Skip to content

Jakie są najlepsze aplikacje do usuwania zduplikowanych zdjęć na Androida lub iPhone’a?

17 de luty de 2021

Istnieje wiele aplikacji, które mogą pomóc w ich usunięciu zduplikowane zdjęcia denerwujące i niepożądane, których nikt nie chce mieć na swoim urządzeniu, ponieważ wszystko, co robią, to uszkadzają wydajność systemu operacyjnego i zajmują cenne miejsce, które można wykorzystać do innych rzeczy.

W tym artykule wyjaśnimy, czym są te zduplikowane zdjęcia i czym są niedogodności że to powoduje telefon.

Co to są zduplikowane zdjęcia?

Duplikaty zdjęć to identyczne fotografie które są powtarzane kilka razy i zajmują miejsce w pamięci urządzenia mobilnego.

Aplikacje do usuwania zduplikowanych zdjęć

Smart Cleaner

Jest to oprogramowanie dostępne na urządzenia z systemem Android, iPhone i iPad. Można to znaleźć w App Store i Google Play Store. Oprócz funkcji usuwania zduplikowanych obrazów, umożliwia również usunięcie wszystkich plików, których nie chcesz mieć na swoim urządzeniu.

Gemini Photo

Jest to darmowa aplikacja, która działa jako wyszukiwarka duplikatów zdjęć. Ta aplikacja jest dostępna tylko dla urządzeń Apple i znajdziesz ją w App Store.

Aplikacja Gemini Photo rozpoczęła się jako program dla Komputery Mac, ale dzięki jego sukcesowi postanowili przekształcić ten program w aplikację umożliwiającą użytkownikom Apple, posiadającym iPhone’y i iPady, pobranie go na swoje urządzenia, aby pozbyć się wszystkich zduplikowanych zdjęć.

Aplikacja zapewnia swoim użytkownikom narzędzia, które wybierają najlepsze zdjęcia i pytają, czy chcesz je zachować w swojej galerii. Ponadto grupuj rozmyte zdjęcia, zrzuty ekranu i obrazy tekstowe oraz usuwaj. Pozwoli ci to również usunąć cały album ze zdjęciami, jeśli chcesz.

Duplicate Photo Remover

Jest to aplikacja dostępna w sklepie Google „Google Play”. Jest całkowicie poświęcony lokalizowaniu i usuwaniu wszystkich zduplikowanych obrazów i filmów na urządzeniach.

Remo Duplicate Photos Remover

Jest to aplikacja, która po pobraniu pomoże ci cofnąć cię wszystkich zduplikowanych zdjęć na Twoim iPhonie lub telefonie z systemem operacyjnym Android.

Ta wspaniała aplikacja ułatwia zlokalizowanie i usunięcie zduplikowanych obrazów w bibliotece mobilnej. Z kilka kroków możesz się ich bardzo szybko pozbyć.

Pliki Google

To aplikacja bezpłatna pomoc dostępne dla systemu Android. Ta aplikacja jest odpowiedzialna za przeprowadzenie procesu analizy, który zlokalizuje i wyeliminuje, jeśli chcesz, wszystkie zduplikowane pliki na telefonie komórkowym. Ponadto aplikacja umożliwia wykonanie kopii zapasowej danych, pomagając zwolnić miejsce w celu optymalizacji wydajności mobilnego systemu operacyjnego.

Ta aplikacja umożliwia usuwanie podobnych plików audio, obrazów i filmów za pomocą jednego klipu. Aplikacja jest dostępna tylko w „Google Play” Działa tylko na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android.

Jakie są najlepsze aplikacje do usuwania duplikatów zdjęć?

Zdecydowanie Remo Duplicate Photos Remover to jedna z najlepszych aplikacji do usuwania zduplikowanych zdjęć, ponieważ ta aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS i Android.

Kolejną świetną aplikacją, choć dostępną tylko dla urządzeń z systemem operacyjnym iOS, jest Gemini Photo, działa doskonale na wszystkich urządzeniach Apple i oferuje doskonałe narzędzia, które sprawiają, że procedura usuwania jest szybka I łatwa.

Równe zdjęcia dziecka

Pliki Google to także jedna z najlepszych aplikacji do usuwania zduplikowanych zdjęć. Ta aplikacja jest dostępna tylko dla Urządzenia z systemem operacyjnym Android.

Postanowiliśmy dodać Pliki Google do listy najlepszych aplikacji, ponieważ oferuje wszystkim użytkownikom całkiem przydatne funkcje dodatkowe.

Jak i dlaczego istnieją zduplikowane zdjęcia?

Czasami podczas robienia zdjęcia może tak być powtórzyć procedurę kilka razy i wykonaj kilka takich samych zdjęć, aby później wybrać najlepsze zdjęcie lub po prostu popełnisz błąd, naciskając przycisk wielokrotnie, aby zrobić zdjęcie.

Wady posiadania zduplikowanych zdjęć na telefonie komórkowym

Duplikaty zdjęć na urządzeniu mobilnym mogą być negatywne, ponieważ pogarsza wydajność mobilnego systemu operacyjnego i zwykle zajmuje miejsce, które może być potrzebne innym razem do pobierania aplikacji lub przechowywania obrazów, filmów lub plików audio.

dołącz do naszego kanału telegram