Skip to content
GTA

Jakie są minimalne i zalecane wymagania do pobrania i grania w GTA 3 na moim Androidzie?

2 de lipiec de 2021

Jeśli chcesz pobrać GTA 3 na Androida, musisz wiedzieć że istnieje szereg minimalnych wymagań aby móc to osiągnąć. Dowiedz się szczegółowo, a do tego czytaj dalej.

Jedną z największych serii gier wideo na świecie jest bez wątpienia GTA. To jedna z najlepiej sprzedających się gier, i nie wchodząc dalej, GTA 5 ma ponad 75 milionów sprzedanych egzemplarzy wśród wszystkich swoich wersji, więc aby dać ci pewne pojęcie, co go generuje.

Na Androidzie, chociaż nie mieliśmy wersji GTA 5, firma odpowiedzialna za opublikowanie tej wspaniałej gry wideo sprawiła, że ​​marzenie wielu użytkowników stało się możliwe. Postęp, jaki osiągnęliśmy na Androidzie, jest imponujący i kiedy czekaliśmy na GTA 5, Rockstar jakiś czas temu pozwolił nam cieszyć się adaptacją GTA 3 na Androida, co było po prostu świetne.

Jasne jest jednak, że musisz spełnić pewne minimalne wymagania, aby móc z niego korzystać na telefonie komórkowym, o czym opowiemy poniżej.

Jakie są główne cechy tej gry wideo?

GTA 3, został opracowany przez DMA Design, ale jego publikacja jest zasługą Rockstar Games, od 2001 roku. Jest dostępny na różnych platformach, m.in.: Android, IOS, PlayStation 2 i 4, Microsoft Windows. Ponadto został nagrodzony Złotym Joystickiem za Grę Roku.

Gra jest przystosowany do ekranów mobilnych w nienaganny sposób, z bardzo wygodną grywalnością, aby powiedzieć prawdę. Mając na uwadze, że tego rodzaju tytuły na ogół nie są łatwe do grania, a przynajmniej do przyzwyczajenia się na początku.

Podobnie na wypadek, gdybyś urządzenie obsługuje USB OGT, możesz umieścić joystick USB i podłączyć go do telefonu komórkowego, aby móc z niego korzystać i cicho grać. I bez wątpienia możemy powiedzieć, że w ten sposób jest znacznie wygodniej.

GTA 3 to jedna z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych gier wideo w świecie chłopców, a tym bardziej, że może być używany w zaciszu telefonu komórkowego. Jakość, która niewątpliwie pozwala wykorzystać ją w maksymalnym blasku. Dzisiaj, są tysiące sztuczek aby bawić się tą grą wideo coraz bardziej interesującą.

Jakie są minimalne wymagania do pobrania GTA 3 na Androida?

Chociaż istnieje już adaptacja gry wideo GTA 3, aby cieszyć się nią z naszego urządzenia z Androidem, musisz wiedzieć, że musi być ona zgodna z szereg minimalnych wymagań, aby móc go zainstalować. Oznacza to, że nie spiesz się z próbą pobrania gry bez uprzedniego sprawdzenia wydajności telefonu komórkowego.

Powodem jest to, że nie wszystkie smartfony mają specyfikacje niezbędne do działania tej gry wideo. Dlatego szczegółowo wyjaśnimy poniżej że Twój telefon potrzebuje GTA 3 do płynnego działania.

gry na telefon z Androidem

Edytor: Należy pamiętać, że Czterordzeniowy procesor 1,2 GHz aby działał poprawnie. Chociaż większość telefonów komórkowych klasy średniej ma jeszcze mocniejsze procesory. W przypadku posiadania telefonu z niższej półki będziesz musiał zwrócić na to szczególną uwagę.

Baran: Twoje urządzenie powinien mieć 1,5 GB pamięci RAM Przynajmniej po to, by móc zagrać w tytuł bez jakichkolwiek problemów ze spowolnieniem czy LAGami.

Może nawet przy nieco mniejszej ilości RAM, może przy 1 GB można wygodnie grać, ale jasne jest, że może nie poruszać się zbyt płynnie. Jednak nie wszystko stracone, możesz także wybrać kilka sztuczek, aby zwiększyć tę pamięć na swoim Androidzie.

Przestrzeń: Trzeba mieć prawie 2 GB wolnego miejsca w celu pobrania i zainstalowania gry. Nie jest to dokładnie mało miejsca, którego potrzebujesz, więc może się zdarzyć, że urządzenia z niższej półki, które zazwyczaj mają tylko 8 GB (a ponad połowa pozostaje w systemie operacyjnym), mogą mieć problemy z pobraniem gra.

Również pamiętaj, że GTA 3 na Androida kosztuje 5 USD, to oczywiście nie jest darmowe. Aby pobrać grę wystarczy wejść do sklepu ze Sklepu Play możesz go szybko kupić i pobrać bez problemów.