Skip to content

Jak zwolnić miejsce w pamięci wewnętrznej na telefonie z Androidem bez usuwania czegokolwiek

14 de Maj de 2021

W jaki sposób zwolnij miejsce na moim telefonie komórkowym z Androidem To pytanie, które zadawaliśmy sobie kiedykolwiek, gdy zapisywaliśmy informacje na telefonie komórkowym i nagle pojawia się komunikat o braku miejsca, gdy działamy, bo potrzebujemy wprowadzić informacje.

Pamięć wewnętrzna telefonu komórkowego z Androidem zależy od modelu, może być dużo i wystarczająca, aby nigdy jej nie zapełnić lub możesz mieć mało miejsca i musisz przechowywać więcej informacji. Jeśli Twoja sprawa jest druga i nie chcesz niczego usuwać, Czytaj dalej.

Jak zwolnić miejsce w pamięci wewnętrznej na telefonie z systemem Android bez usuwania informacji?

Kiedy stale zapisujemy wszelkiego rodzaju informacje w naszym telefonie komórkowym, czy to zdjęcia, filmy, dokumenty i inne pliki, najbardziej logiczne jest to, że kończy się miejsce do przechowywania i nie możemy uzyskać więcej informacji.

Zwolnienie wewnętrznej pamięci na telefonie z Androidem, ale w taki sposób, że nie usuwamy tego, co już mamy, nie jest skomplikowane, ale musimy pamiętać, że proces nie jest tak prosty, jak usunięcie informacji, które już posiadasz.

W tym sensie, możesz zastosować coś podobnego Jeśli chodzi o Androida i iOS, aby usunąć miejsce z telefonu komórkowego bez usuwania czegokolwiek, a jest to umieszczenie informacji w chmurze pamięci w sieci. To proste i aby to zrobić, powinieneś dowiedzieć się, które z nich są najlepsze.

Możesz wybrać te, które oferują większe bezpieczeństwo, jeśli nie masz zaufania a informacje, które chcesz uzyskać z pamięci wewnętrznej, są bardzo ważne, lub możesz również wybrać chmurę pamięci o wystarczającej pojemności.

W zależności od ilość zajmowanego miejsca, które masz, musisz wybrać chmurę, która najbardziej Ci odpowiada. Ale to nie jedyna opcja. Możesz także usunąć pamięć podręczną telefonu, która prawdopodobnie zawiera dużo „śmieci”. Są więc inne sposoby, łatwiejsze i przez aplikacje.

Jakie są inne sposoby zwolnienia miejsca w pamięci wewnętrznej w systemie Android?

Jeśli mówimy o zwolnij miejsce w pamięci wewnętrznej telefonu komórkowego, najprościej jest usunąć wszystkie informacje, które już posiadasz. Ale jak pierwotnie powiedziano, możesz zwolnić miejsce na swoim Androidzie bez usuwania czegokolwiek. I wyjaśniliśmy najczęstszy sposób, aby to zrobić.

zwolnij miejsce na dysku bez usuwania czegokolwiek

Ale jeśli masz niepotrzebne informacje, oprócz tego, co chcesz zachować, a tym samym zwolnić miejsce pamięć wewnętrzna w systemie Android, możesz zastosować oba procesy: usunąć niepotrzebne informacje (to jako zalecenie) az drugiej strony zapisać w chmurze to, czego naprawdę potrzebujesz.

Nie prosimy Cię o usunięcie, na przykład, cała galeria zdjęć Twojego telefonu z systemem Android, ale jeśli chcesz to zrobić, pamiętaj, że proces jest łatwiejszy niż w przypadku iPhone’a.

W tym sensie możesz następnie usunąć informacje, o których naprawdę wiesz, że nie będą Ci potrzebne w przyszłości, i zwolnić miejsce na telefonie z systemem Android za pomocą aplikacji Zdjęcia Google.

Tak czy inaczej, ważne jest to zwolnij informacje, aby mieć miejsce i przechowuj nowe informacje, te, których naprawdę potrzebujesz.

Dlaczego zwolnienie wewnętrznej przestrzeni dyskowej jest trudne?

Cóż, właściwie nie ma potrzeby komplikować. Musisz być bardzo ostrożny przy wybieraniu informacji, aby zwolnić miejsce, a także skoncentrować się i wiedzieć, w którym miejscu lub folderze, czy to w chmurze, czy na urządzeniu, aby wiedzieć, gdzie się udać, jeśli będziesz ich ponownie potrzebować.

Zgadza się, możesz również użyć innego urządzenia jako nośnika pamięci, mówimy o komputerze lub prosta karta microSD gdzie pasują informacje, które chcesz zapisać; w ten sposób możesz również zwolnić wewnętrzną przestrzeń dyskową bez usuwania czegokolwiek.

A zwolnienie tej przestrzeni jest naprawdę konieczne, zwłaszcza, że ​​jeśli jesteś osobą, która nie musi codziennie oglądać wszystkich zdjęć w swojej galerii, lub przejrzyj każdy zapisany dokumentnajlepiej jest przechowywać informacje w innym miejscu niż telefon komórkowy.

Sam proces zwalniania wewnętrznej przestrzeni dyskowej to nie jest skomplikowane, potrzebne są tylko narzędzia opisane powyżej, a także zapisanie lub pozostawienie zapisu miejsca lub folderu, które przechowuje.