Skip to content

Jakie są najlepsze aplikacje do blokowania odcisków palców dowolnej aplikacji na Androida lub iPhone’a?

13 de luty de 2022

Istnieje wiele powodów, dla których chcemy zablokować nasze urządzenie odciskiem palca. Aby uniemożliwić osobom trzecim dostęp do naszego urządzenia, ponieważ oznacza to, że mogą mieć dostęp do naszych informacji. W tym artykule nauczymy Cię które są najlepszymi aplikacjami do blokowania dowolnej aplikacji na Androida lub iPhone’a za pomocą odcisku palca.

Ponadto w przypadku kradzieży telefonu dobrym pomysłem może być jego zablokowanie. Zatem unikamy tego, że obcy nie ma dostępu tylko do naszych prywatnych informacji. Ale my też trochę komplikujemy Twoje życie, jeśli chodzi o chęć sprzedaży urządzenia.

Mając odcisk palca wystarczy przyłożyć palec i telefon jest odblokowany. nawet jest znacznie szybciej niż naciśnięcie przycisku i przeciągnięcie ekranu w przypadku braku jakiegokolwiek zamka.

Najlepsze aplikacje do blokowania odcisków palców na Androida

AppLock do ochrony Twoich aplikacji

Jeden z najlepsze alternatywy, jakie mamy w celu ochrony naszych aplikacji, takich jak WhatsApp, Facebook Messenger i Instagram, gdzie zwykle prowadzimy prywatne rozmowy.

Dzięki tej aplikacji znajdziemy doskonałą alternatywę do konfiguracji odcisku palca i ochrony wszystkich aplikacji, które chcemy.

App Locker – najlepsza blokada aplikacji

Aplikacja ma prosty wygląd, nie jest zbyt atrakcyjna, aby powiedzieć, ale Działa świetnie i spełnia swoje zadanie. Najpierw musisz ustawić hasło lub wzór. Następnie musisz poruszać się po opcjach aplikacji, aby aktywować odcisk palca. Całkiem łatwy w użyciu.

Bezpieczeństwo palców

Oprócz tego, że służy do odblokowania telefonu odciskiem palca, możesz również wdrożyć ten środek bezpieczeństwa we wszystkich posiadanych aplikacjach zainstalowany. W ten sposób będziesz mieć podwójne bezpieczeństwo.

Odcisk palca można umieścić osobno dla wszystkich aplikacji i odblokowania terminala. Ale też inny wzór blokady telefonu i inny dla aplikacji. Zatem O ile osoba odkrywa wzorzec, aby móc przejrzeć informacje, musi mieć oba.

Blokada aplikacji

Ogólnie jest to niesamowita aplikacja i całkiem wydajna pod każdym względem. Z nią możesz zablokować telefon w bezpieczny sposób. Najpierw skonfiguruj początkowy wzór. Nie martw się, nie będziesz musiał za każdym razem wchodzić do tego samego, to nie jest pomysł.

Ponadto innym dość skutecznym zabezpieczeniem jest to, że za każdym razem, gdy ktoś próbuje wejść do twojego terminala i trzy razy się nie uda przednia kamera aktywuje się bez zauważenia osoby i robi zdjęcie następnie wyślij go do Ciebie e-mailem.

Jedyną złą rzeczą w tej aplikacji jest to, że nie działa na wszystkich urządzeniach mobilnych. W opisie, który znajdziesz w Sklepie Play, znajdziesz pełną listę urządzeń, z którymi współpracuje.

mobilny przycisk blokady odcisk palca android iphone

Najlepsze aplikacje do blokowania iPhone’a za pomocą odcisku palca

Hasło

Jest to jedna z najbezpieczniejszych i najprostszych aplikacji do zarządzania hasłami. Możesz go użyć do generować dość silne losowe hasła a następnie miej hasło globalne, które pamiętasz, aby wprowadzić i zarządzać wszystkimi silnymi hasłami.

Masz wiele zalet i opcji konfiguracyjnych, aby aplikacja była dla Ciebie naprawdę przydatna.

Blokada aplikacji 2.2

Możesz dodać kod zabezpieczający, a następnie skonfigurować odcisk palca, aby mieć większą ochronę i przede wszystkim duży komfort. Po zainstalowaniu aplikacji z opcji ustawień będziesz mógł skonfiguruj wszystko tak, jak Ci wygodnie.

Ma wiele możliwości, wiele konfiguracji i można w ten sposób umieścić odcisk palca chronić całe urządzenie przed osobami trzecimi lub w przypadku jego utraty.

Tajne aplikacje w wersji Lite

Korzystanie z przedniego aparatu. Gdy ktoś chce odblokować telefon i nie udaje mu się to zrobi zdjęcie, które zostanie zapisane w jednym z folderów tej aplikacji. Następnie możesz przejrzeć to zdjęcie, aby dowiedzieć się, kto był osobą, która próbowała uzyskać dostęp do Twojego urządzenia.

Osiągnięcie równowagi między bezpieczeństwem a łatwością. Aplikacja pozwala nie tylko zablokować telefon. Zbyt możesz zablokować wszystkie aplikacje, które w nim masz.

dołącz do naszego kanału telegram