Skip to content

Jak zwiększyć lub zwiększyć głośność mojego telefonu komórkowego z Androidem – najlepsze sztuczki

14 de wrzesień de 2022

Zwiększanie lub poprawianie głośności Androida i iPhone’a jest łatwiejsze i szybsze niż myślisz. Jedyną rzeczą, której potrzebujesz do tego, jest znajomość niektórych aplikacji, które pomogą Ci wykonać ten proces. Jest to przydatne, aby poprawić wrażenia użytkownika.

Wśród nich może znacznie poprawić odbiór powiadomień, dzięki czemu nie będziesz zależny tylko od światła LED, które emitują, gdy nadejdą. Chociaż, jeśli wolisz, istnieje sposób na skonfigurowanie tego światła LED, gdy otrzymasz inne powiadomienia.

Głośność, jaką domyślnie zapewniają urządzenia z Androidem, jest zawsze najbardziej odpowiednia, aby nie uszkodzić ani nie zranić naszych uszu, a tym samym uniknąć dyskomfortu. Jednak dla osób, które nie wyłączyły powiadomień mobilnych, może być denerwujące, jeśli nie usłyszą od razu dźwięku powiadomienia. Dobrą rzeczą jest to, że modyfikacja tego jest bardzo prosta, ponieważ istnieją aplikacje, które pozwalają to zrobić bardzo łatwo.

Jaka aplikacja jest najlepsza, aby zwiększyć głośność mojego telefonu?

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, aby zwiększyć głośność naszego Androida, jest pobranie programu uruchamiającego. Który w tym przypadku jest również jednym z najbardziej znanych, Nova Launcher. Gdy to zrobimy, będziemy czekać, aż dodamy go do mobilnego pulpitu, a następnie w Skrótach przechodzimy do czynności, w których otworzy się wiele dostępnych opcji.

Jeśli dobrze sprawdzimy, Zobaczymy, że jedna z opcji mamy pod ręką To tryb inżyniera. Który na dłuższą metę pozwoli nam modyfikować wszystkie te wewnętrzne elementy, na przykład wolumin, do którego mamy dostęp. Gdy już się w nim znajdziesz, przytrzymujemy, aż skrót do trybu inżynierskiego nie dotrze do pulpitu.

Oczywiście musimy wejść w ten tryb, w którym pojawi się wiele dostępnych opcji. A następną rzeczą jest, bez dotykania reszty, przejście do opcja o nazwie testowanie sprzętu. Gdy tam dotrzemy, zobaczymy, że pojawia się kilka dostępnych opcji. Chociaż musimy pozostać konkretnie przy tym, który proponuje nam modyfikację trybu normalnego i trybu zestawu słuchawkowego.

W trybie normalnym szybko znajdziemy opcję związaną z głośnością i najprawdopodobniej domyślnie będzie to 128. Chociaż zamierzamy ją zmodyfikować, aby zwiększyć ją do 200, co zmieni nasze marginesy. Kiedy to zrobimy, następnym krokiem jest przejście do trybu zestawu słuchawkowego. Gdzie będziemy musieli zrobić dokładnie to samo i to wszystko. Będziesz mieć największą głośność na naszym Androidzie.

Czy jest więcej aplikacji zwiększających głośność mojego urządzenia mobilnego?

oprócz wzmacniacz do pobrania niż wspomnieliśmy powyżej, istnieje więcej aplikacji, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu. A są to:

Wzmacniacz głośności GOODEV

Jest to aplikacja, która waży bardzo niewiele, Jest bardzo prosty i darmowy. Krótko mówiąc, pomoże Ci zwiększyć głośność słuchawek i głośnika. W ten sposób pomaga uzyskać znaczny wzrost dźwięku w telefonie komórkowym, umożliwiając bezproblemowe słuchanie i oglądanie filmów, audiobooków i muzyki. To bardzo dobra opcja, ponieważ pomoże Ci wykorzystać maksimum potencjał dźwiękowy Twojego Androida aby móc słuchać głośniej.

Wzmacniacz głośności Pro

Jest to aplikacja, która pozwoli Ci mieć pełna kontrola głośności Twojego urządzenia. Możesz dowolnie zwiększać dźwięk połączeń głosowych, muzyki, alarmów i dźwięków systemowych. Jest bardzo łatwy w użyciu i wystarczy nacisnąć klawisz, aby wzmacniacz głośności automatycznie zaczął wyrównywać urządzenie. W ten sposób możesz w pełni wykorzystać potencjał audio Twojego telefonu komórkowego.

dziewczyna trzyma komórkę

Korektor głośności muzyki

To jest regulacja głośności stereo Posiada pięć wyszkolonych korektorów z efektami wirtualizacji i zespół z podbiciem basów. Pomaga to znacznie poprawić jakość dźwięku urządzenia, a dzięki tej aplikacji możesz dokonywać pomiarów dźwięku w czasie rzeczywistym, zwiększając w ten sposób dźwięk podczas słuchania dźwięków systemowych lub muzyki. Ta aplikacja na Androida jest całkowicie darmowa i można ją pobrać z Google Play.

Wzmacniacz głośności muzyki

To jest wzmacniacz głośności, który pozwala na dodatkowe głośne głośniki, co pozwoli znacznie i całkowicie bezpłatnie zwiększyć głośność Androida. Ten wzmacniacz może zwiększyć głośność o 30%.

To bardzo dobra opcja, jeśli porównasz ją z domyślnym dźwiękiem telefonu komórkowego. jak sam zobaczysz, zwiększenie głośności Androida jest bardzo prostewystarczy wybrać jedną z tych aplikacji i dostosować głośność telefonu komórkowego do własnych upodobań.

