Skip to content

Jaka jest najlepsza aplikacja radia FM bez Internetu na Androida

19 de wrzesień de 2023

Chcieć słuchaj radia FM na telefonie komórkowym? Będziesz wtedy wiedział, że nie wszystkie smartfony mają tę funkcję wbudowaną fabrycznie, ale niestety niektórzy producenci podjęli decyzję o nie dodawaniu tego typu aplikacji do swojego oprogramowania.

Z tego powodu wiele osób jest zmuszonych pobrać aplikację, która na to pozwala słuchaj radia FM bez Internetu na swoich telefonach komórkowychi w tym konkretnym przypadku, choć prawdą jest, że jest ich wiele, chcemy pokazać Wam jeden z najlepszych.

Należy pamiętać, że ta aplikacja radia FM bez Internetu została opracowana specjalnie dla smartfonów z System operacyjny Androidbędąc najpopularniejszym na świecie, ponieważ jest obecny w 9 na 10 telefonów komórkowych na całym świecie.

Aplikacja radia FM na Androida bez Internetu

Cóż, przede wszystkim musisz wiedzieć, że aplikacja, którą pokażemy Ci poniżej, pozwoli Ci cieszyć się wrażeniami ze słuchania radia FM na telefonach komórkowych takich firm jak Samsung, Sony, LG, Alcatel, Motorola, BQ czy Xiaomi.

Chociaż, jak powiedzieliśmy, zastosowań w tym segmencie jest znacznie więcej, wydaje nam się, że tak NextRadio jest jednym z najlepszych w swoim rodzaju, ponieważ nie tylko zapewnia bardzo dobrą jakość odsłuchu, ale oferuje nam także kompatybilność z ogromną liczbą stacji. Jest to jeszcze prostsza platforma niż przeciętna w tego typu przypadkach.

Dodatkowo trzeba pamiętać, że NextRadio ma naprawdę świetnie zaprojektowany interfejs, który pozwoli nam w prosty sposób udostępniać stacje i programy, których słuchamy, wszystkim naszym kontaktom za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Oczywiście nie zapominaj, że jest to aplikacja, która może zużywać więcej energii niż zwykle, dlatego zalecamy, aby nie zostawiać jej otwartej w tle.

Poza tym, jako że jest to usługa całkowicie darmowa, ogólnie możemy powiedzieć, że bardzo nam się podobała.

Pobierz NextRadio na Androida

Cóż, w tym momencie pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać NextRadio na Androida z tego linku.

Aby to działało bez połączenia z Internetem, oczywiście będziesz potrzebować swojego smartfona Układ obsługujący radio FM, gdyż w przeciwnym razie w takim przypadku nie ma możliwości słuchania radia. Ciekawostką w NextRadio jest to, że w momencie instalacji poinformuje nas, czy mamy chip, więc nie musisz szukać tej informacji samodzielnie.

Oczywiście wiemy, że fakt, że niektóre telefony komórkowe najnowszej generacji nie zawierają tego typu technologii, jest w wielu przypadkach niewybaczalny, ale w takich sytuacjach zawsze będziesz mieć pod ręką aplikacje do słuchania radia internetowego.

dołącz do naszego kanału telegram