Skip to content

Jakie są najlepsze gry do pobrania, zainstalowania i grania na moim Android Wear?

25 de maj de 2022

Fenomen inteligentnych zegarków dokonał ogromnego skoku w 2015 roku. Zegarek Android Wear zyskał popularność jako zabawne i nowe akcesorium, a dziś ma już szeroką gamę gier, które pozwolą Ci bawić się godzinami grając bezpośrednio z małego ekranu na twoja lalka. Powiemy Ci, jakie są 5 najlepszych gier Android Wear który z pewnością będzie Ci towarzyszył przez cały czas, gdy będziesz miał ochotę spędzać czas.

Dochód

Celem tej ciekawej przygody jest przechwytywanie portali z wyświetlacz zegara. Gdy będziemy spacerować, sam smartwatch powie nam, że w pobliżu mamy portal i będziemy musieli go poszukać. Jest to forma interakcji typowa dla tzw. Augmented Reality i została bardzo dobrze przyjęta przez użytkowników.

[appbox googleplay id=com.nianticproject.ingress&hl=es_419]

Jeden z trybów, który Ingress to tworzenie portali. W ten sposób będziesz mógł tworzyć wyzwania dla innych graczy, którzy przechodząc przez stworzony przez Ciebie portal muszą rozpocząć własne poszukiwania. Ta funkcja społecznościowa sprawia, że ​​Ingress jest niemal nieskończoną grą na Android Wear.

2048

najlepsze gry na Androida

Jedna z najbardziej uzależniających i inteligentnych gier Android Wear. Jest tytuł umiejętności i pomysłowości które rzucają wyzwanie twoim umiejętnościom z liczbami. Tytuł ma na celu rozwiązywanie różnych obliczeń poprzez dotknięcie ekranu. Inteligentny i praktyczny sposób na spędzanie czasu i granie w gry na zegarku bez komplikacji.

[appbox googleplay id=com.androbaby.game2048&hl=es_419]

pośpiech prawoślazu

pobierz gry na Androida

Gra z Androidem 6.0 marshmallow jest częścią wielu Flappy klony ptakówgdzie będziemy musieli poruszać naszą postacią poprzez ciągłe wciskanie na ekranie zegara, pobieranie gier jest bardzo proste.

[appbox googleplay id=com.artas182x.mland&hl=es_419]

Skoczek z Minecrafta

zainstaluj gry na Androida

kolejny z najlepszych gry na Androida. Minecart Jumper to gra typu endless runner, w której przeskakujemy przeszkody zamontowane na małym wagoniku na torach kolejowych. Możliwość gry i zabawy ze skakaniem przez przeszkody sprawia, że ​​Minecart Jumper jest niesamowitą przygodą do swobodnej zabawy w dowolnym momencie, są gry bez internetu, które są niesamowite.

[appbox googleplay id=com.spookyhousestudios.minecart.watch&hl=es_419]

Rękodzieło Z Papieru

gry na Androida

Inne gra zręcznościowa z prostą i wciągającą mechaniką. Kontrolujemy trójkąt, który musi być zwrócony w stronę wszystkiego, co jest przed nim. Gra jest niezwykle zabawna, a gry nie trwają długo, dlatego staje się tak uzależniającą i godną polecenia przygodą. Graj na swoim Android Wear i baw się dobrze, a dzięki całkowicie darmowej grze możesz nawet zobaczyć pokestopy.

[appbox googleplay id=cordproject.lol.papercraft&hl=es_419]

Inne gry, które możesz rozważyć

Nosić labirynt

Ten jeden z najlepsze gry sprawności umysłowej dostępnych dla tego urządzenia, tytuł stara się w określonym czasie doprowadzić czerwoną kropkę do wyjścia z szerokiego i ogromnego, nieco zagadkowego labiryntu.

Warto zauważyć, że ta gra ma w sumie 25 poziomów, które można eksplorować tylko sekwencyjnie, więc przegrana będzie oznaczać rozpoczęcie od pierwszego poziomu.

Kosmiczna wojna

To jest adaptacja wykonana z klasycznego tytułu retro o tej samej nazwie, która wywodzi się z automatów zręcznościowych, to strzelanka, w której celem jest całkowite wyeliminowanie wszystkich wrogich statków kosmicznych, które powoli schodzą na dół za pomocą spustów i unikanie ich dotykania dolnej części ekranu.

Aby wykonać akcje strzeleckie w tym zabawnym tytule, będziemy musieli naciskać przyciski ekranowe tego sprzętu, a także przesuwać ciało z jednej strony na drugą, aby przesunąć statek.

Ta sama aplikacja Ma w sumie 12 poziomów. taki sam jak jego oryginalna wersja konsolowa i można go uzyskać za wartość rynkową zaledwie około 0,99 euro.

Nachylenie

To najpopularniejszy tytuł dla tego urządzeniagłówną mechaniką tej gry jest synchronizacja ekranu zegarka ze smartfonem, aby wykorzystać pierwszy jako platformę, na której piłka przesuwa się z jednej strony na drugą podczas poruszania nadgarstkiem.

Wiesz już, które tytuły są najlepsze dostępne do grania w tym konkretnym akcesorium cyfrowym, którektóre z łatwością możesz wszędzie nosić w dłoni.

Co inni gry na Androida polecasz? Podziel się swoimi rekomendacjami z użytkownikami społeczności, aby dobrze się bawić.