Skip to content

Jakie są najlepsze gry na Androida do grania ze znajomymi przez Bluetooth?

9 de wrzesień de 2022

Masz dość zabawy samym telefonem komórkowym? Musisz więc wiedzieć, że istnieje wiele dobrych gier, którymi możemy dzielić się z naszymi przyjaciółmi, stawiając sobie wyzwania, korzystając z połączeń Bluetooth smartfonów, a pomysł polega na przejrzeniu niektórych z najbardziej rozrywkowych. Na przykład w tym artykule chcemy porozmawiać o tym, co uważamy najlepsze gry bluetooth na androida, więc jeśli jesteś nimi zainteresowany, nie możesz przegapić następujących linii.

Funkcja bluetooth była w tym czasie prawdziwym postępem w branży komputerowej, umożliwiło połączenie między urządzeniami bez konieczności układania kabla.

W ten sposób można połączyć wiele różnych urządzeń: między innymi smartfon i głośniki, dwa telefony komórkowe, telefon komórkowy i laptop, drukarkę i telefon komórkowy, i przesyłaj strumieniowo dowolne pliki.

Ciekawą rzeczą w możliwości recenzowania najlepszych gier Bluetooth na telefony komórkowe z Androidem jest to, że znajdziesz kilka niezwykle atrakcyjnych tytułów na te nudne chwile, a wystarczy być w bezpiecznej odległości od przyjaciela lub znajomego, aby dobrze się bawić.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy zazwyczaj bawią się najlepszymi konsolami na rynku, grając ze znajomymi i współpracownikami, nie miej co do tego wątpliwości W tym artykule znajdziesz całą zabawę, której szukasz. Podłącz prawidłowo urządzenie Bluetooth i przygotuj się do gry

Jakie są najlepsze gry wieloosobowe do grania przez Bluetooth na Androida?

Asfalt 8 w powietrzu: Pierwszą z gier, która przykuła naszą uwagę w tym segmencie, jest bez wątpienia Asphalt 8 Airborne, o którym trzeba powiedzieć, że jest to tytuł typowo wyścigowy, w którym Będziemy musieli pokonać wszystkie przeszkody, a wśród nich naszych przyjaciół.

Wśród najlepszych gier wyścigowych nie możemy pominąć tej zręcznościówki, w której będziemy musieli utrzymać pierwsze miejsce na torze, ale którą możemy cieszyć się połączeniem Bluetooth, aby rzucić wyzwanie wszystkim naszym rywalom, z trybem wieloosobowym do 12 graczy. Więc na znakach, ruszaj, idź.

Hearthstone Heroes of Warcraft: prawdopodobnie z Hearthstone Heroes of Warcraft, które mamy jedna z najważniejszych gier karcianych online na świeciew której trzeba będzie wykorzystać zalety każdej z talii, aby osiągnąć jak największy sukces.

To tytuł, który znajdujemy ogromną różnorodność liter, chociaż być może trzeba będzie wiedzieć, kiedy użyć niektórych, a kiedy lepiej dać miejsce innym.

najlepsza gra bluetooth z bohaterami gier

Najlepsze gry fabularne i strategiczne do użycia z bluetooth na urządzeniach z Androidem

Starcie klanów: nie ma wątpliwości, że Clash of Clans jest jedna z gier strategicznych, która zapewni Ci rozrywkę godzinami i tak jest w tym segmencie, biorąc pod uwagę, że ma również system obrony wieży.

Oczywiście możemy się nim cieszyć ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi i chodzi o to, że wykonujemy lepsze i szybsze ataki niż wrogowie, abyśmy mogli je zniszczyć, zanim wyrządzą nam krzywdę.

Łowca lochów 5: przedostatnia z możliwości, które odnajdujemy podczas podświetlania najlepsze gry Bluetooth na Androida dzisiaj jest to niewątpliwie Dungeon Hunter 5, o którym trzeba powiedzieć, że będziemy musieli przede wszystkim stworzyć własną postać.

Stworzyłeś postać, następny krok dotyczy opracować dowolną z ponad 70 dostępnych misji, i na koniec, oczywiście, wybierz te funkcje, które odróżnią Cię od innych graczy.

Zew mistrzów: Call of Champions to jeden z tytułów, który naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę w tym segmencie, w Twoim konkretnym przypadku, ponieważ będziesz musiał zniszcz wieże wroga, zanim przeciwnicy zniszczą twoje, Jak zwykle w tego typu grach.

Powinieneś jednocześnie wiedzieć, że tytuł ten ma pewne cechy wyróżniające, wśród których należy wymienić małe i wewnętrzne walki, czyli możliwość dokonywania w jej ramach zakupów, aby uzyskać więcej korzyści.

Czy zgadzasz się z naszym wyborem? Skomentuj, który jest twoim ulubionym wyborem gier wideo na Androida, aby grać ze znajomymi przez Bluetooth i zapomnieć o nudzie.

dołącz do naszego kanału telegram