Jak zwiększyć głośność w Androidzie 7.0? Kroki do naśladowania

Aplikacje aby zwiększyć dźwięk jak najbardziej w Androidzie 7.0 są rzeczywistością. Jedyną wadą tych aplikacji jest to, że jedynym sposobem ich użycia jest zrootowanie urządzenia. W przeciwnym razie nie będzie można z niego korzystać. Aby to zrobić, wystarczy wykonać następujące czynności:

  • Zainstaluj aplikację, aby zwiększyć głośność.
  • Teraz zamierzasz uruchomić plik, ale w trybie odzyskiwania.
  • Następnie wybierz „zainstaluj zip z karty SD”.
  • Następnie będziesz musiał wybrać miejsce, w którym jest napisane „wybierz pocztówkę z karty SD”.
  • Następnie wybierzemy plik, który pobraliśmy wcześniej.
  • Przejdźmy do „dostawcy”.
  • Następnie musisz znaleźć i usunąć plik „audio_effects.conf”.
  • Jeśli zdecydujesz się pobrać aplikację Viper4Android, po tym procesie musisz otworzyć menu aplikacji, aby ją uruchomić.
  • Teraz zostanie zainstalowany i po zakończeniu procesu wystarczy ponownie uruchomić urządzenie mobilne.

Jak zobaczysz, instalacja nie jest skomplikowana, nie są wymagane żadne kody Viper4Android ani nic podobnego. To proste zwiększyć głośność w Androidzie Nougat 7.0. Przygotowanie wszystkiego zajmie Ci tylko kilka minut.

Czy używanie wzmacniacza może spowodować uszkodzenie telefonu?

Weź pod uwagę, że słuchanie muzyki na niezwykle wysokim poziomie głośności Może to uszkodzić głośniki przenośne. Ponieważ nie bez powodu ograniczono je do poprzedniego tomu. Więc bądź ostrożny w tym temacie, ponieważ możesz je zepsuć. A jeśli tak się stanie, nie będziesz nawet mógł odbierać połączeń ani dźwięku, więc bądź bardzo ostrożny.

Z drugiej strony, jeśli należysz do tego niewielkiego odsetka użytkowników, którzy nadal korzystają z urządzeń marki Blackberry i masz problemy z podkręceniem głośności, tutaj wyjaśnimy niektóre opcje, które możesz wybrać i rozwiązać tę niewielką niedogodność.

Czy mogę przesłać dźwięk z telefonu komórkowego innymi metodami?

możesz nie tylko popraw ten problem za pomocą aplikacji, istnieją również inne procedury, które mogą Ci w tym pomóc. Są to:

zlokalizuj głośniki

Poznaj swój telefon komórkowy i najważniejsza jest pozycja głośników, czy chcesz poznać jakieś jego tajniki, czy zastanawiasz się nad możliwością zdobycia nowego. Wszystko, co musisz zrobić, to dowiedzieć się, gdzie znajdują się wyjścia dźwiękowe telefonu komórkowego, aby upewnić się, że gdy weźmiesz go do ręki, nie zasłaniasz głośników.

zdejmij pokrowiec

Może się to wydawać głupie, ponieważ zwykle pokrowce i pokrowce na nasze telefony komórkowe mają otwór na głośniki. Ale dzieje się tak, że po ich umieszczeniu wibracje dźwięku nie są takie same. A to powoduje różnego rodzaju zniekształcenia. Z tego powodu, jeśli chcesz dobrej jakości dźwięku, bez okładek lub okładek.

mężczyzna trzymający telefon komórkowy na stole

Zainstaluj korektor

Korektory to jedna z najlepszych opcji, jakie mamy pod ręką, jeśli chodzi o ich analizę aplikacje, które Ci pomogą aby poprawić dźwięk telefonu komórkowego. Rzeczywiście, w sklepie Google Play na pewno znajdziesz wiele z nich bardzo dobrych.

zmień aplikację

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacje do odtwarzania muzyki, które są fabrycznie zainstalowane na niektórych telefonach komórkowych, są dostępne, ponieważ zostały opracowane przez samego producenta urządzenia. Oznacza to, że okazuje się, że czasami nie oferują nam dokładnie tego, czego szukamy. Dlatego zalecamy sprawdzenie w sklepie Google Play, gdzie znajdziesz wiele aplikacji muzycznych lepsze niż te, które są domyślnie dostępne w Androidzie.

nosić słuchawki

Wiele razy to najlepsze rozwiązanie pod ręką. Dzieje się tak, że większość telefonów komórkowych została zaprojektowana tak, aby oferować nam dobre wrażenia dźwiękowe, zwłaszcza gdy używamy słuchawek. Dlatego możemy polecić, abyś zawsze próbował je dodawać.

Czy rootowanie mojego telefonu komórkowego może być do tego przydatne?

Czy wiesz, że możesz zwiększyć głośność tabletu z systemem operacyjnym Android nawet o 300%? Wprowadź poniższy link, aby dowiedzieć się więcej na jego temat.

Jeśli żadne z poprzednich rozwiązań nie było ostateczne, musisz wiedzieć, że istnieje ostatnia alternatywa, którą zawsze możesz rozważyć w tych przypadkach, aby rozwiązać problemy. Co musisz zrobić, to zrootuj swoje urządzenie mobilne z Androidem.

W ten sposób będziesz mógł skorzystać z wielu aplikacji, które wymagają uprawnień roota, które zostały specjalnie opracowane, aby zwiększyć głośność urządzenia. Chociaż istnieją urządzenia mobilne, takie jak Samsung, które można zwiększać lub zmniejszać bez rootowania.

dołącz do naszego kanału telegram