Skip to content

Jakie są najlepsze aplikacje do dodawania lub umieszczania naklejek na zdjęciach z Androida lub iPhone’a?

13 de kwiecień de 2021

Kto tego nie robi uwielbia dodawać emocje do swoich zdjęć za pomocą naklejek?, za ich pomocą wyrażamy niektóre swoje emocje, ale przy tak różnorodnych aplikacjach na rynku, będziesz się zastanawiać, która z nich jest najlepsza, tutaj wymienimy niektóre, aby ułatwić i przyspieszyć pracę.

Jakich aplikacji możesz używać na Androida

Posłaniec.

Messenger to aplikacja, za pomocą której możemy umieszczać naklejki na naszych zdjęciach, ma już wbudowane naklejki, które może być łatwo używany a także zawiera setki emotikonów. Tę aplikację można pobrać ze sklepu Play.

Po zainstalowaniu aplikacji na naszym urządzeniu otwieramy ją i szukamy ikony galerii i tam wybieramy zdjęcie, które chcemy zmienić naklejkami.

Następnie poszukaj ikony buźki, Kiedy zrobisz na nim klip, pojawią się wszystkie naklejki a następnie wybierz ten, którego chcesz użyć i umieść go na swoim zdjęciu i dostosuj do żądanego rozmiaru. Na koniec, po umieszczeniu go w historii, kliknij „zapisz”, a zostanie on zapisany na Twoim urządzeniu.

Instagram.

To jest dobrze znana aplikacja, która oferuje zebrane naklejki, którego możemy użyć do ozdobienia naszych zdjęć, pozwala również na korzystanie z funkcji wstecznej, takich jak filtry, teksty i świetne funkcje, które pomogą Ci upiększyć Twoje zdjęcia. Aktualizacja aplikacji Instagram jest bardzo ważna, ponieważ czasami występują problemy z jej pobraniem.

Otwórz swoją aplikację, spraw, aby klip w ikonie u góry był znakiem + zamkniętym w pudełku lub gdy tam przesuniemy nasz ekran w prawo, wybierz zdjęcie, które chcesz zaimportować, aby dodać naklejki, które lubisz. W prawym górnym rogu zobaczysz ikonę szczęśliwej buźki, kliknij ją, aby uzyskać dostęp do setek naklejek znajdujących się w aplikacji.

Wreszcie masz dwie opcje, aby zapisać go na swoim urządzeniu lub wysłać do znajomych, aby go zapisać, dotknij ikony zapisywania i zapiszemy je na naszym urządzeniu; lub wysłać. Przejdźmy do tyłu po lewej stronie „wyślij do”, a zostanie ono wysłane, aby inni mogli cieszyć się naszym dziełem. Gdy uznamy, że jest gotowe, aby nasi znajomi zobaczyli edytowane zdjęcie, możemy je usunąć.

Photo Editor Pro

Mając na urządzeniu z Androidem, masz również Photo Editor Pro, ta aplikacja wymaga, aby Twój Android był o 4,3 wyższy, ma rozmiar 14 MB. Posiada szeroką gamę naklejek i naklejek, które ożywią Twoje zdjęcia, jeśli chcesz mieć niesamowite naklejki, musisz kupić cały pakiet, aby cieszyć się nimi wszystkimi. Oto prosty przewodnik, jak używać.

Jeśli zależy nam na darmowej paczce, przejdźmy do Sklepu Play i poszukajmy aplikacji i zainstaluj ją na naszym urządzeniu, poszukajmy przycisku ze zdjęciem, aby wybrać zdjęcie, na którym chcemy umieścić naklejki i szukamy tego, na które chcesz najbardziej i umieść to na naszym zdjęciu

Dotknij i przytrzymaj naklejkę, aby podaj preferowany rozmiar, możemy umieścić to tak, jak chcemy. Gdy mamy to gotowe, dotykamy ikony 'check’, gdy nasze zdjęcie jest gotowe dajemy 'save’, aby je zachować i nie stracić naszego dzieła sztuki.

Jak możemy to zrobić, jeśli mamy iPhone’a?

FotoRus Camera & Photo Editor

Aby korzystać z tej aplikacji, konieczne jest, aby nasze urządzenie miało iOS 8.0, ma rozmiar 158,3 MB, jest to jedna z najlepszych aplikacji na iOS, która ma wiele wbudowanych naklejek do wykorzystania na naszych zdjęciach. posiada filtry, teksty i inne ulepszenia.

naklejki są świetną zabawą do wysyłania do znajomych

Szczegółem tej aplikacji jest to, że irytujące reklamy pojawiają się podczas edytowania pliku zdjęcia, aby dowiedzieć się, jak z niego korzystać, podajemy kilka prostych sugestii, Po zainstalowaniu aplikacji otwórz ją i dotknij opcji Pro Edit, a tam wybierzemy zdjęcie, które zamierzamy edytować

Następnie dotknij ikony naklejki i wybierz jedną ze swoich preferencji, umieść go na zdjęciu, a gdy będziesz gotowy, dotknij ikony weryfikacji, aby zapisać je w albumie. Kiedy mamy iPhone’a, chcemy, żeby był dobrze zorganizowany, ponieważ to, co mamy i jak to mamy, wiele o nas mówi.

dołącz do naszego kanału telegram