Skip to content

Jakie są najlepsze gry podobne do Fortnite do grania online?

21 de lipiec de 2021

W ciągu ostatnich kilku lat na pewno słyszałeś, jak mówi twój brat, kuzyn, siostrzeniec, chłopak lub jakaś inna dziewczyna Fortnite, i zauważyłeś, że zajmują dużo miejsca w „grze”.

Bardzo wciągająca strzelanka dla każdego wieku i płci, ponieważ możesz uratować świat lub ustawić tryb Bitwa królewskaTak czy inaczej, musisz walczyć z armią wrogów należących do pustaków.

Możesz grać jako drużyna, aby dzielić się wrażeniami ze znajomymi, niezależnie od tego, czy są w tym samym pokoju, i to właśnie sprawiło, że jest to tak popularne wśród nastolatki, ponieważ dzięki różnym misjom i walkom jest ostatnim ocalałym, stworzył ekscytującą uzależniającą sensację dla tego, kto w nią gra.

Jednak chociaż jego pobieranie jest bezpłatne, w grze jest wiele funkcji lub tryby gry które wymagają zapłaty pieniędzmi, aby móc uzyskać dostęp.

Dlatego jeśli chcesz rozwijać lub odkrywać różne kostiumy, ulepszenia lub tryby gry, musisz anulować pewną sumę pieniędzy.

Dowiedz się więcej o opcjach gry w stylu Fortnite, aby grać online

W obliczu takiej niedogodności wielu użytkowników zostało usuniętych emocja i uciekli się do innych gier podobnych do Fortnite, aby grać online, z innymi rodzajami zalet i wad, dzięki czemu każdy użytkownik wybiera to, czego chce.

Z PC

Fortnite można zainstalować na prawie wszystkich platformach, takich jak Play Station 4, Android, iOS i Windows, to z jego oficjalnej strony jest wielu innych twórców gier wideo, którzy dzielą tę funkcję.

Ale także inni Gry wideo Battle Royales Nie są one kompatybilne z systemem Windows w celu oficjalnego usunięcia z sieci, więc musisz skorzystać z innych zasobów, takich jak instalacja emulatorów na komputerze, które umożliwiają pobieranie gry z systemu Android.

  1. PUBG, pierwsze źródło inspiracji do stworzenia Fortnite, pojawia się w dwóch prezentacjach do grania na PC.

Pierwsza jest płatną grą wideo, a druga (PUBG lite) jest całkowicie darmowa, ale nadal zawiera aktualizacje map, broni, pojazdów i wydajności wizualnej, aby uzyskać bardziej realistyczną grafikę.

Czego potrzebujesz, aby móc zainstalować go w systemie operacyjnym Windows 7, 8.1 lub 10. Oprócz procesora Intel Core i3 (2,4 GHz), 4 GB pamięci RAM i stabilnego połączenia internetowego.

Początkowo można było pobrać PUBG lite z oficjalnej strony internetowej, ale od 29 kwietnia 2021 system został całkowicie wycofany, więc jedyną alternatywą do kontynuowania gry z komputera jest pobranie emulatora Androida na PC.

Emulatory takie jak Bluestacks pozwól, aby gra w trzeciej prezentacji PUBG MOBILE była odtwarzana na komputerze, dzięki czemu możesz mieć takie same wrażenia jak na telefonie komórkowym, odkrywając różne tryby gry.

  1. Na drugim miejscu jest Call of Duty Warzone Specjalnie na PC i o cechach zbliżonych do Fortnite, ale jednocześnie bardzo odmiennych, a fakt zginięcia w walce i zabrania go na arenę, by walczyć o tytuł z powrotem w grze, to niewątpliwie emocjonalna zaleta.

150 graczy zostaje wyrzuconych z powietrza na terytorium, gdzie muszą szukać zasobów, takich jak broń, ubrania i pojazdy, aby przetrwać w walce o przetrwanie na ostatnim miejscu.

Wśród minimalnych wymagań do uruchomienia „CALL OF DUTY: WARZONE” Twój komputer ma 64-bitowy system operacyjny Windows 7 lub 10, 8 GB pamięci RAM i procesor między Core i3.

  1. Legendy Apex Pojawił się w 2019 roku i jest bardzo podobny do Fortnite. Walcz między 60 graczami ze swoją drużyną, zwykle składającą się z trzech graczy, aby walczyć i rozładowywać pociski wszędzie bez obawy o śmierć.

Cóż, masz możliwość powrotu do zdrowia na różne sposoby, więc po prostu zrób dobry układ lub znak, aby zrozumieć siebie w swojej grupie bez używania głosu, a odniesiesz zwycięstwa.

