Skip to content

Jaką prowizję otrzymam, jeśli załaduję Produkty do Sklepu na Facebooku – Sklepu na Facebooku

22 de luty de 2021

Facebook nie dawno temu zaoferował opinii publicznej możliwość umieszczenia sklepu lub sklepu, za pośrednictwem którego zarówno osoby fizyczne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa mogą sprzedawać produkty. Ta nowa usługa znanej sieci społecznościowej jest bezpłatna i stanowi dobrą okazję do załadowania produktów do sklepu na Facebooku i sprzedaży online.

Jakie wymagania musi spełnić osoba, aby załadować produkty do sklepu na Facebooku?

  • Należy użyć prawidłowego adresu e-mail, który można umieścić w sekcji „Ustawienia ogólne”.
  • Utwórz konto w sklepie na Facebooku z rolą administrator na Twojej stronie.
  • Sklep można umieścić na stronie na Facebooku tylko z szablon typu Shopping; Musi być opublikowany, a jego treść musi pokazywać tylko to, co jest związane z Twoją firmą.
  • Sklep musi umieścić swoje produkty opublikowane w prawidłowym typie waluty i dozwolone przez Facebooka. Warto dowiedzieć się, z jakich środków płatniczych korzystają.
  • Sklep może sprzedawać tylko produkty fizyczne takie jak odzież, akcesoria, meble domowe czy produkty dla niemowląt i dzieci.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz odwiedzić następującą stronę z warunkami niezbędnymi dla sprzedawców, którzy chcą korzystać z funkcji sklepu na Facebooku.

Jakie są sposoby zarabiania pieniędzy w sklepie na Facebooku?

Podczas konfigurowania szablonu zakupów przejdziesz do części „Wybierz metodę płatności” i zobaczysz 2 opcje: „Wiadomość do kupienia” i „Zapłać w innej witrynie”; pierwszy to sprzedaż bezpośrednia z klientem, uzgadniając w komunikatach sposób płatności i wysyłki, a drugi to dołączenie linku do strony trzeciej, aby dokonać sprzedaży.

Dzięki drugiej opcji możemy zarabiać na prowizjach przy wgrywaniu produktów w sklepie na Facebooku; ponieważ dzięki różnym programom afiliacyjnym firm takich jak Amazon, eBay, Alibaba czy El Corte Inglés, możemy sprzedawać Twoje produkty za pomocą linku który identyfikuje Twoją firmę i wybrany produkt w celu uzyskania prowizji za transakcję.

Co to jest program partnerski i jak działa?

Program partnerski to model biznesowy, w którym firma stara się rozszerzyć rozpowszechnianie swoich produktów na stronach internetowych, blogach i sieciach społecznościowych osób trzecich, które są odpowiedzialne za promowanie i zachęcanie do zakupu produktu wśród swoich obserwujących; po zakończeniu sprzedaży trzeci, otrzymasz prowizję.

Biznes składa się z 3 części: reklamodawcy (firma będąca właścicielem marki lub produktu), podmiotu stowarzyszonego (administratora serwisu, który promuje markę lub produkt) oraz platformy, na której publikowane są oferty (Sklep Facebook).

Reklamodawca programu partnerskiego dostarczy Ci identyfikator lub kod Aby odesłać odwiedzających do strony produktu, ten identyfikator będzie również używany do śledzenia sprzedaży, zarobionych prowizji i statystyk wydajności na koncie zarejestrowanym u reklamodawcy.

Ta działalność wymaga poświęcenia, na które zasługuje każda inna praca, ponieważ aby mieć dobre zarobki, możesz z łatwością zainwestować od 5 do 6 godzin dziennie; i za co to zawdzięczamy zawsze mieć strategię marketingową który motywuje Twoich obserwujących do kupowania i bycia świadomym nowości o produktach.

zarabiaj dzięki e-commerce na Facebooku

Jaką prowizję otrzymam, jeśli załaduję produkty do sklepu na Facebooku?

Prowizja za załadowanie produktów będzie zależeć bezpośrednio od programu partnerskiego, w którym się zarejestrowałeś, wartości procentowe różnią się w zależności od reklamodawcy i kategorii produktu; na przykład na Amazon oferta od 5% do 10% na każdą sprzedaż konkretyzowane; Ważne jest, aby wiedzieć, że generalnie Twój rejestr może obejmować tylko określoną kategorię.

Rejestracja i dokumentacja niezbędna do członkostwa mogą się różnić w zależności od marek reklamodawców, ich dostępność może się również różnić w zależności od kraju; z tego powodu należy dokładnie zapoznać się z wymaganiami żądane przez te firmy, na przykład te przedstawione poniżej:

  • Amazonka
  • eBay
  • Alibaba
  • Sąd angielski

Istnieje wiele korzyści, które oferują nam, aby zarobić dodatkowe pieniądze na Facebooku. Jeśli taki jest Twój cel, istnieją inne prace, które możesz rozważyć online, aby zarabiać pieniądze. Mam nadzieję, że ci się przydało.

dołącz do naszego kanału telegram