Skip to content

Jak zwiększyć rozmiar litery lub tekstu w poczcie programu Outlook

25 de luty de 2021

Komunikacja to coś, co stało się dla nas znacznie łatwiejsze wraz z pojawieniem się nowych technologii, takich jak komputer czy telefony komórkowe. Fakt, że mamy mnóstwo programów i aplikacji pozwalają nam się komunikować W różny sposób z ludźmi, których kochamy, sprawiło to, że postrzegamy te urządzenia w szczególny sposób.

Wcześniej trudno było porozumieć się z ludźmi, którzy byli na drugim końcu świata, a dzięki tym technologiom możemy rozmawiać z tymi ludźmi poprzez wideo rozmowa i więcej. Kiedy zaczęto wdrażać czaty w Internecie, wszystko bardzo się zmieniło, ponieważ można było zacząć poznawać nowych ludzi, którzy byli w innych krajach.

A nawet nadejście Media społecznościowe Pomogli w całym procesie komunikacji, ponieważ w prosty sposób możemy być świadomi tego, co robią inni ludzie. Możemy wejść do profili innych osób, zobaczyć, gdzie pracują, co zrobili, z kim są i jacy są ich znajomi, obserwując ich interakcje.

Być może dlatego sieci społecznościowe, takie jak Instagram, stały się tak sławne, ponieważ możesz pokazać dowolny aspekt swojego dnia, który chcesz.

Jeśli jednak chcesz komunikować się w sprawach biznesowych, wysyłać określone pliki i mieć mniej osobistej komunikacji z kimś, możesz skorzystać z usług dostawcy poczty e-mail. Plik e-mail w znacznym stopniu omijał dzisiejszy system pocztowy, jeśli chodzi o listy.

Dzieje się tak, ponieważ możemy napisać wiadomość e-mail w dowolnym formacie, jaki chcemy iz którym czujemy się komfortowo. Doskonałym tego przykładem jest zmiana rozmiaru czcionki w pliku Poczta programu Outlook, czego teraz nauczymy Cię.

Rozmiar czcionki w programie Outlook

Niezależnie od tego, czy chcesz coś podkreślić, chcesz użyć Format konkretnie lub chcesz wyglądać mniej lub bardziej profesjonalnie; Prawidłowe użycie sformułowania w wiadomości e-mail może nawet oznaczać, że zostałeś zatrudniony na stanowisku, na którym tak bardzo chcesz. W tym celu musisz mieć dobrą wiedzę na temat skutecznego tworzenia struktury wiadomości e-mail.

Teraz, gdy mówimy o usłudze e-mail, takiej jak Outlook, proces jest bardzo prosty, ponieważ pokazuje narzędzia potrzebne do uporządkowania tekstu tak, jak chcesz.

Możesz dodawać pola, podkreślać tekst, wyróżniać go, a nawet dodawać obrazy załączone do wiadomości e-mail; ale zastanów się, jak zmienić rozmiar czcionki jest to ważne, ponieważ istnieją różne perspektywy.

niebieski kanał pocztowy

Zmiana rozmiaru czcionki w Outlooku

Kiedy mówimy o Outlooku, mówimy o usłudze e-mail Występuje w dwóch różnych formatach: tym, którego używamy za pośrednictwem strony programu Outlook, która jest całkowicie bezpłatna, oraz tego, do którego mamy dostęp za pośrednictwem platformy Microsoft 365.

Sposób zmiany rozmiaru czcionki w obu usługach jest podobny, chociaż tak jak w przypadku Microsoft 365 może być szybsze, ponieważ masz skróty klawiszowe.

W przypadku Perspektywy za darmo możesz zmienić rozmiar tekstu wiadomości e-mail cieniując go i korzystając z opcji, która pojawia się nad tekstem, aby zmienić rozmiar na maksymalnie 72.

W przypadku Microsoft 365 Outlook możesz zrobić dokładnie to samo, ale masz możliwość użycia klawiszy Ctrl + Shift +> aby móc powiększyć lub użyć czcionki Ctrl + Shift + < aby wydruk był mniejszy.