Skip to content
LG

Czy LG G7 będzie podwodny? Powiemy Ci, zanim ktokolwiek

10 de październik de 2021

Jeśli zazwyczaj czytasz wszystkie nasze artykuły, to przekonasz się, że ostatnimi czasy dużo rozmawialiśmy o niektórych nowych urządzeniach, które poznasz już na początku 2018 r. A prawda jest taka, że Bez wątpienia LG G7 jest jednym z najlepszych, jakie musimy wziąć pod uwagę w tego typu etui., więc będziemy nadal udzielać Ci informacji na ten temat.

Rzeczywiście, niedawno przeanalizowaliśmy 5 funkcji LG G7, które z pewnością będzie zawierało to urządzenie, a nawet pokazaliśmy na wideo projekt LG G7, który z pewnością sprawi, że zapomnisz o iPhonie X. Teraz zdarza się, że wielu pytało nas, czy LG G7 będzie wodoodporny, i to jest dokładnie to, na co chcemy odpowiedzieć w poniższych wierszach.

LG G7 będzie wodoodporny

Rzeczywiście, w MiraHacerlo jesteśmy już w stanie stwierdzić, że podobnie jak w przypadku jego poprzednika, LG G6, Ten LG G7 będzie odporny na wodę, ponieważ ponownie koreańska firma postawi na certyfikat IP68. Dzieje się tak, że jest to standard, który już zawiera znaczną część wysokiej klasy mobilnej gamy i byłoby prawie śmieszne, gdyby każda firma z niego zrezygnowała.

Sprawiedliwie, Firma LG zdecydowała się na włączenie certyfikacji IP68 do swoich zaawansowanych urządzeń ostatniej generacji, z LG G6, który odzyskał przewagę nad Samsungiem, ale wciąż jest daleki od flagowca głównej firmy z Androidem. W przypadku tego LG G7 oczekuje się, że oprócz przełomowego projektu, który już przeanalizowaliśmy, terminal jest ponownie odporny na wodę.

I wystarczy przejrzeć zarówno zdjęcia, jak i filmy, które pojawiły się z tego oczekiwanego LG G7, aby uświadomić sobie, że jest to urządzenie typu unibody, wyprodukowane w jednym kawałku. To istotny szczegół, jeśli chcemy wiedzieć, czy smartfon będzie wodoodporny. A myśląc o tym, jak popularna jest ta funkcja, jesteśmy bardziej niż pewni, że zobaczymy ją w kolejnym flagowcu Koreańczyka.

Co to znaczy, że LG G7 ma certyfikat IP68

Co to znaczy, że LG G7 ma certyfikat IP68? Otóż ​​w zasadzie jest odporny na wodę i kurz. Ale musimy poznać jeszcze kilka szczegółów, aby nie popełnić w tym względzie błędów. Rzeczywiście, jeśli LG G7 ma certyfikat IP68, będzie to oznaczać, że możemy zanurzyć go w czystej wodzie maksymalnie na 30 minut, nie dłużej niż metr głębokości.

Trzeba szczególnie wziąć pod uwagę szczegóły i ograniczenia, o których wspomnieliśmy wcześniej, nie tylko po to, aby uniknąć uszkodzenia samego urządzenia, ale także dlatego, że zdecydowana większość producentów przynajmniej na razie nie pokrywa problemów spowodowanych przez wodępo prostu dlatego, że nie mają możliwości potwierdzenia, że ​​zastosowaliśmy się do wskazanych przez nich wskazań.

Oznacza to, że jeśli kupujesz LG G7, zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności podczas jego zanurzania, ponieważ Chociaż prawdopodobnie nie spowoduje to żadnych problemów, jeśli takowe będą, będziesz musiał zapłacić za poprawkę.. Co do reszty, jeśli masz inne pytania dotyczące tego terminala, po prostu musisz nas o to zapytać, abyśmy mogli ci pomóc.

Inne wątpliwości i bardzo częste zapytania użytkowników w tym zakresie dotyczą następujących kwestii: lg g7 2018, uruchomienie lg g7, wolny rynek lg g7, cena lg g7, funkcje lg g7, kiedy wyjdzie lg g7, przyszła data wydania lg g7 lub lg g7. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania dotyczące tego tematu, musisz oczywiście poprosić nas o pomoc w tym zakresie.

Co jeszcze chciałbyś wiedzieć o LG G7?

dołącz do naszego kanału telegram