Skip to content
LG

Jak zwiększyć autonomię LG G4

31 de lipiec de 2021

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zwiększyć autonomię LG G4? Musisz więc wiedzieć, że to urządzenie zostało uruchomione około dwa i pół roku temu, ale nadal działa, zostało mocno skrytykowane przez wielu użytkowników za jego minimalną autonomię, dlatego dzisiaj chcemy zaoferować Ci kilka dobrych wskazówek i porad. o czym należy pamiętać w tym względzie.

Porady dotyczące baterii LG G4

Anteny tylko wtedy, gdy są potrzebne

Istnieją dwa bardzo specyficzne połączenia, których nie powinieneś mieć aktywnych, chyba że ich używasz, i to nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale dlatego, że dosłownie pochłaniają baterię telefonu komórkowego. Mówimy o konkretnych połączeniach Bluetooth z jednej strony, a WiFi z drugiej., które są również zwykle dwoma najczęstszymi. Dopóki ich nie używasz, zalecamy ich dezaktywację.

Wyłącz niepotrzebne synchronizacje

To samo, co mówimy o połączeniach, można zastosować do synchronizacji, a w tym przypadku w szczególności musimy podkreślić, że musisz przejść do Konta w sekcji Ustawienia i zobaczyć, które konta zostały specjalnie zsynchronizowane. Musisz usunąć prawie wszystkie synchronizacje, z wyjątkiem niektórych konkretnych, takich jak Gmail, który oczywiście jest jednym z tych, dzięki którym urządzenie działa.

Jasność, nigdy w pełni

Jasność to jedna z sekcji telefonów z Androidem, która zużywa najwięcej baterii, a zwłaszcza w terminalach z dużymi ekranami, takimi jak ten. Dlatego zalecamy, aby nie ustawiać jasności na więcej niż 50% jego pojemności. W ten sposób uzyskasz dobre wrażenia wizualne w prawie wszystkich sytuacjach, ale jednocześnie oczywiście lepszą autonomię baterii.

Nie wykluczaj trybu oszczędzania energii

I w końcu, prawdopodobnie najbardziej znana opcja, którą musimy mieć pod ręką, gdy mówimy o poprawie autonomii smartfona z Androidem, bezpośrednio związane z trybem oszczędzania energii. Musisz wziąć pod uwagę w tym przypadku, że chociaż pomagają w tym inne wskazówki, z pewnością mamy do czynienia z najlepszą sztuczką do rozważenia w tej dziedzinie.

Zalecamy korzystanie z trybu oszczędzania energii, gdy poziom naładowania baterii wynosi około 15%Dzięki temu bateria Twojego urządzenia będzie działać dłużej niż w normalnych warunkach. Co do reszty, jeśli chcesz poznać inne sztuczki dotyczące LG G4, które nie mają nic wspólnego z baterią, zalecamy zapoznanie się z naszymi artykułami na temat tego, jak to zrobić.

Inne bardzo częste wyszukiwania przez użytkowników dotyczące tego typu tematów, muszą one dotyczyć konkretnie następujących kwestii: sekrety lg g4, bateria lg g4 wytrzymuje niewiele, optymalizacja lg g4 beat, snapdragon batteryguru apk, jak oszczędzać baterię w lg, problemy z baterią lg g4, lg g4 zużywa dużo baterii olg g4 pokonać żywotność baterii. Jeśli masz więcej pytań w tym zakresie, po prostu zostaw nam komentarz, abyśmy mogli Ci pomóc.

Czy udało Ci się zwiększyć autonomię LG G4 krok po kroku?