Skip to content

Jakie są najlepsze czytniki do skanowania kodów QR za darmo na iPhonie lub iOS?

19 de kwiecień de 2023

Kody QR stają się coraz bardziej powszechne, biorąc pod uwagę, że jest ich tak wiele można na nich przechowywać informacje, a następnie być odczytywane przez dowolne urządzenie mobilne, które posiada czytnik do skanowania tego typu kodu.

Kody te stają się coraz bardziej popularne i używane przez lata, i to jest to, że są to najbardziej aktualną i skuteczną wersję kodów kreskowych, które zostały zastąpione wyżej wymienionymi kodami.

Teraz, biorąc pod uwagę, że wielu użytkowników nie wie gdzie czytać tego rodzaju kody, lub jakich aplikacji użyć do tych celów. Cóż, istnieje wiele aplikacji, które to umożliwiają, zarówno na komputerze, jak i telefonie komórkowym. Ale poniżej pokażemy Ci listę najlepszych czytników do skanowania darmowych kodów QR dla iOS, które możesz bez problemu zainstalować na swoim iPhonie lub iPadzie.

Jakie są najlepsze czytniki do skanowania kodów QR?

Następnie dostarczymy Ci listę, z którą rozważaliśmy najlepsze czytniki kodów QR Pamiętaj, aby uważnie przeczytać wszystkie dane i informacje, które Ci o nich przekażemy, abyś podejmując decyzję, mógł prawidłowo wybrać te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Skaner QR i kodów kreskowych (iOS)

Zaczynamy od tego, do czego prawdopodobnie jest zastosowanie najsłynniejszy odczyt kodu QR na świecie. W tym przypadku mamy do czynienia z takim, który obsługuje oczywiście tradycyjne kody kreskowe, ale także adresy URL, produkty i przedmioty na sprzedaż, kontakty z naszego kalendarza itp. Jak widać, jest to bardziej kompletny czytnik niż zwykle.

Czytnik kodów QR (iOS)

Czytnik kodów QR to kolejna doskonała alternatywa, o której powinieneś pomyśleć, gdy chcesz czytać kody QR. Chociaż oczywiście ma wsparcie dla główne formaty kodów QR, prawdopodobnie jego najbardziej uderzającą cechą jest bezpośrednio związana z szybkością, z jaką ładuje informacje.

Skaner QR Avira (iOS)

Avira jeden z głównych firmy zajmujące się bezpieczeństwem komputerowym z całego świata, dlatego każda z oferowanych przez nich na rynku aplikacji jest zazwyczaj brana pod uwagę przez użytkowników. Oprócz podstawowych funkcji, w tym przypadku mamy do czynienia z platformą, która pozwala nam również blokować niebezpieczne linki, które czasami zawierają te kody.

Dodatkowo możesz podzielić się odczytami który zabrałeś z kimkolwiek chcesz, dzięki czemu staje się autentycznym szwajcarskim scyzorykiem tej kategorii, czyli aplikacją, która nigdy Cię nie zawiedzie.

osoba korzystająca z telefonu komórkowego

QR Droid Prywatny (iOS)

Tak Szukasz czytnika kodów QR? który wyróżnia się ogromną kompatybilnością, jest to jeden z najlepszych do wzięcia pod uwagę. Najbardziej podobało nam się to, że pokazuje wszystkie informacje zawarte w kodzie w zaledwie kilka tysięcznych sekundy.

Ponadto pozwala nam tworzyć własne kody QR, jeśli chcemy przechowywać informacje o nich, lub dlaczego nie, użyj ZAP, aby uzyskać dostęp do prywatnych sieci Wi-Fi za pomocą tych kodów. Krótko mówiąc, jest to z pewnością aplikacja, która wykonuje więcej niż jedno zadanie.

Czytnik i skaner kodów QR (iOS)

I kończymy kolejną aplikacją opracowaną specjalnie przez dużą firmę w tym segmencie, chociaż w tym przypadku nie mówimy o Avira, ale raczej o Kaspersky. Ta rosyjska firma zajmująca się bezpieczeństwem oferuje nam niezwykle kompletną aplikację w segmencie czytników kodów QR, która jest również kompatybilna z prawie wszystkimi treściami, które możemy znaleźć w sieci.

Ta aplikacja nawet oferuje dodatkowe narzędzia, takie jak blokowanie złośliwych linków lub obsługa Amazon Kindle, a także inne czynniki, które mogą negatywnie wpłynąć na Twoje urządzenie.

Niektóre zastosowania kodów QR

Kody te, jak już wspomnieliśmy powyżej, mają wiele zastosowań począwszy od kodów produktów, kodów kont w sieciach społecznościowych, takich jak Messenger czy WhatsApp, są również szeroko stosowane między innymi podczas dokonywania wirtualnych zakupów lub gdy chcesz zapłacić urządzeniem w sklepie.

Krótko mówiąc, są obecnie szeroko stosowany Dlatego tak ważne jest, aby zawsze mieć czytnik do skanowania kodów QR pobranych na urządzenie.

dołącz do naszego kanału telegram