Skip to content

Jakie są najlepsze darmowe gry na telefony komórkowe z systemem Android bez Internetu?

16 de luty de 2021

Pracowałeś już, wykonałeś już prace domowe, domowe i inne zaplanowane przez siebie czynności, nie ma już nic więcej do roboty! A może tak? To zawsze dobrze, że ty bawić i bawić się po wypełnieniu swojej świeckiej działalności.

Zabawną i praktyczną alternatywą, jeśli nie masz dużo internetu, są darmowe gry na telefon komórkowy z Androidem, które nie wymagają połączenia z Internetem. Nie wiesz, co to jest? Masz szczęście, bo dzisiaj z Tobą porozmawiamy Jakie są najlepsze darmowe gry na telefony z Androidem bez internetu?

Czy darmowe gry na telefony z Androidem bez internetu mają jakąś przewagę?

Być może to pytanie krąży w twojej głowie, a to oznacza, że ​​niektórzy ludzie nie są zainteresowani graniem w gry wideo na telefonie komórkowym. Ale musisz zdać sobie sprawę, że dobra zabawa może złagodzić stres, zrelaksować się i sprawić, że poczujesz się dobrze.

Dzieje się tak, ponieważ kiedy grasz w gry wideo, w twoim mózgu uwalnia się substancja, która sprawia, że ​​czujesz bardzo dobrze. Jasne, nic w nadmiarze nie jest dobre, ale niezaprzeczalne jest, że granie w ulubioną grę na telefonie komórkowym przez długi czas sprawi, że poczujesz się świetnie.

Z drugiej strony gry, które nie wymagają połączenia z Internetem, są możesz grać gdziekolwiek i kiedykolwiek: transport publiczny, czas wolny w szkole lub pracy, podczas podróży … W każdym razie możesz cieszyć się ulubionymi grami na telefonie komórkowym bez martwienia się o połączenie z Internetem, nawet z danymi telefonu komórkowego.

Jakie są najlepsze darmowe gry na telefony z Androidem bez internetu?

Aby było to dla Ciebie wygodniejsze, poniżej pokażemy Ci jedne z najlepszych darmowych gier na telefony z Androidem, w które możesz grać bez internetu. kategorie. Abyś mógł później łatwiej je wyszukać. Więc zacznijmy!

Gry akcji i przygodowe

Wśród jednych z najlepszych gier akcji dostępnych na Androida, o których możemy wspomnieć, są: NOVA Legacy (strzelanka pierwszoosobowa, jest to jedna z najlepszych gier wojennych), Temple Run 2 (niekończące się wyścigi), Subway Surfers (gra biegowa bez końca) i Ganstar Vegas (gra wideo z otwartym światem).

Możemy również wymienić takie tytuły jak Into the dead (o tematyce zombie), Six-Guns: Gang Duel (otwarty świat z perspektywy trzeciej osoby) oraz Swamp Attack (akcja, przygoda i strzelanie). Wszystkie te nie wymagają internetu kiedy grasz w nie na telefonie komórkowym z Androidem.

Wśród nazw gier przygodowych możemy wymienić: Minecraft (gra wideo z otwartym światem, konstrukcja; możesz nawet instalować mody w grze Minecraft z telefonu komórkowego), Typoman Mobile (przygodówka, logika i strategia) oraz BADLAND (gra wieloosobowa).

Gry strategiczne i sportowe

Pomiędzy grami z motyw sportowy możemy wymienić: Stickman Tennis (gra w tenisa), Fishing Paradise 3D Free (wędkarstwo 3D) oraz PBA Bowling Challenge (gra w kręgle).

Jeśli jesteś bardziej z gry strategiczne, wtedy spodoba ci się Defender II (strzelaj do hord wrogów) i Plants vs. Zombies ™ 2 (konfrontacja z zombie).

Z drugiej strony, w kategorii casual możesz być zainteresowany grami takimi jak Candy Crush Saga (gra w dopasowywanie płytek, zalecamy aktualizację tej gry na Androida, aby mieć najlepsze opcje), Alto’s Odyssey (wyścig bez ograniczeń), Ice Age Village (symulacja i Dumb Ways to Die 2: The Games (rozwiąż szybkie testy.

Gry fabularne i gry zręcznościowe

Jeśli jesteś miłośnikiem gier fabularnych, możemy polecić: Pokémon Quest (przygodowa gra akcji, dla jednego gracza), SoulCraft – Action RPG (gra akcji) oraz ZENONIA® 5 (akcja i fantasy).

Niektóre świetne gry zręcznościowe dostępne za darmo to: Geometry Dash World (bieganie i musical), Crossy Road (akcja, multiplayer), Angry Birds Classic (strategia, gra wideo akcji), Jetpack Joyride (gra side scrolling), Smash Hit (nieskończony wyścig) i Fruit Ninja® (gra akcji).

Graj w Geometry Dash z telefonu komórkowego

To wszystko na dzisiaj. Mamy nadzieję, że te informacje okażą się przydatne przy wyborze Gry mobilne na Androida Bez połączenia z Internetem możesz je pobrać, a gdy już je masz, możesz łatwo poprawić ich wydajność. Wtedy możesz spędzić przyjemne chwile zabawy i zabawy.

dołącz do naszego kanału telegram