Skip to content
LG

Jak sprawić, by LG L7 Optimus działał szybciej?

16 de lipiec de 2023

Chociaż prawdą jest, że kiedy myślimy o głównych urządzeniach mobilnych opracowanych przez koreańską firmę LG, pierwsze, które przychodzą na myśl, to LG G4 i LG G5, oprócz LG G6, który ma zostać wkrótce zaprezentowany, ta firma ma wiele innych ciekawych. Z tego powodu musimy powiedzieć, że w tym przypadku chcieliśmy poświęcić konkretny artykuł LG L7 Optimusterminal, który został sprzedany za miliardy i który wiele osób chce teraz poznać.

Pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć o LG L7 Optimus, jest to, że jest to terminal z Androidem, który w ostatnim czasie działał najlepiej dla użytkowników, dlatego dzięki temu artykułowi będzie działał jeszcze lepiej niż oczekiwano. robi w tej chwili. Cóż, w pierwszej kolejności będziesz musiał mieć LG L7 Optimus, aby móc z niego skorzystać ten artykuł, który ma jako główne zainteresowanie. zaoferować wszystkim posiadaczom LG L7 Optimus szybsze działanie ich sprzętu.

Tak, zanim zaczniemy, musimy wyjaśnić, że znaczna część tego samouczka związana z LG L7 Optimus ma bezpośredni związek z korzystaniem z najlepszych aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android, w tym przypadku w szczególności z tzw. Czyszczenie pamięci podręcznej aplikacji. Ta aplikacja jest szczególnie polecana, jeśli posiadasz telefon LG L7 Optimus od dłuższego czasu, biorąc pod uwagę, że z biegiem czasu instalowane przez nas aplikacje zwykle pozostawiają szczątkowe pliki, które należy usunąć.

Optymalizacja naszego LG L7 Optimus

Po pobraniu aplikacji i poza korzystaniem z jej różnych funkcji musimy powiedzieć, że istnieje kilka innych sztuczek, które możemy wykonać samodzielnie. Na przykład, jeśli mamy LG L7 Optimus, pierwszą rzeczą do zrobienia jest przejście do Ustawień, Pamięć, gdzie możemy zobaczyć, jaka pojemność pamięci podręcznej jest aktualnie używana. Ponadto należy zauważyć, że dotkniemy danych z pamięci podręcznej, a następnie ok. Stamtąd możemy łatwo sprawdzić, które aplikacje zainstalowaliśmy i zdecydować, które usunąć.

Zobaczysz jednocześnie, że Twój LG L7 Optimus ma wiele aplikacji zainstalowanych fabrycznie, co jest powszechnie znane jako bloatware. Cóż, niestety nie możemy usunąć tych aplikacji, ale możemy je dezaktywować, aby nie zajmowały pamięci RAM urządzenia. W tym celu przechodzimy do Menedżera aplikacji w Ustawieniach, przechodzimy do Wszystkie, a następnie do konkretnej aplikacji, która nas interesuje. Później klikamy Dezaktywuj lub Odinstaluj, w zależności od wyświetlonej opcji, oraz Akceptuj.

Jeśli Twój LG L7 Optimus nadal działa zbyt wolno, musisz wiedzieć, że nadal istnieją interesujące alternatywy, które mogą Ci się przydać. Wyłączenie animacji, które są częścią systemu operacyjnego Android, który jest dostępny w telefonie LG L7 Optimus, jest jedną z opcji. Idziemy do Ustawienia, Skala animacji okna i tam możemy dezaktywować różne pojawiające się animacje, takie jak skala animacji przejścia i skala czasu trwania animacji.

Wreszcie ostatnia wskazówka, aby Twój LG L7 Optimus działał lepiej, dotyczy dezaktywacji animacji blokady ekranu, efektu, który chociaż wielu użytkownikom się podoba, może czasami sprawić, że urządzenie nie będzie w pełni zoptymalizowane, więc weźmiemy to pod uwagę. Będziemy musieli przejść do Ustawień, Odblokuj efekt, a następnie Brak. Jak widać, jest to prosta metoda, aby przyspieszyć działanie Twojego LG L7 Optimus, więc nie powinieneś nie brać tego pod uwagę.

Czy udało Ci się krok po kroku zoptymalizować wydajność swojego LG L7 Optimus?

dołącz do naszego kanału telegram