torebkę w dowolnym miejscu bez skomplikowanych ustawień. Możesz znaleźć spektakularne projekty zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Prostsze i bardziej praktyczne prezenty mogą mieć większy wpływ na ludzi niż wyszukany prezent. Pamiętaj, zanim podarujesz prezent, pomyśl o potrzeby i upodobania drugiej osoby, W ten sposób podarujesz prezent, który druga osoba doceni i której nie da się łatwo wyrzucić

dołącz do naszego kanału telegram