Skip to content

Jakie są najlepsze aplikacje do organizowania, zarządzania i kontrolowania czasu pracy?

3 de kwiecień de 2021

To zupełnie normalne, że czasami jesteśmy całkowicie przytłoczeni naszą pracą, zadaniami domowymi i egzaminami uniwersyteckimi do tego stopnia, że ​​nie znajdujemy rozwiązań i kończymy się stresem. Ale najlepszym rozwiązaniem jest dobre planowanie i organizacja tego, co musimy zrobić w ciągu tygodnia i w ciągu dnia.

Do tego dzisiaj istnieje wiele różnych opcji że możemy wykonywać te czynności i kontrolować swój czas w najlepszy sposób, pracując lub ucząc się, aby w końcu osiągnąć w ten sposób idealną równowagę między naszymi obowiązkami, zajęciami i potrzebami, pokonując irytującą barierę stresu i zmartwień.

Obecnie wydano dużą liczbę aplikacji dla systemów operacyjnych, takich jak Android i iOS, całkowicie skoncentrowanych na organizowaniu, zarządzaniu i planowaniu zadań i działań, które musimy robić przez cały dzień, dając nam kluczowe przypomnienia, abyśmy nie stracili z oczu tego, co mamy do zrobienia iw ten sposób uporządkowali nasze działania.

Najlepsze aplikacje do organizowania, zarządzania i kontrolowania czasu pracy

Następujący pokażemy Ci szczegółową listę idealnych aplikacji abyś mógł organizować i kontrolować swój czas dzień po dniu. Śledź nas i poznaj wszystkie dane, informacje i szczegóły dotyczące tych innowacyjnych i naprawdę przydatnych aplikacji, które możesz pobrać na urządzenie mobilne lub bezpośrednio na komputer lub laptop.

Google Now.

Jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji, jeśli chodzi o korzystanie z wiadomości, wydarzeń, a nawet własnych notatek, ponieważ z tego miejsca możesz tworzyć własne notatki, nagrywać je i zapisywać, aby móc je zobaczyć w dowolnym momencie. Ale to tylko niewielka część tego, co oferuje Google Now, ta aplikacja tworzy pełny zapis naszej poczty i informuje nas o tym, co jest dla nas najbardziej przydatne.

Stąd możemy również zobaczyć inne niezwykle interesujące dane, takie jak temperatura i warunki pogodowe w ciągu tygodnia. Kolejną mocną stroną Google Now jest to, że ta aplikacja będzie szczegółowo monitorować czynności, które wykonujemy codziennie, aby w ten sposób osiągnąć zorganizować nasz czas w najlepszy możliwy sposób.

Google Now jest w pełni dostępne ze Sklepu Play, jak również można go znaleźć w dowolnym innym sklepie alternatywnym lub zewnętrznym w sieci. Należy podkreślić, że ta aplikacja jest bezpłatna.

Wunderlist.

Wunderlist jest prawdopodobnie jedną z aplikacji skupiających się na porządkowaniu Twojego najstarszego czasu, ale nie mniej wydajną i spektakularną. Możesz go pobrać na swój komputer, a także na urządzenia mobilne. Głównym celem Wunderlist jest przedstawienie użytkownikom możliwości rozwoju i tworzyć notatki, listy, zadania, zajęcia i inne opcje.

Z Wunderlist możemy śledzić wszystkie te działania że musimy to zrobić w ciągu tygodnia, zapisując je jako przypomnienia z alarmami. Zasadniczo Wunderlist skupi się na byciu naszym asystentem i będzie starał się na wszelkie możliwe sposoby zarządzać naszym czasem w jak najbardziej poprawny, zorganizowany i uporządkowany sposób.

organizować komputer

Pamiętaj o mleku

Ta aplikacja Jest jednym z najbardziej kompletnych w tym temacie. Zasadniczo ma wszystkie możliwe opcje, narzędzia i usługi, aby móc organizować, klasyfikować i porządkować czynności i obowiązki w ciągu dnia. Z drugiej strony należy zauważyć, że Remember The Milk jest w pełni dostępne na większości platform i systemów operacyjnych.

Możesz mieć tę aplikację z dowolnego urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS, natomiast na komputery można pobrać bezpośrednio na MAC, Windows lub Linux oraz w przeglądarkach Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari i Microsoft Edge.

Inną interesującą opcją tego nowatorskiego narzędzia jest jego zdolność do połącz się bezpośrednio z naszym e-mailem aby dostać się w ten sposób zamów nasze najważniejsze maile biorąc pod uwagę nasze preferencje. Powiadomi nas również, gdy tylko jeden z nich dotrze na naszą tacę.

Siri

Jeden z najpopularniejszy wszechczasów. To narzędzie dostępne tylko na urządzeniach mobilnych iOS daje nam pełne doświadczenie asystenta, który pomoże nam w każdym z codziennych zadań i czynności, które musimy wykonać, oprócz prawidłowego ich powiadamiania.

dołącz do naszego kanału telegram