Skip to content
LG

Jak zaktualizować oprogramowanie LG G4, G4 H815 do Androida 7 Nougat, 8 Oreo lub 9 Pie krok po kroku

23 de styczeń de 2022

Jeśli chcesz się nauczyć jak zaktualizować oprogramowanie w LG g4 więc masz Androida Nougat, to w tym artykule znajdziesz tylko przewodnik, aby dowiedzieć się, jak to zrobić. Ze wszystkimi niezbędnymi wymaganiami i procedurami, abyś mógł zaktualizować swój telefon do jednej z najlepszych wersji Androida, którą z pewnością jest Android 7.0 Nougat.

Nierzadko dziś z każdym postępem technologicznym starsze urządzenia i ich oprogramowanie idą starzenie się w obliczu nowych technologii. A ponieważ rozumiemy ten powód, przygotowaliśmy ten samouczek, abyś mógł zachować swój telefon komórkowy LG z jedną z najnowszych wersji Androida.

Co jest potrzebne, aby zaktualizować LG G4 do Androida Nougat?

Jeśli chcesz zaktualizować oprogramowanie LG, musisz weź pod uwagę następujące wymagania. Pozwolą one na aktualizację oprogramowania LG, w tym przypadku G4 w skuteczny sposób i bez żadnych problemów. Dlatego konieczne jest, aby dokładnie przejrzeć każdy z nich.

 • Przede wszystkim oczywiście musisz mieć kopię zapasową swoich plików. Musisz mieć kopię zapasową, ponieważ zamierzasz zainstalować nowe oprogramowanie, więc wszystkie Twoje osobiste pliki zostaną utracone.
 • Bateria musi wynosić co najmniej 80% aby móc kontynuować. Jest to konieczne, aby uniknąć sytuacji, w których telefon komórkowy jest pobierany w trakcie.
 • Oprócz tego musisz mieć oryginalny kabel USB, w ten sposób unikniesz problemów z połączeniem.
 • ten Debugowanie USB musi być włączone. Aby uzyskać do nich dostęp, wystarczy włącz opcje programistyczne.
 • Teraz musisz wyłączyć zaporę systemu Windows, a nawet program antywirusowy, aby uniknąć problemów z używanymi plikami.
 • Poza tym musisz mieć zainstalowany LG Flashtool i KDZ dla LG. Do tego procesu wymagane są obie wersje.
 • Jednocześnie konieczne jest pobranie a Obsługiwana wersja Androida Nougat z Twoim urządzeniem.

Po upewnieniu się, że spełniasz wszystkie wymagania wymienione powyżej, możesz kontynuować procedury zaktualizować oprogramowanie telefonu LG G4.

ręce kobiety z telefonem między nimi

Jak zdobyć Androida Nougat na moim LG G4?

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to konkretnie wykonać pierwsze kroki, których uczymy, aby przejść do aktualizacji oprogramowania telefonu LG G4.

 • Uruchom tryb S/W na swoim urządzeniu albo co by to było tryb pobierania na dowolnym Samsungu na przykład, ponieważ aktywacja tego trybu przebiega zgodnie z tą samą teorią w prawie wszystkich telefonach komórkowych. Po aktywacji wystarczy podłączyć telefon komórkowy do komputera.
 • Kiedy już się połączysz, skopiuj plik KDZ w folderze LG Flash Tool.
 • Uruchom dany program i uzupełnij wymagane przez aplikację informacje o urządzeniu.

Pamiętaj o pierwszym i najważniejszym wymaganiu, którym jest: wykonaj kopię zapasową swoich danych, ponieważ w zainstaluj nowy ROM na urządzeniu, jest więcej niż oczywiste, że wszystko, co w nim masz, zostanie utracone. Co może powodować niedogodności, jeśli Twoje urządzenie mobilne zawiera pliki o ważnej wartości.

 • Aby przejść na Nougat, musisz masz pobrany plik na urządzeniu mobilnym, gdy wszystko będzie gotowe, wystarczy go wyłączyć.
 • Teraz musisz przytrzymać przyciski zmniejszania głośności + zasilania przez kilka sekund. Zobaczysz logo TWRP, wtedy powinieneś je upuścić.
 • Jedyne, co musisz tutaj zrobić, to sflashuj pobrany rom Wcześniej odbywało się to z opcji Instaluj, aby rozpocząć instalację, musisz poszukać tam pliku, który pobrałem wcześniej.
 • Może to chwilę potrwać, więc radzę uzbroić się w cierpliwość, po zakończeniu wszystko, co musisz zrobić, to poszukaj opcji restartu aby móc ponownie uruchomić urządzenie mobilne, a tym samym zacząć korzystać na nim z systemu Android 7.0 Nougat.
 • Kiedy zaczynasz po raz pierwszy może to potrwać trochę dłużej niż zwykle, ale często to robi, ponieważ wszystko konfiguruje, a następnie uruchomi się normalnie i zapewni dostęp.

dołącz do naszego kanału telegram