Skip to content

Jaka jest najlepsza aplikacja do zamawiania jedzenia w domu (Uber eats, Rappi, Glovo…)

4 de wrzesień de 2022

Bez względu na to, jak bardzo lubisz gotować lub czy naprawdę lubisz to robić, prawdopodobnie nadejdzie dzień tygodnia, kiedy wrócisz do domu późno lub nie będziesz miał ochoty na gotowanie obiadu. Prawda jest taka, że ​​wielu z nas przy takich okazjach, a nawet częściej, ucieka się do najprostszego rozwiązania: dostawy. W tym sensie musimy powiedzieć, że chociaż istnieje wiele zastosowań dostarczania żywności, w tym artykule chcieliśmy porozmawiać o tym, co uważamy najlepsza aplikacja do zamawiania jedzenia w domu, po prostu jedz.

Prawda jest taka, że ​​praktycznie każdy już wie, że gdy jesteśmy trochę głodni i chcemy, aby jedzenie wróciło bezpośrednio do domu, nie trzeba dzwonić, ale możemy skontaktować się z tym, kto produkuje jedzenie poprzez aplikację . Rzeczywiście zobaczysz, że w sklepie Google Play istnieje nieskończoność aplikacje do zamawiania jedzenia w domu, chociaż w tym konkretnym przypadku chodzi o przeanalizowanie sposobu działania Just Eat i niektórych jego funkcji.

Najlepsza aplikacja do zamawiania jedzenia w domu w Hiszpanii

Cóż, jak powiedzieliśmy wcześniej, musimy zacząć od podkreślenia, że ​​obecnie istnieje wiele dobrych opcji menu z dostawą do domu, chociaż w tym konkretnym przypadku uważamy, z wielu powodów, że Just Eat jest jedną z tych, które reprezentują najlepsze jedzenie w Address. w Hiszpanii. Dzięki tej platformie będziesz mógł zamówić dowolne jedzenie w tysiącach różnorodnych restauracji wśród nich, dzięki czemu Nie ma znaczenia, na co masz ochotę w tej chwilibędziesz go mieć na stole w domu w ciągu kilku minut.

Po prostu jedz

Dokładniej mówiąc, jeden z kluczy do Just Eat, aplikacji, którą można pobrać z tego linku, ma bezpośredni związek z różnorodnością produktów spożywczych, które może nam zaoferować, biorąc pod uwagę, że znajdziemy potrawy we wszystkich stylach, odkąd fast food dla gorumeta, przechodzenie przez meksykańskie jedzenie, japońskie lub chińskie jedzenie itp.. Nie tylko to, ale w wielu przypadkach otrzymasz nawet zniżki na każde zamówienie, aby zaoszczędzić pieniądze, w szczególności od 105 do 20% tego, ile może kosztować każde zamówienie.

Z drugiej strony musimy powiedzieć, że zdajemy sobie również sprawę, że niejednokrotnie użytkownicy tej aplikacji narzekali na jej działanie, a także na pewne błędy. Musisz wiedzieć w tym sensie, że wraz z aktualizacjami te błędy zostały skutecznie poprawione. Dlatego wierzymy, że jeśli chodzi o możliwość dostępu do jedzenia w domu w Hiszpanii, znajdziesz możliwość zainstalowania Just Eat, a dzięki temu rozwiąże wiele problemów.

Uber Eats

Uber jest jednym z najbardziej znanych z oferowania doskonałych usług taksówkowych. W tej chwili ma własną aplikację do dostaw żywności w domu. Co najlepsze, kiedy składasz zamówienie, możesz je śledzić, gdy trafia do Ciebie. Jedynym minusem jest to, że pozwala płacić tylko kartami kredytowymi, a nie gotówką.

Glovo

Glovo to kolejna aplikacja, na którą możesz liczyć dostawa, a oprócz tego możesz wysyłać zamówienia, a także je odbierać. W Hiszpanii jest ponad 40 miast, z którymi możesz liczyć na doskonałą obsługę tej aplikacji.

Rappi: żywność i artykuły spożywcze

Ta aplikacja, w przeciwieństwie do poprzednich, skierowana jest do społeczeństwa latynoskiego, biorąc pod uwagę, że jej usługi są obecne m.in. w Chile, Argentynie, Boliwii czy Urugwaju. Taka usługa też ma oferty i kupony którym możesz się cieszyć, a także wysokiej jakości usługą z bardzo szybkimi dostawami. Nie tylko wśród wielu restauracji, ale także supermarketów.

Aplikacja do zamawiania jedzenia w domu

Dostawa

Oprócz Glovo i już wspomnianych, Deliveroo to kolejna z najbardziej znanych aplikacji oferujących usługę dostawy jedzenia do domu. Istnieje wiele restauracji, które są z tym związane. To także ma opcja geolokalizacja więc możesz znaleźć swoją restaurację w znacznie prostszy sposób, a tym samym móc obliczyć czas dostawy. Będziesz mógł kontynuować, gdy będziesz czekać.

dołącz do naszego kanału telegram