Obecnie można go pobrać z oficjalnej strony Electronic Art, a do instalacji na komputerze potrzebujesz co najmniej System Windows 7 64-bitowy, procesor Intel Core i3, 6 GB pamięci RAM i co najmniej 22 GB wolnego dysku twardego.

  1. Królestwo królewskie to kolejna gra Battle Royale z domieszką fantazji i rzeczywistości, połączenie obu pozwala walczyć na śmierć jako myśliwy, wojownik, zabójca, inżynier lub czarodziej z bronią lub mieczem.

W przypadku śmierci staniesz się ogromnym kurczakiem, który jeśli przeżyje przez pewien czas na polu bitwy, odrodzi się w swojej pierwotnej osobie na drugą szansę.

  1. Z ustawieniem podobnym do „Głodowych Igrzysk”, Projekt Darwin Ma na celu przetrwanie na ostatnim miejscu, aby wygrać.

Nie jest to jednak takie proste, ponieważ ustawienia gry bardzo się zmieniają, co może spowodować, że twoja postać znajdzie się w bardzo niebezpiecznym środowisku.

Zimno ma duży wpływ na przetrwanie, oprócz szeregu zagrożeń na każdej mapie, musisz walczyć z innymi graczami o zwycięstwo, mieszając w ten sposób dwa gatunki gier Bitwa Royale i przetrwanie.

Komórka z Androidem

W systemie Android istnieją tysiące gier, które są codziennie opracowywane i publikowane w Sklepie Play, aby konkurować z nimi Fortnite. Jednak z biegiem lat Fortnite Mobile nadal utrzymuje swoją popularność i lojalną publiczność.

W ten sam sposób prezentujemy gry najbardziej zbliżone do Fortnite na telefony z systemem Android:

  1. Garena Wolny Ogień to gra 50 graczy, którzy zostają wyrzuceni na wyspę, gdzie muszą stanąć na ziemi, aby rozpocząć walkę o przetrwanie na ostatnim miejscu, szukając broni i amunicji, aby wyeliminować wrogów.

Bez wątpienia jest to jedna z opcji najbardziej podobnych do Fortnite W wersji mobilnej ma jednak bez wątpienia swoje cechy, które przykuwają uwagę publiczności, a poznanie postaci, ich historii i umiejętności pozwala lepiej zapoznać się z grą.

  1. W wersji na urządzenia mobilne Telefon komórkowy Call of Duty Jest dostępny na Androida za darmo w Sklepie Play. Dzięki bardziej wojennej scenerii tryb Battle Royale uzależnia, co czyni go podobnym do Fortnite.

Opcje dla iPhone’a

Różne gry wideo podobne do Fortnite są również dostępne dla systemów operacyjnych iOS:

  1. PUBG Mobile Nadal jest założycielem gier Battle Royale, więc jest to jedna z pierwszych alternatyw rozważanych dla każdego iPhone’a, oprócz tego, że jest bezpośrednio pobierana z App Store.

Dzięki tym samym funkcjom, co w wersji na PC, możesz rozpocząć przygodę, aby przetrwać do ostatniego miejsca w różnych trybach gry.

2. Z Zasady przetrwania Będziesz musiał zmierzyć się ze 119 osobami w terenie w poszukiwaniu sprzętu, aby przetrwać i wyeliminować innych konkurentów.

Na jakich platformach jest dostępny Fortnite?

Będąc bardzo popularną grą, jest dostępna w wiele platform do gier wideo, takich jak Windows i Mac, Android, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i PlayStation 4 Slim, PlayStation 5, Xbox One, Xbox One S, Xbox One S All-Digital Edition, Xbox One X i Xbox One Series X | S, Nintendo Switch i Switch Lite.

Fortnite

Czy Fortnite traci jakość grafiki, jeśli gram w nią z telefonu komórkowego?

Aplikacja wymaga urządzeń 64-bitowy system Android z procesorem ARM64 i systemem operacyjnym wyższym niż 8.0 i 4 GB pamięci RAM, więc na oficjalnej stronie Fortnite zawiera dobrze wyjaśnioną listę najpopularniejszych urządzeń mobilnych w różnych markach, z którymi gra utrzymuje wysoki zasięg.

Jednak gra może działać na innych urządzeniach spoza listy, ale wydajność i stabilność grafiki nie byłyby takie same.

Jaka jest najlepsza gra typu battle royale na urządzenia mobilne?

Z większości przeprowadzonych ankiet wynika, że ​​Garena Free Fire to najlepsza gra Bitwa królewska, ponieważ ma ponad 500 milionów z pliki do pobrania, dzięki czemu liczby mówią same za siebie.